Stará Říše 2017 - O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 29. 07. 2017 11:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118

Začátek rezervace: 16. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: jejjej jejjej

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-8171.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZROndřej Pešek
22Dobřínsko ZNRadim Herout
33Radostín nad Oslavou ZRMartin Ondra
44Pasohlávky BVMartin Ondra
55Oponešice TRMartin Ondra
66Černín ZNJiří Veselý
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Líchovy PBMartin Ondra
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Jaronice CBJosef Dráb
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Čikov TRMartin Ondra
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Krasonice JIMartin Ondra
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525TAG Zahnašovice  KMHonza Adamec
2626Police TRAleš Coufal
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Příložany TRMichal Machálek
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Český Rudolec JHOndřej Huml
3838Mysletice JIStanislav Dolský
3939Dolní Němčice JHMirek Havlík
4040Střížov JIPetr Kabátek
4141Čechtín TRLibor Tvarůžek
4242Hornice TRAleš Bobu
4343Petrovice TRMartin Caha
4444Pšánky HKDan Všetečka
4545Sedlejov JIDavid Pavlíček
4646Sedlatice BJIMartin Běhounek
4759Sedlatice JIMartin Běhounek
4860Pšánky HKMichaela Malá
4961Stará Říše JIMartin Ondra
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIMartin Ondra
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33TAG Zahnašovice KMMartin Ondra
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Petrůvky TRPavla Pěnčová
1212Radonín TRViktorie Vidláková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/20 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga