Liga: | Hanácká extraliga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 22. 06. 2024 14:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | BIOMAC Hanácká extraliga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | SU | 17,58 | 16,84 | 17,58 | |
2. | Plinkout | OL | 17,67 | 17,43 | 17,67 | |
3. | Kožušany | OL | 17,87 | 17,66 | 17,87 | |
4. | Bezděčí u Trnávky | SY | 17,94 | 17,94 | 17,18 | |
5. | Velká Bystřice | OL | 17,94 | 17,29 | 17,94 | |
6. | Janovice | BR | 17,96 | 17,96 | 17,55 | |
7. | Těšetice Tyfočáci | OL | 18,41 | 18,41 | 17,42 | |
8. | Tršice | OL | 18,53 | 18,51 | 18,53 | |
9. | Nenakonice | OL | 18,55 | 18,55 | 18,02 | |
10. | Olešnice rezerva | OL | 19,37 | 19,37 | 18,99 | |
11. | Střelice | OL | 19,41 | 17,67 | 19,41 | |
12. | Břevenec | OL | 19,43 | 19,43 | 18,99 | |
13. | Hlubočky | OL | 19,51 | 19,51 | 19,18 | |
14. | Bludov | SU | 19,63 | 19,63 | 18,14 | |
15. | Chořelice | OL | 19,79 | 19,79 | 18,42 | |
16. | Chválkovice | OL | 19,88 | 19,88 | 19,22 | |
17. | Náměšť na Hané | OL | 20,10 | 19,00 | 20,10 | |
18. | Nemrlov | SU | 26,53 | 26,53 | 25,61 | |
19. | Ludéřov | OL | 28,25 | 28,25 | 28,19 | |
20. | Dolany | OL | NP | NP | NP | |
21. | Bílovice C | PV | NP | NP | NP | |
22. | Břidličná | BR | NP | NP | NP | |
23. | Mladeč | OL | NP | NP | NP | |
24. | Brníčko | SU | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | SU | 17,38 | 17,08 | 17,38 | |
2. | Dolní Libina | SU | 17,47 | 16,23 | 17,47 | |
3. | Pěnčín Štiky | PV | 17,71 | 17,48 | 17,71 | |
4. | Velký Týnec | OL | 18,18 | 18,18 | 18,01 | |
5. | Třeština | SU | 18,48 | 18,48 | 18,11 | |
6. | Náměšť na Hané | OL | 18,91 | 18,64 | 18,91 | |
7. | Břevenec | OL | 18,99 | 18,99 | 18,35 | |
8. | Přáslavice | OL | 19,45 | 19,45 | 19,31 | |
9. | Kožušany | OL | 19,59 | 17,95 | 19,59 | |
10. | Blatec | OL | 19,68 | 19,68 | 18,77 | |
11. | Cholina | OL | 19,69 | 19,64 | 19,69 | |
12. | Dub nad Moravou | OL | 20,14 | 17,94 | 20,14 | |
13. | Nová Dědina | OL | 20,73 | 19,50 | 20,73 | |
14. | Dolany | OL | 20,97 | 18,46 | 20,97 | |
15. | Vojnice | OL | 21,28 | 19,09 | 21,28 | |
16. | Doloplazy | OL | 21,54 | 21,43 | 21,54 | |
17. | Droždín Chvádrož | OL | 22,11 | 22,11 | 17,89 | |
18. | Chořelice | OL | 27,57 | 27,57 | 27,18 | |
19. | Haňovice | OL | 27,72 | 27,62 | 27,72 | |
20. | Tršice | OL | 28,18 | 28,18 | 27,93 | |
21. | Olešnice | OL | NP | NP | NP | |
22. | Světlá Hora | BR | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře