Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 30. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Daniel Ondra Telefon:  +420 608 242 004
Začátek rezervace: 16. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 29. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karolín KMMartin Ondra
22Litenčice KMmirrao
33Jinolice RenmotorJCMartin Ondra
44Nová Dědina KMMartin Ondra
55Vrbětice ZLMartin Ondra
66Oponešice TRMartin Ondra
77Prchalov NJMartin Ondra
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Pasohlávky  BVHonza Adamec
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Pravčice  KMHonza Adamec
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Mistřice UHMartin Ondra
1919Mysločovice ZLMartin Ondra
2020Krasonice JIMartin Ondra
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Zahnašovice  KMHonza Adamec
2626Prchalov BNJMartin Ondra
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Ludslavice KMMartin Ondra
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov  TRHonza Adamec
3838Špičky PRVeronika Květoňová
3939Luboměř NJAdam Melichar
4040Rymice KMRadim Svěchota
4141Mladcová ZLLukáš Struška
4242Podhradní Lhota KMMartin Ondra
4343Částkov UHLibor Gajdůšek
4444Šarovy ZLOndra Moštěk
4545Přílepy KMRadim Kašpárek
4646Hlinsko PRPetr Beránek
4747Radkova Lhota PRJan Klimecký
4848Roštění KMTomáš Hráček
4949Hodějice VYMartin Bezděk
5050Křenovice PRSDH Křenovice
5151Nevcehle JIMiroslav Jelínek
5252Zdounky KMJiří Šauer
5353Sulimov KMSvatopluk Minařík
5454Stará Říše JITomáš Fiala
5555Vrchoslavice PVSDH Křenovice
5656Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
5757Mokrá BOJara
5858Pšánky HKMichaela Malá
5959Hrabůvka PRHonza
6060Vrbka KMViliam Pospíšil
6162Dětkovice VYTomáš Urbánek
6264Sobíšky PRJiří Kočař
6365Velký Ořechov CZLTomáš Jankůj

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice  KMHonza Adamec
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Dvorce  TAHonza Adamec
55Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
66Radíkov  PRHonza Adamec
77Skrochovice  OPHonza Adamec
88Rokytno PAMartin Ondra
99Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1010Pravčice AKMMishi
1111Rymice KMRadim Svěchota
1212Libuň  JCHonza Adamec
1313Nětčice KMSvatava Navrátilová
1414Špičky PRVeronika Květoňová
1515Hlinsko PRJan Klimecký
1616Loukov KMJakub Adámek
1717Pravčice BKMMishi
1818Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1919Počenice KMPavel Kunčar
2020Hodějice VYDenisa Kežlínková
2124Dětkovice VYMichal Hrabánek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.