Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2017/07/08 2017/07/28 hřiště TJ Hornácko Hrubá Vrbka, O Pohár Perspekty - noční soutěž na 2B HO GPHO
2 2017/07/01 2017/07/28 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B BR -
3 2017/07/24 2017/07/29 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2017 LI PKL
4 2017/07/14 2017/07/29 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
5 2017/07/16 2017/07/28 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
6 2017/07/21 2017/07/28 Drnovice, O pohár obce Drnovice VY VCOV
7 2017/07/17 2017/07/28 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
8 2017/07/15 2017/07/28 Kobylí, hřiště, O pohár obce Kobylí, 8. kolo BHL BV BHL
9 2017/07/23 2017/07/29 Futbalové ihrisko, Hasicska sutaz o pohar starostky obce KPZ MT -
10 2017/07/15 2017/07/27 Polkovice, Fotbalové hřiště PR MHJPR
11 2017/07/12 2017/07/28 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
12 2017/07/13 2017/07/28 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár OP -
13 2017/07/16 2017/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
14 2017/07/23 2017/07/29 Lipová, O pohár starosty PV VCPV
15 2017/06/24 2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
16 2017/07/23 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
17 2017/07/16 2017/07/29 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ KM EXČR
18 2017/07/16 2017/07/30 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
19 2017/07/17 2017/07/29 Obora, O pohár SDH Obora PS ZČHL
20 2017/07/17 2017/07/29 Černovice, Memoriál Kamila Doležala BK VCBL
21 2017/05/18 2017/07/29 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU PR -
22 2017/07/21 2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B VS -
23 2017/07/05 2017/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
24 2017/07/05 2017/08/05 O Zámecký pohár SDH Přílepy, (3B - muži/ 2B - ženy) KM -
25 2017/07/31 2017/08/05 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2017 JN PKL
26 2017/07/17 2017/08/04 Obora, O pohár SDH Obora BK VCBL
27 2017/07/22 2017/08/05 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
28 2017/07/24 2017/08/04 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
29 2017/07/21 2017/08/05 Milotice nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
30 2017/07/22 2017/08/05 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
31 2017/07/23 2017/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
32 2017/07/15 2017/08/04 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru OP -
33 2017/07/10 2017/08/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž, 2B KM -
34 2017/07/30 2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
35 2017/07/26 2017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec LI FNC
36 2017/07/01 2017/08/05 Horšovský Týn, O pohár DO CHNHL
37 2017/07/22 2017/08/05 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
38 2017/07/23 2017/08/05 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
39 2017/06/08 2017/08/04 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
40 2017/07/24 2017/08/05 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
41 2017/07/30 2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov SU HE
42 2017/07/02 2017/08/06 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
43 2017/07/23 2017/08/06 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI JOL
44 2017/07/23 2017/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
45 2017/07/17 2017/08/06 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
46 2017/07/09 2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice UH -
47 2017/08/01 2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B PR -
48 2017/08/01 2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B BR -
49 2017/07/29 2017/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
50 2017/07/29 2017/08/12 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
51 2017/08/01 2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka VS -
52 2017/07/29 2017/08/12 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
53 2017/07/30 2017/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
54 2017/07/30 2017/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
55 2017/08/04 2017/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce VY VCOV
56 2017/07/19 2017/08/12 Studená, za hasičárnou, Memoriál Tomáše Čelouda, III. ročník (JHHL) JH -
57 2017/07/21 2017/08/12 Mirošov fotbalové hřiště, O pohár města Mirošov ,2B, sklopky el. časomíra RO -
58 2017/07/30 2017/08/11 Příbraz, O pohár obce Příbraz JH VCT
59 2017/08/06 2017/08/12 Plinkout, Plinkout OL HE
