Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | AB | 18,98 | - | - |
|
2. | Radovesnice I | KO | 19,59 | - | - | |
3. | Jindice | KH | 20,44 | - | - | |
4. | Kšely | KO | 20,61 | - | - | |
5. | Klučov | KO | 20,91 | - | - | |
6. | Horní Kruty A | KO | 21,98 | - | - | |
7. | Ovčáry | KO | 22,83 | - | - | |
8. | Horní Kruty B | KO | 24,06 | - | - | |
9. | Bulánka | KO | 24,09 | - | - | |
10. | Zásmuky | KO | 25,78 | - | - | |
11. | Poříčany | KO | 26,74 | - | - | |
12. | Křížkový Újezdec | PH | 28,90 | - | - | |
13. | Osnice | PZ | 32,32 | - | - | |
14. | Škvorec | PH | 39,00 | - | - | |
15. | Mančice | KO | 50,96 | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dolní Měcholupy | AB | 20,45 | - | - | |
2. | Bulánka | KO | 22,17 | - | - | |
3. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 23,77 | - | - | |
3. | Poříčany | KO | 23,77 | - | - | |
5. | Klučov | KO | 24,33 | - | - | |
6. | Třebovle | KO | 24,53 | - | - | |
7. | Kšely | KO | 28,41 | - | - | |
8. | Ovčáry | KO | 29,06 | - | - | |
9. | Mančice | KO | 30,75 | - | - | |
10. | Osnice | PZ | 31,23 | - | - | |
11. | Kostelec nad Černými Lesy B | KO | 39,19 | - | - | |
12. | Škvorec | PH | 39,60 | - | - | |
13. | Zásmuky | KO | NP | - | - | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Sloup A | PZ | 14,57 | - | - | |
2. | Kšely A | KO | 16,35 | - | - | |
3. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 16,84 | - | - | |
4. | Klučov | KO | 16,90 | - | - | |
5. | Třebovle | KO | 17,26 | - | - | |
6. | Sloup B | PZ | 17,70 | - | - | |
7. | Ovčáry | KO | 18,42 | - | - | |
8. | Zásmuky | KO | 18,78 | - | - | |
9. | Kšely B | KO | 20,66 | - | - | |
10. | Kostelec nad Černými Lesy B | KO | 24,06 | - | - | |
11. | Tuchoraz | KO | 27,14 | - | - | |
12. | Poříčany | KO | 30,32 | - | - | |
13. | Škvorec | PH | 31,97 | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kšely A | KO | 20,93 | - | - | |
2. | Ovčáry A | KO | 22,01 | - | - | |
3. | Třebonice | AB | 23,01 | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 24,60 | - | - | |
5. | Ratenice | KO | 24,97 | - | - | |
6. | Tuchoraz A | KO | 27,41 | - | - | |
7. | Poříčany | KO | 28,30 | - | - | |
8. | Sloup | PZ | 30,48 | - | - | |
9. | Škvorec | PH | 31,55 | - | - | |
10. | Kostelec nad Černými Lesy B | KO | 33,02 | - | - | |
11. | Klučov | KO | 33,52 | - | - | |
12. | Dobré Pole | KO | 39,99 | - | - | |
13. | Tuchoraz B | KO | 42,38 | - | - | |
14. | Rostoklaty | KO | 42,94 | - | - | |
15. | Třebovle | KO | 50,42 | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zásmuky | KO | 25,72 | - | - | |
2. | Ovčáry A | KO | 28,53 | - | - | |
3. | Třebonice A | AB | 32,03 | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 36,15 | - | - | |
5. | Rostoklaty | KO | 43,90 | - | - | |
6. | Poříčany | KO | 46,49 | - | - | |
7. | Třebonice B | AB | 49,25 | - | - | |
8. | Klučov | KO | 54,19 | - | - | |
9. | Dobré Pole | KO | 59,44 | - | - | |
10. | Kšely | KO | 66,30 | - | - | |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře