Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 29. 07. 2017 11:00
Kontakt:   David Müller Telefon:  722912118
Začátek rezervace: 16. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZROndřej Pešek
22Dobřínsko ZNRadim Herout
33Radostín nad Oslavou ZRMartin Ondra
44Pasohlávky BVMartin Ondra
55Oponešice TRMartin Ondra
66Černín ZNJiří Veselý
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Líchovy PBMartin Ondra
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Jaronice CBJosef Dráb
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Čikov TRMartin Ondra
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Krasonice JIMartin Ondra
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Mladoňovice TRPavel Urbánek
2626Police TRAleš Coufal
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Příložany TRMichal Machálek
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Český Rudolec JHOndřej Huml
3838Mysletice JIStanislav Dolský
3939Dolní Němčice JHMirek Havlík
4040Střížov JIPetr Kabátek
4141Čechtín TRLibor Tvarůžek
4242Hornice TRAleš Bobu
4343Petrovice TRMartin Caha
4444Pšánky HKDan Všetečka
4545Sedlejov JIDavid Pavlíček
4646Sedlatice BJIMartin Běhounek
4759Sedlatice JIMartin Běhounek
4860Pšánky HKMichaela Malá
4961Stará Říše JIMartin Ondra

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIMartin Ondra
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Petrůvky TRPavla Pěnčová
1212Radonín TRViktorie Vidláková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Městský stadion Horšovský TýnDO
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.