Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ 2019 - Císařov Kdy: 08. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Zatloukal Luboš Telefon:  l.zatloukal@email.c
Začátek rezervace: 25. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 07. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Císařov PRVladislav Sedlařík
22Hrabůvka PRHonza
33Polkovice PRVladislav Sedlařík
44Morkovice KMVladislav Sedlařík
55Chropyně KMVladislav Sedlařík
66Rokytnice PRVladislav Sedlařík
78Počenice KMVladislav Sedlařík
89Zborovice KMPetra Plachá
910Dub nad Moravou OLLuboš Zatloukal
1011Křenovice PRTomáš Bálint
1112Kokory PRLibor Daňa
1213Vrchoslavice PVRadim Janečka
1314Sobíšky PRJiří Kočař
1415Nenakonice OLJaroslav Himr

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Císařov PRLuboš Zatloukal
22Počenice KMPavel Kunčar
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Nětčice KMPetra Plachá
55Dub nad Moravou OLLuboš Zatloukal
66Polkovice PRBarbora Podepřelová
77Kojetín  PRMartina Partykova
88Čechy PRAdéla Janků
99Rokytnice PRDaniel Fáber
1010Nenakonice OLKateřina Kopečková
1111Tovačov  PREliška Večeřová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Císařov PRLuboš Zatloukal
22Křenovice STSPRTomáš Bálint
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.