Dlouhá Ves v roce 2019

Rok:

    Muži Ženy
ID FireSport:   26581
Okres:   Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
Souřadnice:   50°08*51*N,16°17*59*E
PSČ:  516 01

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  TrnovRK16,4716,5416,542019/06/08
2.  RokytnoPA--16,552019/09/28
3.  Letohrad - OrliceUO16,6116,2816,612019/07/28
4.  Letohrad - OrliceUO16,6116,2816,612019/07/28
5.  ZahorčiceST16,6916,6116,692019/08/10
6.  VelichovkyNA16,4916,8016,802019/09/07
7.  BystřecUO16,6916,9416,942019/06/02
8.  NepomukyUO--17,142019/06/30
9.  Benešov u SemilSM17,0717,1517,152018/09/22
10.  DubenecTU16,5017,1517,152019/06/29
11.  Letohrad - KunčiceUO17,2517,3217,322019/07/27
12.  Letohrad - KunčiceUO17,2517,3217,322019/07/27
13.  RadíkovPR17,2317,4417,442019/07/07
14.  SmidaryHK--17,602019/09/22
15.  ZderazCR16,1417,6217,622019/06/15
16.  SrchPA--17,772018/09/15
17.  VelichovkyNA17,8717,0017,872018/07/14
18.  MyštěvesHK18,0817,5818,082019/08/24
19.  MyštěvesHK18,0817,5818,082019/08/24
20.  MyštěvesHK18,1817,9418,182018/09/02
21.  PetroviceTR16,6718,1818,182019/07/13
22.  RoudniceHK16,4618,1818,182019/07/05
23.  MyštěvesHK18,1817,9418,182018/09/02
24.  Letohrad - KunčiceUO16,5918,2418,242018/07/29
25.  SvinčanyPA--18,242018/09/16
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/06/08 Trnov VČHL 16,54 2 8
2019/09/28 Rokytno, u Kačárny LPO 16,55 1 0
2019/07/28 Letohrad - Orlice EXČR 16,61 2 8
2019/07/28 Orlice VČHL 16,61 2 10
2019/08/10 Zahorčice EXČR 16,69 1 10
2019/09/07 Velichovky VČHL 16,80 3 6
2019/06/02 Bystřec VČHL 16,94 2 8
2019/06/30 Nepomuky VČHL 17,14 6 3
2019/06/29 Dubenec VČHL 17,15 2 8
2019/07/27 Letohrad - Kunčice EXČR 17,32 5 3
2019/07/27 Kunčice VČHL 17,32 3 10
2019/07/07 Radíkov EXČR 17,44 7 1
2019/09/22 Smidary LPO 17,60 1 0
2019/06/15 Zderaz EXČR 17,62 7 1
2019/08/11 Chlum EXČR 17,91 8 0
2019/08/24 Myštěves EXČR 18,08 9 0
2019/08/24 Myštěves VČHL 18,08 5 8
2019/07/13 Petrovice EXČR 18,18 10 0
2019/07/05 Roudnice VČHL 18,18 7 2
2019/05/19 Radimovice JL 18,27 5 6
2019/07/06 Plumlov EXČR 18,63 5 3
2019/06/01 Horní Třešňovec VČHL 18,66 6 2
2019/06/01 Horní Třešňovec VCU 18,66 5 0
2019/06/23 Krasonice EXČR 19,20 11 0
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - 19,51 23 0
2019/06/22 Stará Říše EXČR 19,52 12 0
2019/06/29 Dubenec JL 19,95 6 5
2019/05/11 Krásná Ves JL 22,39 7 4
2019/06/01 Horní Třešňovec VCU 29,94 5 0
2019/08/25 Pšánky EXČR NP 14 0
2019/07/14 Olšovec EXČR NP 14 0
2019/08/25 Pšánky VČHL NP 12 0
2019/05/18 Velký Třebešov VČHL NP 6 0
2019/05/25 Čeperka, sportovní areál LPO NP 6 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


19. místo VCU 201420. místo VCU 201514. místo VČHL 201617. místo VCU 201615. místo LPO 201710. místo VCU 201714. místo VČHL 201711. místo PKL 201712. místo LPO 201812. místo JL 201810. místo VČHL 20188. místo LPO 201811. místo PKL 20186. místo LPO 201913. místo JL 20193. místo VČHL 20198. místo EXČR 201916. místo VCU 2019

Extraliga ČR

Tým: Dlouhá Ves , nejlepěí čas: 16,61 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 26 počet výsledků: 11x

Extraliga ČR

Tým: Dlouhá Ves , nejlepěí čas: 17,91 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Dlouhá Ves , nejlepěí čas: 19,51 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Dlouhá Ves , nejlepěí čas: 18,27 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 15 počet výsledků: 3x

Liga Pardubického okresu

Tým: Dlouhá Ves , nejlepěí čas: 16,55 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 3x

Velká cena Ústeckoorlicka

Tým: Dlouhá Ves , nejlepěí čas: 29,94 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: Dlouhá Ves , nejlepěí čas: 16,54 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 65 počet výsledků: 12x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2019/07/28Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚhttps://youtu.be/WlhfiO6pZzg

Pepa Malý
2019/06/30Nepomuky, 6. kolo VČHLhttps://youtu.be/zkWDWIeN95I

Pepa Malý
2019/06/29Dubenec, 5. kolo VČHLhttps://youtu.be/hsL0v89k75k

Pepa Malý
2019/06/15Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚhttps://youtu.be/3UvfCkM9t-c

Pepa Malý
2019/06/08Trnov, 4. kolo VČHLhttps://youtu.be/oMyRvv1Cs7A

Pepa Malý
2019/06/02Bystřec, 3. kolo VČHLhttps://youtu.be/1297ChZrmBs

Pepa Malý
2019/06/01Horní Třešňovec, 2. kolo VČHLhttps://youtu.be/T-301uqAlv8

Pepa Malý
2019/05/19Radimovice, Sychrovský pohárhttps://youtu.be/RHceXSqM45I

Pepa Malý
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

    Kdy Kde St.č. Liga
    2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 16
    JL
    2019/05/18 Velký Třebešov, 1. kolo VČHL 3
    VČHL
    2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 8
    JL
    2019/05/25 Čeperka, sportovní areál, III.kolo LPO - Čeperka 7
    LPO
    2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL 6
    VČHL
    2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL 3
    VČHL
    2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL 3
    VČHL
    2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 3
    EXČR
    2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 3
    VČHL
    2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 1
    JL
    2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL 3
    VČHL
    2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL 3
    VČHL
    2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 3
    EXČR
    2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 2
    EXČR
    2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 3
    EXČR
    2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL 3
    VČHL
    2019/09/22 Smidary, IX.kolo LPO - Smidary 9
    LPO
    2019/09/28 Rokytno, u Kačárny, X.kolo LPO - Rokytno 9
    LPO
    2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 50
    -
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře