Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Fotbalové hřiště Grešlové Mýto

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční závody - O pohár starosty obce Kdy: 18. 07. 2020 21:00
Kontakt:   Roman Čermák Telefon:  731 039 216
Začátek rezervace: 21. 02. 2020 19:00 Konec rezervace: 18. 07. 2020 21:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Grešlové Mýto, PS SpeciálZnojmo Roman Čermák
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Únanov, Znojmo Ludvík Sapík
5. Černín, Znojmo Jiří Veselý
6. Grešlové Mýto, PS 12Znojmo Roman Čermák
7. Budeč, Jindřichův Hradec Matěj Šmahel
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 07. Fotbalové hřiště KarloviceBR
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. Hasičská zbrojnice v TisňaváchVS
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.