Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: fotbalové hřiště Kdy: 29. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 08. 2018 18:00 Konec rezervace: 29. 09. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břidličná MužiBRJan Urban
22Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
33Leskovec nad Moravicí mužiBRLucie Čapková
44Široká Niva BRLucie Čapková
55Zátor MuziBRMartin Suhaj
66Bílý Potok MUŽI BJEJiří Urban
77Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
88Velké Kunětice JERoman Varga
99Široká Niva BRLucie Čapková
1010Zátor ZenyBRMartin Suhaj
1111Vrbno pod Pradědem BRLucie Čapková
1212Bernartice JEJiří Urban
1313Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1414Velké Kunětice JERoman Varga
1515Leskovec nad Moravicí ženyBRLucie Čapková
1616Andělská Hora ValšovBRMichal Kugler
1717Vrbno pod Pradědem ženyBRLucie Čapková
1818Stará Ves BRRadim Zobal
1919Suchá Rudná BREdita Barčíková
2020Dolany OLPetr Holoubek
2121Karlovice ženyBREdita Barčíková
2222Lipová-lázně JEMilan Smékal
2323Karlovice mužiBREdita Barčíková
2424Bělá muziOPPatrik Holuša
2525Sádek OPPavel Lučan
2626Janovice BRpetr boxan
2727Ráječek SUlallin
2829Bělá zeny OPPatrik Holuša
2930Janovice BRpetr boxan
3031Kosov SUsdh kosov
3132Lesnice ženySUVíťa
3233Jasenice VSLukáš Komender
3334Dolní Studénky ASUJíří Skopal
3435Milotice nad Opavou MuziBRPavel Bartoník
3536Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
3638Dolní Studénky BSUJíří Skopal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.