Liga: | Hanácká extraliga |
Stránky pořadatele: | https://biomac-hanackaextraliga.cz/ |
Kdy: | 20. 06. 2020 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Pavel Hlavinka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dětkovice | PV | 19,02 | 19,02 | 18,78 | |
2. | Chválkovice | OL | 19,43 | 19,43 | 17,96 | |
3. | Dolní Libina | SU | 19,56 | 19,56 | 19,43 | |
4. | Dolany | OL | 19,63 | 19,63 | 18,71 | |
5. | Radíkov | PR | 19,86 | 19,86 | 17,71 | |
6. | Kokory | PR | 19,92 | 19,57 | 19,92 | |
7. | Plinkout | OL | 19,94 | 19,85 | 19,94 | |
8. | Velká Bystřice | OL | 21,38 | 18,09 | 21,38 | |
9. | Nenakonice | OL | 21,64 | 21,64 | 20,43 | |
10. | Křenovice | PR | 22,65 | 20,77 | 22,65 | |
11. | Určice | PV | 25,39 | 25,39 | 24,51 | |
12. | Šumvald | OL | NP | NP | NP | |
12. | Radíkov | OL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňovice | OL | 18,44 | 18,44 | 18,03 | |
2. | Hlubočky | OL | 18,81 | 17,81 | 18,81 | |
3. | Šumvald | OL | 19,75 | 19,75 | 19,26 | |
4. | Pěnčín | PV | 20,02 | 20,02 | 19,69 | |
5. | Droždín Chvadrož | OL | 20,41 | 20,41 | 20,28 | |
6. | Dub nad Moravou | OL | 21,28 | 19,99 | 21,28 | |
7. | Dolní Libina | SU | 21,29 | 21,29 | 18,27 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
8. | Pěnčín B | PV | NP | 20,15 | 21,19 | |
9. | Krasice - Prostějov | PV | NP | NP | NP | |
10. | Nenakonice | OL | NP | 30,62 | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | SU | 16,55 | 16,74 | 16,74 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
2. | Velká Bystřice | OL | 17,24 | 16,64 | 17,24 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
3. | Plinkout | OL | 17,59 | 17,65 | 17,65 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
4. | Těšetice Tyfočáci | OL | 17,32 | 17,88 | 17,88 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
5. | Janovice | BR | 17,10 | 18,00 | 18,00 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
6. | Nenakonice | OL | 17,85 | 18,32 | 18,32 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
7. | Bezděčí u Trnávky | SY | 18,37 | 18,09 | 18,37 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
8. | Chválkovice | OL | 18,44 | 17,07 | 18,44 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
9. | Mladeč | OL | 18,48 | 18,00 | 18,48 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
10. | Střelice | OL | 18,49 | 18,05 | 18,49 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
11. | Dolany | OL | 17,35 | 18,64 | 18,64 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
12. | Tršice | OL | 21,96 | 20,99 | 21,96 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
13. | Hlubočky | OL | 22,81 | 22,55 | 22,81 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
14. | Šumvald | OL | 21,57 | 23,04 | 23,04 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
15. | Chořelice | OL | 29,50 | 24,74 | 29,50 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
16. | Břevenec | OL | 27,42 | 35,13 | 35,13 | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
17. | Nemrlov | SU | NP | NP | NP | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
18. | Sobotín | SU | NP | NP | NP | 2023/06/17 | Útok,nástřik 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře