Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Novosedly Kdy: 16. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Pavel Tauber Telefon:  +420 608 781 793
Začátek rezervace: 03. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly STHonza Adamec
22Úherce PSPetr Štejr
33Bolkov PJVladimír Štýs
44Žebnice PSHonza Adamec
55Mokrouše PJHonza Adamec
66Horní Lukavice PJHonza Adamec
77Kalenice STHonza Adamec
88Útušice PJHonza Adamec
99Dehtín KTHonza Adamec
1010Poděvousy DOHonza Adamec
1111Únětice PJHonza Adamec
1212Nišovice STTomáš Rezek
1313Chrást PBHonza Adamec
1414Úněšov PSMiloslav Pytlik
1515Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1616Bezdědovice STJosef Motyka
1717Doubravice u Volyně STVáclav Buben
1818Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1919Přechovice STMíra Zdychynec
2020Nevřeň PSJícháč
2121Robčice PJRadek Růt
2222Krč PITomáš Vlášek
2323Nové Kestřany STPavel Kaněra
2424Milenovice PITomáš Vlášek
2525Hlubyně PBJiří Novotný
2626Drachkov STHonza Adamec
2727Hejná KTHonza Adamec
2828Zahorčice STMilan Přibyl
2929Štichovice PSRichard Hlous
3030Dražejov STOndřej Vít

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Mrtník PSHonza Adamec
33Úněšov PSDenisa Joudalová
44Hradec PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJVerča Hrubá
66Chotíkov PSMonča
77Štichovice PSRichard Hlous
88Vacov APTKatka Nováková
99Nihošovice STMilan Daňa
1010Útušice PJVojtěch Mareš
1111Poděvousy DOAnděla Mašková
1212Dražejov STMonika Hůdová
1313Dolany PTTereza Chvalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.