Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Roštění Kdy: 15. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Petr Lajda Telefon:  608 473 597
Začátek rezervace: 02. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roštění KMTomáš Hráček
22Polkovice PRTomáš Hráček
33Ludslavice KMTomáš Hráček
44Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Litenčice KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Rymice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Provodovice PRŠtefan Bršťák
1818Brusné KMMartin Šťastný
1919Louky ZLpeca
2020Mysločovice ZLSDH Mysločovice
2121Špičky PRJarda Schneider
2222Šarovy ZLTom Mladší
2323Prchalov ANJJakub Adámek
2424Babice VSDalibor Plesník
2525Přílepy KMRadim Kašpárek
2626Hlinsko PRPetr Šromota
2727Vrbka KMViliam Pospíšil
2828Sulimov KMSvatopluk Minařík
2929Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
3030Sobíšky PRHonza Balint
3131Vrchoslavice PVRadim Janečka
3233Zdounky KMJiří Šauer
3334Křenovice PRSDH Křenovice

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRTomáš Hráček
22Hlinsko PRTomáš Hráček
33Zahnašovice KMMishi
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice BKMMishi
77Radíkov PRMagdaléna Hlavová
88Loukov KMmarta
910Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1011Brusné KMMartin Šťastný
1112nerozlišeno -Mishi
1213Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
1314Holešov ženyKMBlanka Janálová
1430Pravčice AKMMishi
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.