Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE Kdy: 18. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Pavel Brhlík Telefon:  732 407 236
Začátek rezervace: 31. 07. 2018 14:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vésky BUHPetr Kropáč
22Hradčovice UHVáclav Daněk
34Chvalnov KMDaniel Šušlík
45Hostětín UHPavel Hamšík
56Kněžpole UHDavid Volařík
67Polichno ZLPavel Novosad
78Salaš UHMichal Janováč
815Jarošov UHJiří Vyoral

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bojkovice UHPetr Kropáč
22Jarošov UHKateřina Kutálková
33Bílovice UHMichaela Medková
44Pohořelice ZLJana Forbelská

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bojkovice UHPetr Kropáč
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Horní Pole (noční)JH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.