Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Zahnašovice Kdy: 16. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Petr Miklík Telefon:  736 625 116
Začátek rezervace: 02. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Mysločovice ZLMishi
23Sulimov KMMishi
34Svoboda OPMishi
45Mladcová ZLMishi
56Mistřice UHMishi
67Litenčice KMMishi
78Pravčice KMMishi
89Rymice KMMishi
910Karolín KMMishi
1011Luboměř NJMishi
1112Tučapy KMMishi
1213Radkova Lhota PRMishi
1314Nová Dědina KMMishi
1415Vítonice KMMishi
1516Nětčice KMMishi
1617Křenovice PRMishi
1718Brusné KMMartin Šťastný
1819Dětkovice VYMichal Hrabánek
1920Hlinsko PRPetr Šromota
2021Nevšová AZLBronislav Lysák
2122Louky ZLpeca
2223Špičky PRJarda Schneider
2325Babice VSDalibor Plesník
2426Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2528Přílepy KMRadim Kašpárek
2629Velká Lhota VSJosef Sabo
2730Morkovice KMPavel Krejčí
2831Malhotice PRLuboš Lehnert
2932Tršice OLJaroslav Hubka
3033Sobíšky PRHonza Balint
3134Medlov KMPetr Miklík
3235Hrabůvka PRHonza
3336Roštění KMPavel Lajda
3437Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
3538Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
3639Vrchoslavice PVRadim Janečka
3740Šarovy ZLTom Mladší
3841Zdounky KMJiří Šauer
3942Hodějice VYMartin Bezděk
4043Ludslavice KMPavel Lužík
4144Hostišová ZLPatrik Dosoudil
4245Ivanovice na Hané VYPetr Miklík
4346Služovice OPPetr Miklík
4447Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
4552Kučerov VYMartin Bezděk

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Radíkov PRMagdaléna Hlavová
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
99Loukov KMJakub Adámek
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Brusné KMMartin Šťastný
1212Pravčice BKMMishi
1313Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.