FK Velké Hoštice 2017 - Hoštický pohár

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1899930470256849/?fref=ts
Kdy: 07. 10. 2017 08:30
Kontakt:   Martin Nevřela
Telefon:  604907120
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Martas Velké Hoštice Nevřela

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Luboměř NJ 14,29 14,29 14,24
2.  Pasohlávky BV 14,36 13,94 14,36
3.  Jistebník NJ 14,50 14,22 14,50
4.  Krasonice JI 14,55 14,55 14,51
5.  Letohrad - Kunčice Jeleni UO 14,70 14,70 14,18
6.  Čikov TR 14,89 14,20 14,89
7.  Trnava TR 14,91 14,91 14,36
8.  Oprechtice A FM 14,95 14,95 14,84
9.  - EKOSPOL – SK - 14,97 14,97 14,96
10.  Velké Hoštice OP 15,05 14,75 15,05
11.  Prchalov B NJ 15,21 15,21 14,72
12.  Špičky PR 15,22 14,94 15,22
13.  Dolní Marklovice B KA 15,23 15,23 15,19
14.  Chrastavec SY 15,27 15,27 14,82
15.  - Spišsky Štvrtok - 15,43 15,24 15,43
15.  Stará Říše JI 15,43 15,43 14,23
17.  Vysoká Štola KV 15,50 15,50 15,09
18.  Podhradní Lhota KM 15,52 15,23 15,52
19.  Jinolice Renmotor JC 15,59 15,59 14,29
20.  Tošovice NJ 15,61 14,76 15,61
21.  Sádek OP 15,64 15,64 15,48
22.  Oldřišov OP 15,65 15,58 15,65
23.  Stachovice NJ 15,66 15,12 15,66
24.  - Ihriště - 15,67 15,02 15,67
25.  Mirošov ZL 15,69 14,78 15,69
26.  Hukovice NJ 15,72 15,40 15,72
27.  Vrbice A KA 15,76 14,38 15,76
28.  Lukavec NJ 15,78 15,78 15,63
29.  Bolatice OP 15,80 15,80 15,28
30.  Zbora PU 15,83 14,88 15,83
31.  Plinkout OL 15,87 15,87 15,47
32.  Mladcová ZL 15,94 14,68 15,94
33.  - Ludeřov - 15,98 15,98 14,57
34.  Oprechtice B (SG) FM 16,03 16,03 15,35
35.  Střelice OL 16,05 15,96 16,05
36.  Visolaje SK PU 16,09 16,09 14,86
37.  Krupina SK KA 16,10 15,89 16,10
38.  Závada A OP 16,13 16,13 15,54
39.  Chropyně KM 16,23 16,23 15,51
40.  Chlebičov OP 16,26 15,58 16,26
41.  Markvartovice OP 16,27 15,52 16,27
42.  Stratená SK RV 16,32 16,32 15,86
43.  Milostovice OP 16,47 16,47 15,48
44.  Šumvald OL 16,50 16,50 16,40
45.  Bartovice OV 16,68 15,52 16,68
46.  Bohuslavice OP 16,70 15,86 16,70
47.  Svoboda OP 16,71 16,71 15,50
48.  - FIRE RACINGSPORT - 16,81 16,81 15,70
49.  Bílý Potok A JE 16,83 16,76 16,83
49.  Žakovce SK KK 16,83 16,83 15,42
51.  Kozmice OP 16,90 16,60 16,90
52.  Metylovice FM 17,03 16,25 17,03
53.  Lubno FM 17,31 17,31 16,13
54.  Široká Niva BR 17,36 16,05 17,36
55.  Jamnice OP 17,37 16,64 17,37
56.  Valšovice (Hranice VI) PR 17,82 17,82 16,99
57.  Hrabůvka PR 17,85 17,85 15,56
58.  Janovice BR 18,04 18,04 17,55
59.  Větřkovice OP 18,10 18,10 16,93
60.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ 18,49 14,83 18,49
61.  Dolný Hričov SK ZA 18,82 16,42 18,82
62.  Odry NJ 18,87 18,56 18,87
63.  Komárov OP 19,02 19,02 18,73
64.  - Sarišské Michalany - 19,51 18,35 19,51
65.  Nedašov ZL 19,92 19,42 19,92
66.  Břidličná BR 20,38 20,38 19,47
67.  Vyšní Lhoty FM 20,47 20,47 20,17
68.  Bílý Potok B JE 22,43 14,98 22,43
69.  - KL AUTO JASENOVÉ - 24,85 17,56 24,85
70.  Malenovice FM 27,35 27,35 16,20
71.  Mošnov NJ NP NP 14,78
71.  Hostětín UH NP NP NP
71.  Štítná nad Vláří ZL NP NP NP
71.  Velké Hoštice B OP NP NP NP
71.  Tísek NJ NP NP NP
71.  Děhylov OP NP NP NP
71.  Vrbice B KA NP 15,30 14,99
71.  Ruskovce SK BN NP NP NP
71.  Babice VS NP NP NP
71.  Prchalov A NJ NP 14,09 NP
71.  Stupné SK PB NP NP NP
71.  Hankovce SK BJ NP NP 16,96
71.  Horní Žukov KA NP 16,00 NP
71.  Stará Ves n. O. A FM NP NP NP
71.  TAG Zahnašovice TAG KM NP NP NP
71.  Podvysoká SK CA NP NP NP
71.  Plumlov PV NP NP NP
71.  - SK Vyšná Vola - NP NP NP
71.  Brumov B ZL NP 15,58 15,79
71.  Sveržov A - SK BJ NP 15,02 NP
71.  Služovice OP NP 14,95 NP
71.  Dolní Marklovice A KA NP NP NP
71.  Hájov SK NJ NP NP 16,32
71.  - SK Relov - NP 16,70 16,88
71.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP
71.  Oponešice TR NP NP NP
71.  Štěpánkovice OP NP NP NP
71.  - SK Durdové - NP NP 15,68
71.  Karolín KM NP NP NP
71.  Závada B OP NP NP NP
