Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho Kdy: 06. 08. 2017 13:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík Telefon:  775 034 725
Začátek rezervace: 23. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 05. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota KMMishi
22Rymice KMMishi
33Babice VSMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Litenčice KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Ludslavice KMMishi
1010Bystřička VSZdeněk Žejdlik
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Křenovice PRMishi
1818Špičky PRVeronika Květoňová
1919Hrabůvka PRHonza
2020Roštění KMPavel Lajda
2121Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
2222Přílepy KMRadim Kašpárek
2323Hlinsko PRPetr Beránek
2424Loučka VSJosef Kundrát
2525Vrbka KMViliam Pospíšil
2626Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2727Velká Lhota VSJosef Sabo
2828Brusné KMMartin Šťastný
2929Loukov KMLukáš Pecháček
3030Zdounky KMJiří Šauer
3140Leskovec VSZdeněk Frýdek
3260Karolín KMMishi

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRMishi
22Loukov KMMishi
33Zahnašovice KMMishi
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Brusné KMMartin Šťastný
88Hlinsko PRPetr Beránek
99Holešov ženyKMBlanka Janálová
1010Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1111Výkleky PRIveta Hnilicová
1212Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1313Pravčice BKMMishi
1414Radíkov PRMagdaléna Hlavová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.