Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B Kdy: 29. 04. 2017 14:00
Kontakt:   Zdeněk Bršlica Telefon:  602 679 607
Začátek rezervace: 01. 04. 2017 14:00 Konec rezervace: 29. 04. 2017 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Medlov KMZdeněk Bršlica
22Odry NJZdeněk Bršlica
33Vrchoslavice PVLuděk Minařík
44Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
55Nevšová AZLBronislav Lysák
66Litenčice KMmirrao
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Valšovice (Hranice VI) PRAntonín Švehla
99Dětkovice VYMichal Hrabánek
1010Zahnašovice mužiKMPetr Miklík
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1212Nětčice ženyKMSvatava Navrátilová
1313Sobíšky PRHonza Balint
1414Zahnašovice ženyKMPetr Miklík
1515Nětčice KMSvatava Navrátilová
1616Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
1717Radkova Lhota ,,B"PRJan Klimecký
1818Měrotín OLTomáš Hlavinka
1919Chvalnov KMDaniel Šušlík
2020Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
2121Zdislavice KMRadek Šťastný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zdislavice KMRadek Šťastný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.