Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Buková

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Srnčiho vrchu Kdy: 14. 08. 2022 10:00
Kontakt:   Tomáš Hájek… Telefon:  +420724028881
Začátek rezervace: 31. 07. 2022 19:00 Konec rezervace: 14. 08. 2022 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bezděkov pod Třemšínem, Příbram Petty
2. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
3. Bolkov, Plzeň-jih Vladimír Štýs
4. Dehtín, Klatovy Vláďa Kučera
5. Únětice 1911, Plzeň-jih Petr Skala
6. Horní Kamenice, Domažlice Vlastimil Žák
7. Mochtín, Klatovy Petr Kanta
8. Nevřeň, Plzeň-sever Houk
9. Hlubyně, Příbram Jiří Novotný
10. Horní Lukavice, Plzeň-jih Jan Hůla
11. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
12. Štěnovický Borek, Plzeň-jih Michal Polívka
13. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
14. Štítary, Domažlice Miroslav Žáček
15. Nebílovy, Plzeň-jih Zbyněk Šebek
16. Mokrouše, Plzeň-jih Lukáš Matouš
17. Robčice, Plzeň-jih Radek Růt
18. Útušice, Plzeň-jih Zdeněk Dědek
19. Únětice 1911, "B"Plzeň-jih Ondřej Kail
20. Žebnice, Plzeň-sever Michal Bulín
21. Chlum, Plzeň-jih Zbyněk
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Únětice 1911, Plzeň-jih Petr Skala
2. Dehtín, Klatovy Petra Placatková
3. Hradec, Plzeň-jih Aneta Píchová
4. Hlubyně, Příbram Dana Hrzalová
5. Štítary, ŽenyDomažlice Martina Hradecká
6. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
7. Chotíkov, Plzeň-sever Monča
8. Žákava, Plzeň-jih Lucie Horová
9. Chlum, Plzeň-jih Zbyněk
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18. Lužná, Rakovník Tereza Říhová
19. Štěnovický Borek, Plzeň-jih Michal Polívka
20. Poděvousy, Domažlice Vladimír Štýs
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.