Liga: | VCPR |
Místo: | Opatovice |
Okres: | Přerov |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 21. 08. 2021 13:00 |
Kontakt: | David Roman |
Telefon: | 608 914 177 |
Začátek rezervace: | 01. 08. 2021 12:00 |
Konec rezervace: | 20. 08. 2021 18:00 |
Začátek tipování: | 21. 08. 2021 20:00 |
Konec hlasování: | 21. 08. 2021 00:00 |
Zadal: | David Roman |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
SDH OPATOVICE
POŘÁDÁ V SOBOTU
21. SRPNA 2021
54. ROČNÍK SOUTĚŽE
O PUTOVNÍ POHÁR ZASTUPITELSTVA OBCE OPATOVICE
zařazené do 26. ročníku VC OSH Přerov, Memoriálu Leopolda Koutného
Místo konání: OPATOVICE - sportovní areál TJ SOKOL
Startovné: 200,- Kč za družstvo
Začátek soutěže: 13:00 hod.
Kategorie: MUŽI - 3B
MUŽI a ŽENY nad 35 let – 2B
ŽENY - 2B
Soutěž bude probíhat dle pravidel VC OSH Přerov.
Ohodnocení družstev :
Muži:
1. místo 1500,- Kč + pohár + věcná cena
2. místo 1200,- Kč + pohár + věcná cena
3. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena
4. místo 800,- Kč + pohár
5. místo 600,- Kč + pohár
6. místo 400,- Kč
7. místo 200,- Kč
Ženy:
1. místo 1200,- Kč + pohár + věcná cena
2. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena
3. místo 800,- Kč + pohár + věcná cena
4. místo 500,- Kč + pohár
5. místo 200,- Kč + pohár
Muži a ženy nad 35 let:
1. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena
2. místo 800,- Kč + pohár + věcná cena
3. místo 500,- Kč + pohár + věcná cena
Rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu, nebo na čísle 608914177 – Roman David
Muži a ženy nad 35 let budou startovat společně s kategorií žen. (Rezervace je společná.)
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-opatovice-11778.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Opatovice | PR | David Roman | ||
2 | 2 | Partutovice | PR | David Roman | ||
3 | 3 | Velká (Hranice III) | PR | Ondřej Hlavinka | ||
4 | 4 | Hrabůvka | PR | Honza | ||
5 | 6 | Vysoká | PR | Tomáš Horák | ||
6 | 7 | Kokory | PR | Libor Daňa | ||
7 | 9 | Hlinsko | PR | Petr Šromota | ||
8 | 11 | Mladcová | ZL | Lukáš Struška | ||
9 | 12 | Špičky | PR | pavel bohac | ||
10 | 14 | Hradčovice | UH | Radek Hlaváč | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Opatovice | PR | David Roman | ||
2 | 2 | Milotice nad Bečvou | PR | Michaela Hložková | ||
3 | 3 | Hostašovice | NJ | Zuzana Kučerová | ||
4 | 4 | Střítež nad Ludinou | PR | Aneta Klumparová | ||
5 | 5 | Valšovice (Hranice VI) | 35+ | PR | Karel Jašík | |
6 | 6 | Loučka | VS | Veronika Sedlářová | ||
7 | 7 | Hranice | 35+ | PR | Vítězslav Stratil | |
8 | 8 | Olšovec | PR | Lenka Zdráhalová | ||
9 | 9 | Roštění | KM | Roštění -dorky/ženy | ||
10 | 10 | Opatovice | Muži 35+ | PR | David Roman | |
11 | 11 | Ústí | 35+ | PR | SDH Špičky | |
12 | 12 | Spálov | NJ | David Roman | ||
13 | 13 | Hlinsko | PR | Petr Šromota | ||
14 | 14 | Milotice nad Bečvou | Muži 35+ | PR | Petr Korábečný | |
15 | 15 | Hrabůvka | 35+ | PR | Vladimír Vladik |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 17,11 | 16,92 | 17,11 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Pravčice | KM | 17,10 | 18,14 | 18,14 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Střítež nad Ludinou | PR | 18,20 | 18,03 | 18,20 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,91 | 20,04 | 20,04 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Hlinsko | PR | 20,90 | 18,57 | 20,90 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Rychlov | KM | 21,04 | 19,97 | 21,04 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Opatovice | PR | 21,52 | 20,32 | 21,52 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Býškovice | PR | 19,43 | 21,84 | 21,84 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Kunovice | VS | 17,02 | 28,38 | 28,38 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Paršovice | PR | 28,60 | 28,95 | 28,95 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Hostašovice | NJ | 30,23 | 30,28 | 30,28 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Bohuslávky | PR | 21,72 | 39,94 | 39,94 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Radkova Lhota | PR | NP | NP | NP | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Partutovice | PR | NP | NP | NP | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/26 | Radíkov, 1. kolo VC OSH Přerov | |
2024/06/22 | Opatovice, 2. kolo VC OSH Přerov | |
2024/06/29 | Paršovice, 3. kolo VC OSH Přerov | |
2024/07/06 | Olšovec, 4. kolo VC OSH Přerov | |
2024/07/13 | Černotín, 5. kolo VC OSH Přerov | |
2024/07/20 | Hustopeče nad Bečvou, 6. kolo VC OSH Přerov | |
2024/08/03 | Milotice nad Bečvou, 7. kolo VC OSH Přerov | |
2024/08/31 | Partutovice, 8. kolo VC OSH Přerov | |
2024/09/07 | Špičky, 9. kolo VC OSH Přerov | |
2024/09/14 | Provodovice, 10. kolo VC OSH Přerov | |
Kdy | Kde | Liga |