Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Junior cup Kdy: 12. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Daniel Štěpán, Telefon:  605 372 732
Začátek rezervace: 24. 04. 2019 01:00 Konec rezervace: 12. 05. 2019 17:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Bělá PSTomáš Polcar
22Bučí PSLenka Palánová
33Obora PSKateřina Müllerová
44Všeruby PSJarda Frána
55Ledce PSKlára Štaifová
66Letkov PJVěra Drnková
77Chotíkov PSMonča
88Bolevec PinďulePMMartin Langfelner
99Zruč PSKristina Klenovská
1010Rybnice Rybnice APStereza vopatová
1111Kaznějov PSMonika Šubrtová
1212Rybnice Rybnice BPStereza vopatová
1313Újezd PMJaroslav Košek
1414Nevřeň PSVítězslav Genttner
1540Chrást Starší APSJiří Fantiš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Bělá BPSTomáš Polcar
23Všeruby PSJarda Frána
34Bolevec KačeřiPMMartin Langfelner
45Chrást Mladší APSJiří Fantiš
56Letkov CPJVěra Drnková
67Horní Bělá APSTomáš Polcar
78Kaznějov BPSMonika Šubrtová
89Zruč PSKristina Klenovská
910Ledce Ledce APSKlára Štaifová
1011Obora DPSKateřina Müllerová
1112Letkov BPJVěra Drnková
1213Čeminy PSJan Míča
1315Obora CPSKateřina Müllerová
1416Kaznějov APSMonika Šubrtová
1518Ledce Ledce BPSKlára Štaifová
1619Obora BPSKateřina Müllerová
1720Chotíkov PSMonča
1822Bolevec Pinďule APMMartin Langfelner
1923Obora APSKateřina Müllerová
2024Letkov APJVěra Drnková
2126Bolevec Pinďule BPMMartin Langfelner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSLenka Palánová
24Bolevec Kačeři APMMartin Langfelner
35Kaznějov PSMonika Šubrtová
47Bolevec Kačeři BPMMartin Langfelner
510Bolevec Kačeři CPMMartin Langfelner
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.