Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Františka Pizy Kdy: 04. 05. 2019 12:30
Kontakt:   Vojtěch Šidelář Telefon:  721 733 725
Začátek rezervace: 21. 04. 2019 18:00 Konec rezervace: 04. 05. 2019 12:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Český Rudolec JHOndřej Huml
22Božejovice TAJiří Mácha
33Markvarec JHmartin pecha
44Kaliště JIVojta Šindelář
55Horní Pole JHMiroslav Švehla
66Skrýchov u Malšic TAPetra Čechtická
77Batelov MužiJIStanda Lávička
88Heřmaneč JHmartin pecha
99Žirovnice PEjakub
1010Panské Dubenky JIPetr Volavka
1111Dolní Němčice JHMirek Havlík
1212Libkova Voda PEPavel Kubů
1313Chotěmice TANikola Čiperová
1414Novosedly STPavel Taubr
1515Krotějov TAFrantišek Janů
1616Strachoňovice JIJiří Líčka
1717Bohdalín PELukáš Přibyl
1818Rybova Lhota TALukáš Kouba
1919Strmilov JHMarek Přibyl
2020Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2121Zahorčice STBaďa
2222Rynárec PEJan Šátek
2323Sedlatice AJIVojtěch Šťastný
2424Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
2525Mysletice JIStanislav Dolský
2626Počátky PEDaniel Křížek
2727Sedlejov JIBlanka Pavlů
2828Kozmice TATomáš Křivánek
2930Sedlatice BJIVojtěch Šťastný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
23Horní Pole JHMiroslav Švehla
34Strachoňovice JIJiří Líčka
45Bezděčín TAPetra Čechtická
56Batelov JIPavla Kaňkovská
67Zdešov JHNikola Vašková
78Sedlejov JIBlanka Pavlů
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.