Benešov u Semil 2017 - Benešovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 09. 2017 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737 169 988
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tatobity SM 17,19 16,83 17,19
2.  Zlatá Olešnice JN 17,25 17,25 17,16
3.  Myštěves HK 17,41 16,41 17,41
4.  Jinolice Renmotor JC 17,54 17,54 16,45
5.  Jirkov JN 17,85 17,47 17,85
6.  Dneboh MB 18,02 17,37 18,02
7.  Kosmonosy MB 18,07 16,67 18,07
8.  Obrubce MB 18,17 18,17 17,51
9.  Podůlší Béčko JC 18,23 17,68 18,23
10.  Jílové u Držkova JN 18,27 18,27 17,86
11.  Benešov u Semil SM 18,70 1,87 17,67
12.  Pšánky HK 19,21 19,21 19,08
13.  Košťálov SM 19,28 19,28 18,95
14.  Krásná Ves MB 19,48 18,29 19,48
15.  Veselá MB 19,50 19,37 19,50
16.  Dobšín Kamenice MB 19,62 19,62 18,00
17.  Bechov MB 20,12 20,12 19,52
18.  Sychrov MB 21,97 17,46 21,97
19.  Olešnice SM 24,97 24,92 24,97
20.  Malá Skála JN 34,50 34,50 34,23
21.  Jablonec nad Jizerou SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jablonec nad Jizerou SM 16,50 1,65 16,24
2.  Benešov u Semil SM 17,32 17,32 17,14
3.  Libuň JC 18,30 1,83 18,19
4.  Bratříkov JN 18,45 17,89 18,45
5.  Košťálov SM 18,60 1,86 16,75
6.  Malá Skála Béčko JN 18,92 18,92 18,77
7.  Břehy MB 21,48 21,48 20,37
8.  Sychrov MB 22,87 22,71 22,87
9.  Veselá SM 28,56 25,95 28,56
10.  Krásná Ves MB 32,52 32,52 32,13
11.  Sychrov M MB 54,11 54,11 52,11

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,1015,9416,102015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM16,1816,2816,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT16,2116,3316,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radíkov PR16,1416,3816,382013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Radíkov OL16,3916,0716,392014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chrášťany LT15,7216,4816,482013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Jablonec nad Jizerou SM1,6516,2416,502017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychotín BK16,4216,5416,542015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vitiněves JC16,6216,1516,622013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Myštěves HK16,8416,7216,842014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Sychotín BK16,8416,3216,842013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vitiněves JC16,8616,4116,862015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Radíkov PR16,9016,0016,902016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Libuň JC16,9616,6116,962016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Borovice MB17,0016,3417,002016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Benešov u Semil SM17,0116,4817,012016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Libuň JC16,6617,0317,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nevcehle JI16,8417,1017,102014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Louňovice pod Blaníkem BN16,6017,1317,132015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Letohrad - Orlice UO17,2116,5817,212015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Benešov u Semil SM17,2216,7217,222014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Obrubce MB17,0517,2317,232016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Krásná Ves MB17,1217,2417,242016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malá Skála Béčko JN17,2817,1217,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Benešov u Semil SM16,5917,3117,312016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Benešov u Semil SM17,3217,1417,322017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sychotín BK17,3317,0717,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nevcehle JI17,0617,3317,332015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Louňovice pod Blaníkem BN17,4516,6717,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Myštěves HK17,4516,4817,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

17,85http://youtu.be/hhuyRnSuffo Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře