Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: ICE CUP 2019 Kdy: 12. 01. 2019 11:00
Kontakt:   Josef Vokáč Telefon:  730 579 494
Začátek rezervace: 01. 01. 2019 20:00 Konec rezervace: 12. 01. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
22Mochtín KTMichal Kloupar
33Štítary muži, ADOMiroslav Žáček
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
66Zahorčice mužiSTBaďa
77Štítary ŽenyDODenis Balounová
88Čelákovy PJJiří Böhm
99Svaté Pole PBJosef Pecka
1010Stýskaly MužiPSVáclav Švíka
1111Nevřeň #pětdevětPSJícháč
1212Vidice MužiDOTereza Voráčová
1313Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1414Vranovice PekloPBStanda Strnad
1515Chotíkov PSSDH Chotikov
1616Mirošov ROsmatlak vaclav
1717Křelovice PSMiloslav Pytlik
1818Nebílovy PJZbyněk Šebek
1919Horní Měcholupy Muži AABJan Roháč
2020Děčín I-Děčín DDM Armex DěčínDCJosef Gipfl
2121Úněšov Ženy PSDenisa Joudalová
2222Mirošov BROsmatlak vaclav
2323Mělník Mělník BlataMEJosef Gipfl
2424Úněšov MužiPSDenisa Joudalová
2525Únětice BPJPetr Skala
2626Neznašovy KTMartin Salamánek
2727Horní Měcholupy Muži BABJan Roháč
2828Chrást PSJiří Fantiš
2929Křištín KTJiří Freiberk
3030Příšov PSJitka Racková
3131Křížkový Újezdec Muži PHPetra Skružná
3232Novosedly STBohuslav Chval
3333Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
3434Brodeslavy PSAleš Polívka
3536Hostivice PZOndřej Mareš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.