Fotbalové hřiště Racková 2017 - Soutěž mužů nad 35 let

Liga: -
Místo: Racková
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 22. 07. 2017 14:00
Kontakt:   Milan Liška
Telefon:  734715394

Začátek rezervace: 22. 07. 2017 14:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 14:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Michal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhrackova.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž o pohár starosty SDH Racková se koná v sobotu 22.7.2017 od 14 hodin na místním fotbalovém hřišti.  Soutěž je určena pro družstva "starých pánů", tzn. muži nad 35 let, je povoleno mít ve družstvu dva členy mladší než 35 let, ale starší 30 let. PÚ bude probíhat na 2B, s použitím PPS 8 a čtyř krátkých savic, počet členů družstva je max. 8. Bohaté občerstvení po celý průběh soutěže je zajištěno.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-rackova-8998.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rymice KM17,4817,9917,992016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM17,7218,0318,032013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vysoké Pole ZL18,1918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bratřejov ZL18,3418,3218,342016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vysoké Pole ZL18,4117,8218,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bratřejov ZL18,4817,8418,482015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Drnovice ZL18,7318,7918,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  TAG Zahnašovice KM17,7918,8118,812017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kaňovice ZL18,6618,8618,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Racková ZL18,8618,8818,882015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hřivínův Újezd ZL18,2019,0019,002015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rymice KM19,0817,3319,082017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hřivínův Újezd ZL17,9019,1119,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rymice KM19,0019,1319,132015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hřivínův Újezd ZL19,1819,0119,182016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vlachovice ZL19,2819,0819,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hřivínův Újezd ZL18,4919,3219,322014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sazovice ZL18,5519,3319,332017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,3419,2619,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malenovice ZL19,3719,0519,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Ořechov ZL19,3619,4119,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Racková ZL18,5319,4319,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Prštné ZL19,4319,0119,432014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nedašova Lhota ZL19,5618,8419,562017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hřivínův Újezd ZL19,7919,1619,792017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bratřejov ZL18,8619,7919,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Racková ZL19,8219,3819,822016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rymice KM19,4419,8619,862014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lhota ZL19,1719,8719,872015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mladcová ZL19,9819,8319,982013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nedašova Lhota ZL20,1519,1120,152015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Prštné ZL20,3619,1420,362013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sazovice ZL18,4920,3720,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malenovice ZL20,3920,1720,392013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bratřejov ZL18,3421,0021,002014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  TAG Zahnašovice KM21,0420,4421,042015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bílovice UH19,4721,2121,212017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tečovice ZL19,6221,2921,292014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Machová ZL20,4821,5421,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  TAG Zahnašovice KM22,4321,3222,432014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lhota ZL20,0222,6122,612016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nedašova Lhota ZL22,6218,2822,622014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Slušovice ZL22,6423,1822,642017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lhota ZL21,8222,6622,662014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL20,7622,2322,732013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Lukov ZL22,7322,5622,732017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velký Ořechov ZL23,1022,8423,102015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lhota ZL24,1218,8024,122017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Velký Ořechov ZL21,4524,6724,672013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Tečovice ZL19,9825,9825,982015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Slušovice ZL26,7027,7827,782016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Machová ZL28,0719,8028,072017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lhota ZL28,9929,6629,662013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hostišová ZL30,5130,4530,512017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bratřejov ZL30,8026,7830,802017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Vlachovice ZL20,7031,3331,332013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rymice KM31,4531,3431,452013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hostišová ZL32,1933,0333,032016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Malenovice ZL31,8333,4033,402014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bílovice UH43,7428,5643,742016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Vlachovice ZLNPNPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Machová ZLNPNPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sazovice ZLNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Slušovice ZLNPNPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZLNPNPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Velký Ořechov ZLNPNPNP2014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hostišová ZL18,08NPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Kaňovice ZLNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Prštné ZLDSQDSQDSQ2017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Velký Ořechov ZLDSQDSQDSQ2017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Dědina KM18,0817,6918,082014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Míškovice KM19,3418,6519,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zádveřice ZL21,6621,7021,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítná nad Vláří ZL23,2019,7623,202014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Racková ZL28,4828,4928,492014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sazovice ZL19,2166,7066,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kaňovice ZL18,6019,8419,842014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malenovice ZL23,1720,8023,172014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Machová ZL27,5727,3827,572014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lhota ZL32,5632,6832,682014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/29 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/05/28 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2007/05/27 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2008/05/25 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2009/05/31 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/05/30 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/05/27 Racková, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/05/26 Racková,
ZLPS
2013/05/26 Racková, Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž, ZLPS
-
2014/05/24 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
-
2014/05/25 Racková, Pohárová soutěž ZLMH
-
2014/05/25 Racková, Pohárová sutěž ZLPS
ZLPS
2015/05/31 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/05/29 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/07/22 Fotbalové hřiště Racková, Soutěž mužů nad 35 let
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Futbalové ihrisko, Hasicska sutaz o pohar starostky obce KPZ
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2017/07/29 Futbalové ihrisko, Noc plameňov pod Znievom - nocna sutaz
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/07/30 hřiště Lužná, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/04 Bílovec-Výškovice, XVII. ročník noční soutěže, 2B
-
2017/08/04 Areál SDH - Mokřinka, DolnoLhotská lucerna
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/05 O Zámecký pohár SDH Přílepy, (3B - muži/ 2B - ženy)
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/08/05 Hřiště FC Semetín, Semetínský střik
-
2017/08/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž, 2B
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/06 Široká Niva, fotbalové hřiště, O POHÁR STAROSTKY
-
2017/08/06 nový sportovní areál, 9. kolo MSL - Větřkovice - 6.8.2017
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/12 Studená, za hasičárnou, Memoriál Tomáše Čelouda, III. ročník (JHHL)
-
2017/08/12 Mirošov fotbalové hřiště, O pohár města Mirošov ,2B, sklopky el. časomíra
-
2017/08/12 Přáslavice, O pohár Starosty obce Přáslavice M, Ž
-
2017/08/12 Tršice zámecký areál, Netradiční soutěž 2B
-
2017/08/12 Kujavy, Memoriál A.Slezáka, O pohár starostky obce
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2017/08/12 Šebkovice, Noční soutěž
-
2017/08/12 Zborovice, hřiště T. J. Pilana, I.ročník noční soutěžě PS a soutěže v PS8
-
2017/08/12 Kujavy, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2017/08/13 Sportovní areál Dolní Bečva, ŠTÍT RADHOŠTĚ 55. ročník
-
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
2017/08/19 Vícenice ,sportovní areál, Hasické závody v požárním útoku
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/08/19 Putimov, O pohár Starosty obce Putimov M,Ž
-
2017/08/19 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE
-
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky, MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
Kdy Kde Liga