71.  Čelechovice na Hané PV NP NP 16,15
71.  - B - SK Staskov - NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skrochovice OP 17,01 17,01 16,63
2.  Radíkov PR 17,16 16,84 17,16
3.  Stará Říše JI 17,65 17,52 17,65
4.  Široká Niva BR 17,66 17,34 17,66
5.  Kozmice OP 18,02 17,15 18,02
6.  Bolatice OP 18,02 18,01 18,02
7.  TAG Zahnašovice KM 18,07 16,51 18,07
8.  Stará Ves n. O. Ž FM 18,13 17,56 18,13
9.  Svoboda OP 18,96 17,22 18,96
10.  Svinov OV 19,47 17,88 19,47
11.  Závada OP 19,57 19,18 19,57
12.  Lesní Albrechtice OP 19,65 19,40 19,65
13.  Dulov IL 20,07 20,07 18,75
14.  Velké Hoštice OP 20,36 18,30 20,36
15.  Špičky PR 20,85 20,85 17,93
16.  Olešnice OL 20,92 18,77 20,92
17.  - Sarišské Michalany - 21,85 19,06 21,85
18.  Metylovice FM 22,06 17,97 22,06
19.  Pravčice B KM 23,77 23,77 22,85
20.  Služovice OP 31,07 31,07 30,88
21.  Markvartovice OP 32,69 18,70 32,69
22.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ NP NP 17,99
23.  - Ihriště - NP 21,77 NP
24.  Malé Hoštice OP NP NP NP
25.  Nedašova Lhota ZL NP NP 19,91
26.  Milostovice OP NP 19,90 NP
27.  Hukovice NJ NP NP NP
28.  - Spišsky Štvrtok - NP NP NP
29.  Bílý Potok JE NP NP 22,09

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,2914,2414,292017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pasohlávky BV13,9414,3614,362017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jistebník NJ14,2214,5014,502017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasonice JI14,5514,5114,552017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velké Hoštice OP14,6014,1414,602011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svinov OV14,5714,6514,652011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice JeleniUO14,7014,1814,702017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Plumlov PV14,7714,6014,772013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bartovice OV14,8614,5114,862011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čikov TR14,2014,8914,892017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ14,7214,9114,912011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Trnava TR14,9114,3614,912017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Velké Hoštice AOP14,9414,0314,942013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Oprechtice AFM14,9514,8414,952017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  - EKOSPOL – SK-14,9714,9614,972017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hněvošice OP15,0114,3515,012011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velké Hoštice OP14,7515,0515,052017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Luboměř NJ15,0614,7415,062011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prchalov BNJ15,1714,9615,172011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Poľný Kesov NR15,1815,1315,182013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Oprechtice FM14,2915,2115,212011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Prchalov BNJ15,2114,7215,212017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Špičky PR14,9415,2215,222017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Marklovice BKA15,2315,1915,232017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrastavec SY15,2714,8215,272017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Turčianske Teplice TR15,0515,3615,362011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrubá Vrbka HO15,1715,3915,392011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zbora PU14,9915,4215,422011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Stará Říše JI15,4314,2315,432017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bolatice OP15,4315,2515,432013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT15,9215,9015,922016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sychotín BK16,0015,9716,002014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychotín B BK16,0616,1016,102016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem BN16,1916,1916,192016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Sychotín BK16,2916,2316,292013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevcehle JI16,3616,2416,342012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vitiněves JC15,7416,4416,442012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT16,5216,0216,522012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO16,4116,5316,532016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Radíkov OL16,0616,5416,542014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Radíkov PR16,6716,1916,672013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Petrůvky TR16,8716,0616,872013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP17,0116,6317,012017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Radíkov PR16,2117,0817,082016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Vitiněves JC17,1516,1217,152013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Radíkov PR16,8417,1617,162017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vitiněves JC16,7917,1717,172016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Libuň JC17,2417,0917,242016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bartovice A OV17,3116,8517,312011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Vitiněves JC17,3216,3717,322014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Libuň JC16,6517,3517,352014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nevcehle JI17,4317,2317,432010/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Chrášťany LT16,7817,4617,462013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Skrochovice OP17,4816,8617,482013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Velké Hoštice OP17,3817,5417,542010/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Stará Říše JI17,5217,6517,652017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Ždírec nad Doubravou HB17,6617,4117,662012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Široká Niva BR17,3417,6617,662017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Radíkov PR17,7917,7017,792010/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bartovice B OV99,9917,9517,952013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/07/06 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
1997/07/06 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
1998/07/18 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
1999/07/04 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
2001/07/01 Velké Hoštice, OP,
EXČR
2003/07/06 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2003/07/06 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2004/07/04 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2004/07/04 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2005/07/03 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2005/07/03 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2006/07/02 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2006/07/02 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2007/07/01 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2007/07/01 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2008/07/06 Velké Hoštice, OP, -, MSP Velké Hoštice
MSP
2008/07/06 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2009/07/05 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2010/08/15 Velké Hoštice, OP,
EXČR
2011/07/17 Velké Hoštice, Extraliga ČR v p.ú.
-
2011/10/08 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (October cup)
-
2012/07/15 Velké Hoštice, Extraliga ČR v p.ú.
EXČR
2013/07/14 Velké Hoštice, EXTRALIGA Velké Hoštice
EXČR
2013/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (October cup)
-
2014/07/13 Velké Hoštice, EXTRALIGA Velké Hoštice
EXČR
2016/06/23 Velké Hoštice, 6.kolo MSP
MSP
2016/07/23 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře