Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Hřiště SDH Komárov

Pozvánka | Obnovit
Kde: 8. kolo Moravskoslezského poháru Kdy: 31. 07. 2021 14:00
Kontakt:   Josef Kubesa Telefon:  +420773590658
Začátek rezervace: 19. 07. 2021 14:00 Konec rezervace: 31. 07. 2021 14:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Jamnice, Opava Dominik
2. Chlebičov, Opava Tom
3. Komárov, Opava Monika Neminářová
4. Sádek, Opava Dušan Gregořica
5. Svoboda, Opava Jakub Polomský
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8. Bolatice, Opava Lenka
9. Holčovice, MužiBruntál David Sztyper
10. Milostovice, Opava Martin Šimkovský
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12. Svoboda, BOpava Jakub Polomský
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Služovice, Opava Monika Neminářová
2. Neplachovice, Opava Honza Malý
3. Malé Hoštice, Opava SDH Malé Hoštice
4. Bolatice, Opava Lenka
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Milostovice, Opava Martin Šimkovský
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10. Bělá, Opava Patrik Holuša
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.