60 2017/07/01 2017/08/12 Tršice zámecký areál, Netradiční soutěž 2B OL -
61 2017/07/29 2017/08/12 Vřesovice - fotb.hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
62 2017/06/25 2017/08/11 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65 ZN -
63 2017/07/18 2017/08/12 Šebkovice, Noční soutěž TR -
64 2017/07/19 2017/08/12 Zborovice, hřiště T. J. Pilana, I.ročník noční soutěžě PS a soutěže v PS8 KM -
65 2017/07/30 2017/08/12 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
66 2017/07/17 2017/08/12 Sportovní areál Dolní Bečva, ŠTÍT RADHOŠTĚ 55. ročník VS -
67 2017/07/30 2017/08/13 Radonín, O pohár starosty obce TR TRL
68 2017/07/30 2017/08/12 Poštorná, O putovní pohár starosty města Břeclav BV BHL
69 2017/07/30 2017/08/13 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
70 2017/07/16 2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce JH -
71 2017/07/10 2017/08/01 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci KM -
72 2017/07/28 2017/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
73 2017/08/06 2017/08/19 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
74 2017/08/05 2017/08/18 Blížkovice, sportovní areál, O pohár, 9. kolo ZNL ZN ZNL
75 2017/07/01 2017/07/31 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka KT -
76 2017/08/05 2017/08/19 Herálec, Herálec HB HBHL
77 2017/08/06 2017/08/18 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ LI EXČR
78 2017/06/19 2017/08/14 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B DO -
79 2017/08/05 2017/08/19 Bačice, Pohár obcí Bačice Udeřice TR TRL
80 2017/08/01 2017/08/18 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
81 2017/08/06 2017/08/18 Rapšach, VCT Rapšach JH VCT
82 2017/08/06 2017/08/19 Bílý Kámen, O pohár SDH, 3B úzké JI PLPU
83 2017/08/13 2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC OL -
84 2017/08/05 2017/08/17 Lobodice, Hasičský areál PR MHJPR
85 2017/08/04 2017/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 6. ročník, 2B VS VHL
86 2017/06/25 2017/08/17 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE ZN -
87 0000/00/00 2017/08/18 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku PR -
88 2017/08/13 2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
89 2017/08/09 2017/08/19 Roudný, FNC Roudný JN FNC
90 2017/07/15 2017/08/19 Horní Metelesko, O pohár DO CHNHL
91 2017/08/06 2017/08/19 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ LT EXČR
92 2017/08/06 2017/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
93 2017/08/06 2017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
94 2017/07/07 2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ PR -
95 2017/08/05 2017/08/19 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
96 2017/08/05 2017/08/20 Hrubá Vrbka - fotb. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
97 2017/08/13 2017/08/26 Dolany, O pohár PT ŠHL
98 2017/04/01 2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič BR -
99 2017/08/12 2017/08/26 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
100 2017/08/21 2017/08/25 Borovice, Borovický pohár MB JL
101 2017/08/11 2017/08/26 Dolany, Dolany PT ŠHL
102 2017/08/12 2017/08/26 Smilov, Smilov HB HBHL
103 2017/08/20 2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky OL HE
104 2017/08/12 2017/08/26 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
105 2017/08/13 2017/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
106 2017/08/18 2017/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce VY VCOV
107 2017/07/01 2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B UH -
108 2017/08/13 2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu PE PLPU
109 2017/08/20 2017/08/26 Troubelice, Memoriál Vlastimila Axmana, noční soutěž 2B OL ONL
110 2017/06/18 2017/08/25 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
111 2017/07/12 2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník TR -
112 2017/08/12 2017/08/25 Svatá Maří ( noční ), O pohár starosty obce, muži+ženy - 3B PT PBHL
113 2017/08/16 2017/08/26 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
114 2017/08/21 2017/08/25 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
115 2017/08/12 2017/08/27 Olešná, Olešná HB HBHL
116 2017/08/18 2017/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce BO VCOV
117 2017/08/07 2017/08/26 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a města Kunštát BK VCBL
118 2017/09/01 2017/09/01 Vyhlášení - Vacov, Vyhlášení - Vacov PT ŠHL
119 2017/07/18 2017/08/31 NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY Kostníky, hřiště u Hájku, KOSTNÍKY TR -
120 2017/08/28 2017/09/01 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
