Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Putovní pohár starosty SDH Kdy: 03. 06. 2017 13:15
Kontakt:   Kunčar Pavel Telefon:  pvcpavel@seznam.cz
Začátek rezervace: 20. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 01. 06. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Rokytnice PRHana Lašáková
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Polkovice PRRadek Peřina
55Chropyně KMVladislav Sedlařík
66Sedlec CBPavel Kunčar
77Císařov PRLuboš Zatloukal
88Tršice OLJaroslav Hubka
99Tetětice KMPavel Kunčar
1010Mladcová ZLTomas Blažek
1111Trusovice OLJaroslav Hubka
1212Kokory PRLibor Daňa
1313Křenovice PRSDH Křenovice
1414Rymice KMRadim Svěchota
1515Luboměř NJDaniel Peřina
1616Podhradní Lhota AKMZdeněk Frýdek
1717Litenčice KMmirrao
1818Loukov KMLukáš Pecháček
1919Doloplazy APVRené Běhal
2020Ludslavice KMPavel Lužík
2121Vrchoslavice PVRadim Janečka
2222Hoštice KMAntonín Novák
2323Doloplazy BPVRené Běhal
2424Zdislavice KMRadek Šťastný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trusovice OLJaroslav Hubka
22Rokytnice PRHana Lašáková
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Kokory PRLibor Daňa
55Polkovice PRJana Zlámalová
66Určice PVvaša mirvald
77Loukov KMmarta
88Hoštice KMAntonín Novák
99Uhřice KMPavel Kunčar
1010Mladcová ZLTomas Blažek
1111Rymice KMJana Nevřalová
1220Kojetín  PRMartina Partykova

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice Sací týmKMPavel Kunčar
22Pornice KMPavel Kunčar
33Hoštice Drink TeamKMAntonín Novák
44Uhřice KMPavel Kunčar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.