Zhoř u Tábora 2018 - Memoriál Josefa Tupého

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Miloslav Janovský
Telefon:  775 910 191
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žďár JH 16,65 16,39 16,65
2.  Chotěmice TA 16,72 16,31 16,72
3.  Český Rudolec JH 17,15 17,08 17,15
4.  Šipoun PT 17,31 17,31 16,82
5.  Zdislavice BN 17,71 17,71 17,00
6.  Kamenice nad Lipou PE 17,72 17,72 16,55
7.  Dobronice u Chýnova TA 17,80 16,80 17,80
8.  Rybova Lhota TA 18,11 17,80 18,11
9.  Ústrašice B TA 18,52 18,21 18,52
10.  Strmilov JH 18,53 18,12 18,53
11.  Skrýchov u Malšic TA 18,60 17,89 18,60
12.  Kozmice TA 18,67 18,10 18,67
13.  Slapy TA 18,77 18,77 18,24
14.  Bohdalín PE 18,85 18,85 17,30
15.  Božejovice TA 18,93 18,93 18,04
16.  Zhoř u Tábora TA 19,05 18,81 19,05
17.  Nová Ves u Chýnova TA 19,39 19,27 19,39
18.  Krátošice TA 19,54 18,86 19,54
19.  Řepeč TA 19,87 19,87 18,65
20.  Drunče JH 20,35 19,98 20,35
21.  Jaronice CB 20,51 20,51 20,38
22.  Vesce TA 20,86 20,68 20,86
23.  Tučapy TA 20,96 20,96 20,19
24.  Lom TA 21,90 21,90 20,74
25.  Krotějov Sport TA NP NP NP
25.  Žirovnice PE NP NP NP
25.  Košice TA NP NP NP
25.  Želeč TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 16,67 16,39 16,67
2.  Chotěmice TA 17,24 17,24 17,02
3.  Chrbonín TA 18,25 17,65 18,25
4.  Nová Včelnice JH 18,35 17,37 18,35
5.  Ústrašice TA 19,24 19,24 17,29
6.  Zhoř u Tábora TA 19,25 19,25 18,99
7.  Slapy TA 19,40 19,40 18,67
8.  Dvorce B TA 19,61 19,61 18,41
9.  Kamenice nad Lipou PE 19,71 19,71 19,23
10.  Lom TA 19,85 17,54 19,85
11.  Chválkov PE 19,86 19,02 19,86
12.  Zdešov JH 20,85 20,85 20,18
13.  Želeč TA 24,21 24,21 21,62
14.  Drhovice TA 26,44 26,44 23,39
15.  Tábor dorostenky TA 27,02 20,80 27,02
16.  Bezděčín TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 15,84 15,39 15,84
2.  Svaté Pole PB 16,92 16,92 16,57
3.  Tučapy TA 17,13 17,13 16,88
4.  Lom TA 18,69 17,59 18,69
5.  Slapy D TA 20,08 20,08 19,74
6.  Maršov TA 25,17 24,46 25,17
7.  Želeč TA NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 14,09 14,09 13,86
2.  Kamenice nad Lipou PE 15,58 15,58 14,90
3.  Žďár JH 17,48 17,33 17,48
4.  Český Rudolec JH NP NP NP
5.  Rybova Lhota TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohdalín PE16,5116,5116,512017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,3916,6516,652018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA16,3116,7216,722018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice ABN16,6916,7516,752016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár AJH16,9016,8116,902016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou PE17,0116,5917,012016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA17,0216,9617,022015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zdislavice BN17,0316,3617,032016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stoklasná Lhota TA16,9917,0717,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kalenice ST16,3617,0817,082017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žďár AJH16,7417,0917,092015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žernovice PT17,1116,6117,112017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Drahňovice BN16,8717,1217,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Český Rudolec JH17,0817,1517,152018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Šipoun PT17,3116,8217,312018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotěmice TA17,3316,5117,332017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chotěmice TA16,9717,3417,342015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bohdalín PE17,3516,8817,352016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chýnov TA17,4616,6417,462016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Český Rudolec JH17,5217,2617,522016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stoklasná Lhota TA17,3717,5417,542016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Slapy ATA17,5517,4617,552015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Řepeč TA17,5817,1917,582016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chářovice BN17,1317,6017,602013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdislavice BN17,7117,0017,712018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kamenice nad Lipou PE17,7216,5517,722018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dobronice u Chýnova TA17,6817,7217,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Kamenice nad Lipou PE17,6117,7417,742015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdislavice BN17,6417,8017,802013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dobronice u Chýnova TA16,8017,8017,802018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře