Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 29. 07. 2017 11:00
Kontakt:   David Müller Telefon:  722912118
Začátek rezervace: 16. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZROndřej Pešek
22Dobřínsko ZNRadim Herout
33Radostín nad Oslavou ZRMartin Ondra
44Pasohlávky BVMartin Ondra
55Oponešice TRMartin Ondra
66Černín ZNJiří Veselý
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Líchovy PBMartin Ondra
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Jaronice CBJosef Dráb
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Čikov TRMartin Ondra
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Krasonice JIMartin Ondra
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Mladoňovice TRPavel Urbánek
2626Police TRAleš Coufal
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Příložany TRMichal Machálek
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Český Rudolec JHOndřej Huml
3838Mysletice JIStanislav Dolský
3939Dolní Němčice JHMirek Havlík
4040Střížov JIPetr Kabátek
4141Čechtín TRLibor Tvarůžek
4242Hornice TRAleš Bobu
4343Petrovice TRMartin Caha
4444Pšánky HKDan Všetečka
4545Sedlejov JIDavid Pavlíček
4646Sedlatice BJIMartin Běhounek
4759Sedlatice JIMartin Běhounek
4860Pšánky HKMichaela Malá
4961Stará Říše JIMartin Ondra

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIMartin Ondra
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Petrůvky TRPavla Pěnčová
1212Radonín TRViktorie Vidláková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.