Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál V.Kašpárka Kdy: 08. 05. 2019 11:00
Kontakt:   radek.mlyn@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 20. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 08. 05. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hradec MužiPJPavel Krchlebak
22Neuměř DOspace14@centrum.cz
33Štítary mužiDOMiroslav Žáček
44Nevřeň #pětdevětPSJícháč
55Krchleby MužiDOPavel Krchlebak
66Oplot MužiPJTomáš
77Honezovice VeteranPJSDH Honezovice
88Štítary mužiDOMiroslav Žáček
99Hradec ŽenyPJAneta Píchová
1010Všekary DOSDH Všekary
1111Strýčkovice MužiDOTomáš
1212Kostelec mužiTCPavel Pechát
1313Štítary ženyDOMichaela Koptíková
1414Horní Metelsko muži sportDOVáclav Pejsar
1515Strýčkovice ŽenyDOTomáš
1616Srbice MužiDOKateřina Komancová
1717Únětice 1911 "A"PJPetr Skala
1818Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
1919Křenovy mužiDOMartin Hosl
2020Vidice MužiDOTereza Voráčová
2121Srbice ženyDOKateřina Komancová
2222Ves Touškov MužiPJRoman Baloun
2323Honezovice ženyPJVendula Oberajtrová
2424Hadrava MužiKTTomáš Marný
2525Zahorčice mužiSTBaďa
2626Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
2727Únětice 1911 ŽENYPJPetr Skala
2828Úněšov PSMiloslav Pytlik
2929Stýskaly PSVáclav Švíka
3030Únětice 1911 "B"PJPetr Skala
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.