121 2017/01/31 2017/01/31 Střezimíř, 8. kolo BNL- denní soutěž BN BNL
122 2017/08/14 2017/08/31 Štítary, III. kolo CHLMH DO CHL
123 2017/08/21 2017/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
124 2017/08/19 2017/09/02 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně TR TRL
125 2017/08/19 2017/09/01 Bořetice, hřiště, XII.Bořetická hasičská soutěž v požárním útoku BV BHL
126 2017/08/20 2017/09/01 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
127 2017/08/25 2017/09/01 Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce VY VCOV
128 2017/08/27 2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC OL -
129 2017/08/19 2017/08/31 Rokytnice, areál u hasičské zbrojnice PR MHJPR
130 2017/08/19 2017/09/01 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
131 2017/08/05 2017/09/01 Štítary, hřiště SDH Štítary, Noční soutěž, 2B DO CHNHL
132 2017/08/19 2017/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár, 10. kolo ZNL ZN ZNL
133 2017/06/06 2017/09/02 Jaroměřice nad / Rok Střelnice, Pohár starosty SDH TR -
134 2017/07/20 2017/09/02 Zborovice, hřiště T.J. Pilana, II.ročník Noční soutěže mladých hasičů KM -
135 2017/08/21 2017/09/02 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
136 2017/08/28 2017/09/01 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
137 2017/08/25 2017/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
138 2017/08/19 2017/09/03 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
139 2017/09/04 2017/09/08 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka MB BP
140 2017/08/25 2017/09/08 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
141 2017/08/26 2017/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
142 2017/08/26 2017/09/09 Květinov, Květinov HB HBHL
143 2017/09/03 2017/09/03 Srbice, O pohár SDH Srbice (okres Teplice) TP KL
144 2017/08/26 2017/09/08 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
145 2017/08/27 2017/09/10 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
146 2017/09/03 2017/09/16 Žihobce, O pohár KT ŠHL
147 2017/09/11 2017/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
148 2017/08/28 2017/09/14 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH DO CHL
149 2017/09/02 2017/09/16 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
150 2017/09/10 2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice PV HE
151 2017/09/02 2017/09/16 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
152 2017/09/03 2017/09/15 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice CB VCT
153 2017/09/01 2017/09/16 Dolany - Hasičská zbrojnice, Noční hasičská soutěž na 2B o putovní pohár OL -
154 2017/09/18 2017/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
155 2017/09/17 2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC OL -
156 2017/09/17 2017/09/23 Olomouc - pohár starosky OSH, Olomouc stadion Lokomotiva - Pohár starostky OSH OL -
157 2017/09/10 2017/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
158 2017/09/10 2017/09/24 Jáma, O pohár PT ŠHL
159 2017/09/25 2017/09/30 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017 SM PKL
160 2017/08/01 2017/10/14 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH SM -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1PřechoviceMuži Svatá Maří62017-07-25 20:48:28
2ČernoviceMuži Olešnice342017-07-25 20:45:00
3Pod Hněvošickým pahorkemŽeny Skrochovice12017-07-25 20:40:42
4Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Smidary112017-07-25 20:36:35
5Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno Velký Ořechov142017-07-25 20:23:08
6Bystřička hřiště u Lukášůnerozlišeno Pržno302017-07-25 20:07:01
7Bystřička hřiště u Lukášůnerozlišeno Pržno272017-07-25 20:01:49
8Frahelžnerozlišeno Stajka182017-07-25 19:54:08
9Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Březová172017-07-25 19:37:40
10Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno Hrabůvka132017-07-25 19:22:25
11Štěnovický BorekŽeny Babina122017-07-25 19:20:41
12Bystřička hřiště u Lukášůnerozlišeno Valašská Bystřice252017-07-25 18:36:45
13OboraMuži Buková32017-07-25 18:19:05
14ČernoviceMuži Buková332017-07-25 18:17:37
15LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Trusovice142017-07-25 15:50:07
16Vítonicenerozlišeno Klokočí282017-07-25 14:44:46
17KarolínMuži Ludslavice332017-07-25 14:34:13
18ČernoviceMuži Březina322017-07-25 13:57:41
19Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Valdice122017-07-25 13:55:53
20LitovanyMuži Moravské Budějovice192017-07-25 13:48:23
21KarolínMuži Mistřice182017-07-25 13:05:05
22Stará ŘíšeMuži Líchovy112017-07-25 13:03:12
23Stará ŘíšeMuži Čikov182017-07-25 13:00:34
24Stará ŘíšeMuži Stará Říše612017-07-25 12:59:06
25KarolínMuži Stará Říše702017-07-25 12:57:26
26ChotěmiceŽeny Chotěmice112017-07-25 12:53:01
27Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno Karolín122017-07-25 12:52:41
28Podhradní LhotaŽeny Milotice nad Bečvou102017-07-25 11:57:05
29KarolínMuži Zdounky522017-07-25 10:24:24
30Hrachovecnerozlišeno Jasenice182017-07-25 09:52:09
31Bystřička hřiště u Lukášůnerozlišeno Jasenice242017-07-25 09:51:08
32Frahelžnerozlišeno Staňkov172017-07-25 08:54:42
33Hrachovecnerozlišeno Velká Lhota172017-07-25 08:48:09
34Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouMuži Velká Lhota162017-07-25 08:45:35
35Bystřička hřiště u Lukášůnerozlišeno Velká Lhota232017-07-25 08:43:31
36Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Stříbro12017-07-25 07:35:36
37Bystřička hřiště u Lukášůnerozlišeno Hutisko262017-07-25 07:02:08
38Bystřička hřiště u Lukášůnerozlišeno Hutisko222017-07-25 07:01:53
39MyslibořiceMuži Horní Lhotice72017-07-25 06:40:27
40Podhradní LhotaMuži Vrbka252017-07-25 06:02:39
41Mirošov fotbalové hřištěŽeny Příkosice22017-07-25 06:01:58
42Mirošov fotbalové hřištěMuži Příkosice22017-07-25 06:01:32
43ChrástMuži Nevřeň142017-07-25 05:50:29
44MokroušeMuži Nevřeň12017-07-25 05:49:28
45OldřišovMuži Bolatice122017-07-24 23:47:16
46OldřišovŽeny Bolatice72017-07-24 23:45:31
47LitovanyMuži Kamenná142017-07-24 22:45:54
48LitovanyMuži Radonín202017-07-24 22:44:29
49Štěnovický BorekMuži Božkov172017-07-24 22:00:25
50PřechoviceMuži Doubravice u Volyně272017-07-24 21:56:36
51Vítonicenerozlišeno Hrabůvka252017-07-24 21:47:46
52Stará ŘíšeMuži Sedlatice462017-07-24 21:45:58
53Stará ŘíšeMuži Sedlatice592017-07-24 21:45:40
54OldřišovMuži Prchalov242017-07-24 21:35:30
55OldřišovMuži Prchalov202017-07-24 21:34:55
56OldřišovŽeny Skrochovice12017-07-24 21:20:59
57Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno Vésky112017-07-24 21:20:29
58OldřišovŽeny Svoboda62017-07-24 21:17:41
59OldřišovMuži Svoboda52017-07-24 21:17:04
60LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Grygov562017-07-24 21:12:52
61Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Košťálov102017-07-24 21:10:56
62Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Malá Skála62017-07-24 21:10:47
63LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Troubelice552017-07-24 21:06:24
64Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno Racková92017-07-24 21:04:52
65Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Zlatá Olešnice232017-07-24 21:01:58
66Bystřička hřiště u Lukášůnerozlišeno Lužná212017-07-24 20:58:15
67LipováMuži Benešov142017-07-24 20:52:22
68ČernoviceMuži Benešov312017-07-24 20:51:29
69Hrachovecnerozlišeno Choryně152017-07-24 20:51:14
70OboraMuži Benešov132017-07-24 20:50:57
71OboraMuži Novosedly162017-07-24 20:50:36
72LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Benešov542017-07-24 20:50:07
73Štěnovický BorekMuži Novosedly162017-07-24 20:49:34
74ChrástMuži Novosedly112017-07-24 20:48:36
75Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno Mysločovice82017-07-24 20:48:32
76MokroušeMuži Novosedly112017-07-24 20:47:02
77Strýčkovicenerozlišeno Stříbro252017-07-24 20:44:33
78Zborovice, hřiště T. J. PilanaMuži Chvalnov32017-07-24 20:40:02
79Sokolská zahrada Zdislavicenerozlišeno Chvalnov92017-07-24 20:37:19
80Podhradní LhotaŽeny Radíkov92017-07-24 20:37:00
81O Zámecký pohár SDH PřílepyMuži Chvalnov72017-07-24 20:35:47
82Frahelžnerozlišeno Polště132017-07-24 20:23:38
83Strýčkovicenerozlišeno Čelákovy242017-07-24 20:19:58
84DrnoviceŽeny Milešovice72017-07-24 20:16:18
85Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Malá Skála192017-07-24 20:13:11
86Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Jeřmanice262017-07-24 20:10:55
87Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Jeřmanice222017-07-24 20:10:28
88Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Tatobity502017-07-24 20:09:25
89Pod Hněvošickým pahorkemMuži Chlebičov12017-07-24 20:02:52
90ChrástŽeny Úněšov32017-07-24 20:02:43
91ChrástŽeny Štichovice52017-07-24 20:02:39
92ChrástMuži Štichovice152017-07-24 20:02:32
93MokroušeŽeny Štichovice52017-07-24 20:02:03
94MokroušeŽeny Úněšov32017-07-24 20:01:59
95MokroušeMuži Štichovice152017-07-24 20:01:47
96Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Břehy162017-07-24 20:01:05
97ChrástMuži Chotíkov22017-07-24 20:01:02
98Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Smidary212017-07-24 20:01:00
99Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Veselá202017-07-24 20:00:58
100Nová Ves u Chrastavynerozlišeno Veselá152017-07-24 20:00:47
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání