Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina Kdy: 01. 07. 2017 14:00
Kontakt:   Karel Strýc Telefon:  776 048 220
Začátek rezervace: 18. 06. 2017 20:00 Konec rezervace: 30. 06. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Dědina KMMishi
22Šarovy ZLMishi
33Bílany KMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Litenčice KMMishi
88Ludslavice KMPavel Lužík
99Rymice KMMishi
1010Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Velký Ořechov CZLMishi
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Křenovice PRMishi
1818Karolín KMMishi
1919Hlinsko PRPetr Šromota
2020Pravčice KMMishi
2121Loukov KMLukáš Pecháček
2222Roštění KMPavel Lajda
2323Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2425Zdounky KMJiří Šauer
2526Přílepy KMRadim Kašpárek
2628Brusné KMMartin Šťastný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pravčice BKMMishi
22Holešov KMMishi
33Loukov KMmarta
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Radíkov ŽenyPRMagdaléna Hlavová
88Loukov KMLukáš Pecháček
930Zahnašovice KMMishi
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.