Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho Kdy: 06. 08. 2017 13:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík Telefon:  775 034 725
Začátek rezervace: 23. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 05. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota KMMishi
22Rymice KMMishi
33Babice VSMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Litenčice KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Ludslavice KMMishi
1010Bystřička VSZdeněk Žejdlik
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Křenovice PRMishi
1818Špičky PRVeronika Květoňová
1919Hrabůvka PRHonza
2020Roštění KMPavel Lajda
2121Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
2222Přílepy KMRadim Kašpárek
2323Hlinsko PRPetr Beránek
2424Loučka VSJosef Kundrát
2525Vrbka KMViliam Pospíšil
2626Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2727Velká Lhota VSJosef Sabo
2828Brusné KMMartin Šťastný
2929Loukov KMLukáš Pecháček
3030Zdounky KMJiří Šauer
3140Leskovec VSZdeněk Frýdek
3260Karolín KMMishi

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRMishi
22Loukov KMMishi
33Zahnašovice KMMishi
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Brusné KMMartin Šťastný
88Hlinsko PRPetr Beránek
99Holešov ženyKMBlanka Janálová
1010Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1111Výkleky PRIveta Hnilicová
1212Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1313Pravčice BKMMishi
1414Radíkov PRMagdaléna Hlavová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.