Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2018/01/01 2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky PS -
2 2018/01/01 2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018 PS -
3 2018/04/30 2018/05/04 Smidary, PKL Smidary HK PKL
4 2018/04/21 2018/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
5 2018/04/29 2018/05/11 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby JH VCT
6 2018/05/05 2018/05/19 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
7 2018/05/12 2018/05/26 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
8 2018/05/13 2018/05/26 Úherce, K Mexiku, O pohár starosty SDH Úherce PS ZČHL
9 2018/05/13 2018/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
10 2018/05/25 2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) CR -
11 2018/05/13 2018/05/27 Buková, O pohár starosty Buková PJ ZČHL
12 2018/05/12 2018/05/27 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
13 2018/05/18 2018/06/01 Květinov, Květinov - noční HB HBHL
14 2018/05/20 2018/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
15 2018/05/27 2018/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
16 2018/05/26 2018/06/09 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
17 2018/05/19 2018/06/09 Nová Ves - hřiště nad vsí, Noční pohár DO CHNHL
18 2018/05/27 2018/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
19 2018/06/02 2018/06/16 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
20 2018/06/03 2018/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
21 2018/06/03 2018/06/15 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
22 2018/06/09 2018/06/23 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
23 2018/05/23 2018/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice JI -
24 2018/06/16 2018/06/30 Kynice, Kynice HB HBHL
25 2018/06/17 2018/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
26 2018/06/16 2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
27 2018/06/09 2018/06/30 Nové Sedliště - Areál SDH, Noční soutěž v PÚ TC CHNHL
28 2018/06/21 2018/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
29 2018/06/16 2018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
30 2018/06/21 2018/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
31 2018/05/01 2018/07/06 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
32 2018/06/21 2018/07/07 Květinov, Květinov HB HBHL
33 2018/06/24 2018/06/23 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
34 2018/06/24 2018/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
35 2018/06/24 2018/07/08 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
36 2018/07/01 2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly ST ZČHL
37 2018/06/30 2018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
38 2018/06/29 2018/07/14 Horní Metelsko, Noční pohár DO CHNHL
39 2018/07/01 2018/07/13 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
40 2018/07/07 2018/07/21 Věž, Věž _ HB HBHL
41 2018/07/08 2018/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
42 2018/07/01 2018/07/21 Oprechtice - hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO CHNHL
43 2018/07/08 2018/07/20 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
44 2018/07/15 2018/07/27 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
45 2018/07/15 2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
46 2018/07/15 2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
47 2018/07/21 2018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
48 2018/07/22 2018/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
49 2018/07/28 2018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
50 2018/07/28 2018/08/11 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
51 2018/07/29 2018/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
52 2018/07/29 2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
53 2018/07/29 2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
54 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
55 2018/08/11 2018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
56 2018/08/11 2018/08/25 Smilov, Smilov HB HBHL
57 2018/08/25 2018/08/25 Sendražice, 6. Kolo PHL KO PLHL
58 2018/08/18 2018/09/01 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
59 2018/08/19 2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
60 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
61 2018/08/12 2018/09/01 Štítary - hřiště SDH, Finále CHNHL / O pohár města Hostouň DO CHNHL
62 2018/08/26 2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
63 2018/08/26 2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
64 2018/09/01 2018/09/15 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
65 2018/09/01 2018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
66 2018/09/14 2018/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chlum312018-01-23 20:30:44
2Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chlum82018-01-23 20:30:20
3Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Obora292018-01-23 14:36:46
4Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Kdyně282018-01-23 09:53:16
5Nevřeňnerozlišeno Čelákovy262018-01-22 22:55:21
6Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Kamenný Újezd272018-01-22 14:27:56
7Nevřeňnerozlišeno Střeziměř252018-01-20 15:04:42
8Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Střeziměř262018-01-20 10:37:04
9Nevřeňnerozlišeno Přehýšov242018-01-19 19:07:41
10Nevřeňnerozlišeno Stýskaly232018-01-18 20:27:13
11Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mělník302018-01-17 22:07:42
12Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mělník252018-01-17 22:06:31
13Nevřeňnerozlišeno Mochtín222018-01-17 02:25:45
14Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mochtín242018-01-17 02:22:24
15Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Čelákovy232018-01-14 17:06:02
16Dolní Hradištěnerozlišeno Mochtín142018-01-12 11:57:49
17Nevřeňnerozlišeno Nebílovy212018-01-10 20:20:30
18Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nebílovy222018-01-10 20:17:20
19Dolní Hradištěnerozlišeno Čelákovy322018-01-09 19:34:11
20Dolní Hradištěnerozlišeno Střeziměř12018-01-09 16:33:26
21Nevřeňnerozlišeno Štítary202018-01-09 12:53:21
22Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Štítary212018-01-09 12:52:48
23Dolní Hradištěnerozlišeno Nevřeň402018-01-09 10:06:17
24Dolní Hradištěnerozlišeno Malá Víska102018-01-08 11:43:14
25Dolní Hradištěnerozlišeno Mělník82018-01-08 11:36:57
26Dolní Hradištěnerozlišeno Vidice32018-01-08 06:41:03
27Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary302018-01-07 21:08:25
28Dolní Hradištěnerozlišeno Nebílovy292018-01-06 19:19:00
29Dolní Hradištěnerozlišeno Kamenný Újezd282018-01-06 18:54:10
30Nevřeňnerozlišeno Letiny192018-01-06 11:52:31
31Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Letiny202018-01-06 11:50:00
32Dolní Hradištěnerozlišeno Letiny262018-01-06 11:48:07
33Dolní Hradištěnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)252018-01-06 10:57:17
34Dolní Hradištěnerozlišeno Božkov242018-01-05 22:02:56
35Dolní Hradištěnerozlišeno Chlum272018-01-05 19:43:55
36Dolní Hradištěnerozlišeno Chlum232018-01-05 19:43:08
37Nevřeňnerozlišeno Neznašovy182018-01-04 18:33:57
38Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Neznašovy192018-01-04 18:33:00
39Dolní Hradištěnerozlišeno Neznašovy222018-01-04 18:32:11
40Nevřeňnerozlišeno Příšov172018-01-04 18:22:41
41Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Příšov182018-01-04 18:20:57
42Dolní Hradištěnerozlišeno Příšov212018-01-04 18:20:08
43Nevřeňnerozlišeno Zahorčice152018-01-03 22:15:56
44Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Zahorčice172018-01-03 22:14:56
45Dolní Hradištěnerozlišeno Zahorčice202018-01-03 22:12:51
46Dolní Hradištěnerozlišeno Kmetiněves192018-01-03 16:40:58
47Nevřeňnerozlišeno Chotíkov22018-01-03 13:04:12
48Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chotíkov152018-01-03 13:03:50
49Dolní Hradištěnerozlišeno Chotíkov182018-01-03 13:03:25
50Nevřeňnerozlišeno Rožmitál pod Třemšínem142018-01-02 22:04:28
51Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Rožmitál pod Třemšínem142018-01-02 21:53:38
52Dolní Hradištěnerozlišeno Rožmitál pod Třemšínem172018-01-02 21:48:28
53Nevřeňnerozlišeno Radětice132018-01-02 18:38:27
54Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Radětice132018-01-02 18:37:38
55Dolní Hradištěnerozlišeno Radětice22018-01-02 18:35:33
56Nevřeňnerozlišeno Bolevec162018-01-02 18:19:50
57Nevřeňnerozlišeno Bolevec122018-01-02 18:19:23
58Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Bolevec162018-01-02 18:18:23
59Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Bolevec122018-01-02 18:17:50
60Dolní Hradištěnerozlišeno Bolevec162018-01-02 18:16:06
61Dolní Hradištěnerozlišeno Bolevec132018-01-02 18:15:25
62Nevřeňnerozlišeno Úněšov102018-01-02 10:22:05
63Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Úněšov102018-01-02 10:21:35
64Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov122018-01-02 10:20:51
65Dolní Hradištěnerozlišeno Mělník152018-01-01 22:33:26
66Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nevřeň22018-01-01 19:56:22
67Nevřeňnerozlišeno Nevřeň12018-01-01 19:55:20
68Nevřeňnerozlišeno Mirošov92018-01-01 19:17:16
69Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov92018-01-01 19:15:58
70Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov92018-01-01 19:14:48
71Nevřeňnerozlišeno Štítary112018-01-01 16:33:31
72Nevřeňnerozlišeno Štítary62018-01-01 16:32:38
73Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Štítary112018-01-01 16:30:52
74Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Štítary62018-01-01 16:30:14
75Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary112018-01-01 16:28:59
76Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary62018-01-01 16:27:57
77Nevřeňnerozlišeno Úněšov42018-01-01 16:10:18
78Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov42018-01-01 16:08:46
79Nevřeňnerozlišeno Horní Metelsko52018-01-01 16:00:05
80Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horní Metelsko52018-01-01 15:59:33
81Dolní Hradištěnerozlišeno Horní Metelsko52018-01-01 15:58:17
82Nevřeňnerozlišeno Vidice82018-01-01 15:45:35
83Nevřeňnerozlišeno Vidice32018-01-01 15:45:11
84Nevřeňnerozlišeno Zahorčice72018-01-01 14:40:44
85Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Zahorčice72018-01-01 14:39:48
86Dolní Hradištěnerozlišeno Zahorčice72018-01-01 14:38:28
87Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Vidice32018-01-01 09:25:33
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání