Liga: | Hanácká extraliga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 20. 06. 2015 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Pavel Hlavinka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loučany | OL | 17,39 | 17,19 | 17,39 | |
2. | Haňovice | OL | 18,24 | 18,15 | 18,24 | |
3. | Nová Dědina | OL | 18,54 | 18,40 | 18,54 | |
4. | Čelechovice na Hané | PV | 18,63 | 18,63 | 18,51 | |
5. | Plinkout | OL | 18,65 | 17,80 | 18,65 | |
6. | Niva | PV | 18,69 | 18,66 | 18,69 | |
7. | Janovice | BR | 18,74 | 18,74 | 17,96 | |
8. | Dětkovice A | PV | 18,76 | 18,69 | 18,76 | |
9. | Domamyslice | PV | 19,02 | 19,02 | 18,35 | |
10. | Břevenec | OL | 19,12 | 19,12 | 18,40 | |
11. | Hlubočky | OL | 19,40 | 19,40 | 18,23 | |
12. | Chválkovice | OL | 19,81 | 19,44 | 19,81 | |
13. | Ludéřov | OL | 19,93 | 19,93 | 19,86 | |
14. | Nové Dvory | OL | NP | NP | NP | |
14. | Náměšť na Hané A | OL | NP | 18,50 | NP | |
14. | Dětkovice B | PV | NP | NP | NP | |
14. | Ráječek | SU | NP | NP | NP | |
14. | Kožušany | OL | NP | NP | 20,14 | |
14. | Troubelice | OL | NP | NP | NP | |
14. | Šumvald | OL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loučany | OL | 18,95 | 18,95 | 18,16 | |
2. | Haňovice | OL | 19,29 | 18,70 | 19,29 | |
3. | Hlubočky | OL | 19,53 | 19,53 | 19,40 | |
4. | Droždín Chvadrož | OL | 19,59 | 19,59 | 19,47 | |
5. | Ludéřov | OL | 19,87 | 19,04 | 19,87 | |
6. | Olešnice | OL | 20,01 | 20,01 | 19,22 | |
7. | Svésedlice | OL | 21,34 | 21,34 | 19,09 | |
8. | Kožušany | OL | 22,51 | 22,51 | 22,42 | |
8. | Pěnčín | PV | 22,51 | 22,51 | 18,73 | |
10. | Nová Dědina | OL | 23,47 | 23,05 | 23,47 | |
11. | Velký Týnec | OL | 31,54 | 31,54 | 18,77 | |
12. | Chválkovice | OL | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | SU | 17,36 | 17,80 | 17,80 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
2. | Droždín Chvádrož | OL | 18,54 | 18,50 | 18,54 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
3. | Bezděčí u Trnávky | SY | 18,82 | 19,47 | 19,47 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
4. | Velký Týnec | OL | 18,43 | 20,29 | 20,29 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
5. | Dub nad Moravou | OL | 18,85 | 20,35 | 20,35 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
6. | Loučany | OL | 16,48 | 20,39 | 20,39 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
7. | Nová Dědina | OL | 21,70 | 20,13 | 21,70 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
8. | Hrabišín | SU | 22,24 | 17,37 | 22,24 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
9. | Dolany | OL | 18,40 | 23,32 | 23,32 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
10. | Blatec | OL | 21,12 | 26,76 | 26,76 | 2023/06/17 | Útok,sklopka 2xB super úzké 38 |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře