Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE Kdy: 11. 10. 2014 09:00
Kontakt:   Ing. Michal Krieger Telefon:  378 022 637
Začátek rezervace: 01. 09. 2014 20:00 Konec rezervace: 11. 10. 2014 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlumčany LASSELSBERGERPJHonza Adamec
22Krasonice JIHonza Adamec
33Slavětín LNDaniel Peterka
44Lisov PJauto sporty
55Štěnovický Borek PJMichal Polívka
66Horní Kamenice DOVlastimil Žák
77Krchleby ADOPavel Krchlebak
88Mračnice mužiDOVeru Merglová
99Robčice PJLukáš Nosek
1010Honezovice MužiPJSDH Honezovice
1111Obytce KTZdeněk Bohůnek
1212Starosedlský Hrádek PBVáclav Smolka
1313Mirošov Mirošov BROMartin Hlaváč
1414Bolkov PJVladimír Štýs
1515Chrást PBŠtěpán Plavec
1616Oplot PJlukas jeslínek
1717Strýčkovice DOHonza Adamec
1818Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
1919Poděvousy DOAnděla Mašková
2020Želetava TřebíčTRMichal Krieger
2121Vranovice PekloPBStanislav Strnad
2222Štítary ADOPetr Lešek
2323Líchovy PanthersPBMarek Janoušek
2424Radětice PBmichal vaci
2525Robčice BPJLukáš Nosek
2626Chrášťany LTMiloš Zeman
2727Štítary BDOmiroslav hodina
2828Dolce PJMichal Krieger
2929Únětice PJLuboš Balvín
3030Žebnice PSMichal Bulín
3131Zálesí PJduchy tom
3232Vřeskovice KTohio
3333Chotíkov PSSDH Chotikov
3434Příšov PSJitka Racková
3535Bolevec PMMartin Langfelner
3636Tupadly KTVáclav Kabelka
3737Obora PSVasek Dolejs
3838Žákava PJMilan Polívka
3939Neznašovy KTMartin Salamánek
4040Dnešice PJHonza Adamec
4141Zalužany PBHonza Adamec
4242Brodeslavy PSHonza Adamec
4343Mirošov Mirošov AROMartin Hlaváč

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poděvousy ADOAnděla Mašková
22Strýčkovice DOHonza Adamec
33Chrášťany LTVašek Maderák
44Bolevec Bolevec APMMartin Langfelner
55Poděvousy DDOAnděla Mašková
66Líchovy PBMarek Janoušek
77Zalužany PBHonza Adamec
88Hradec PJStella Vaicenbacherová
99Bolevec Bolevec BPMMartin Langfelner
1010Úněšov PSJosef
1111Bolkov PJRoman Valeš
1212Chlumčany PJSDH
1313Strážov KTLukáš Kiesenbauer
1414Chotíkov PSVerča Hrubá
1515Chválenice PJHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 03. Velká nad Veličkou - halaHO
31. 03. Zdešov, na návsiJH
31. 03. LitovanyTR
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
20. 05. RadimoviceLI
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. MoravanyPA
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
17. 06. ZderazCR
17. 06. Velké HamryJN
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
24. 06. RadíkovPR
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Jablůnka - hřištěVS
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. Velké HošticeOP
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.