Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52 Kdy: 25. 08. 2018 19:00
Kontakt:   V. Pouzar Telefon:  602 885 068
Začátek rezervace: 01. 08. 2018 19:00 Konec rezervace: 23. 08. 2018 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Borovany BCBJosef Příhoda
22Rudolfov CBTomáš Vančura
33Zvíkov CBMilan Šimánek
44Štěpánovice CBjana číhalová
55Holašovice CBJan Šturma
66Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
77Nedabyle CBMilan Šimánek
88Libníč CBPetr Valovič
99Ledenice CBPetr Valovič
1010Střížov CBPetr Valovič
1111Lomnice nad Lužnicí JHPetr Valovič
1220Dubičné CBPetr Valovič

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
22Borovany CBJosef Příhoda
33Dubičné CBJaroslava Petřeková
44Zvíkov CBMartina Fuksová
510Lišov České budějoviceCBJana irmišová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dubičné CBPetr Valovič
23Dobrá Voda CBPetr Valovič
34Vráto CBPetr Valovič
45Libníč CBPetr Valovič
56Adamov CBPetr Valovič

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dubičné ženy 30CBJaroslava Petřeková
22Libníč CBPetr Valovič
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.