Zhoř u Tábora 2021 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 09. 2021 11:00
Kontakt:   Miloslav Janovský
Telefon:  775 910 191
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jaronice CB 16,82 16,55 16,82
2.  Sedlčany PB 17,09 16,77 17,09
3.  Markvarec JH 17,31 16,95 17,31
4.  Zdislavice BN 17,43 16,66 17,43
5.  Lišov CB 17,60 17,60 17,56
6.  Skrýchov u Malšic TA 17,66 17,36 17,66
7.  Sloup PZ 18,01 17,16 18,01
8.  Nová Ves u Chýnova TA 18,28 17,61 18,28
9.  Chotěmice TA 18,46 18,46 16,63
10.  Rybova Lhota TA 18,62 17,79 18,62
11.  Zhoř u Tábora TA 18,78 18,78 18,69
12.  Libkova Voda PE 19,17 18,02 19,17
13.  Svaté Pole PB 19,47 19,47 18,34
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Řepeč TA 19,53 19,53 18,78
15.  Kozmice TA 19,64 19,64 18,54
16.  Choustník TA 20,68 20,68 19,11
17.  Strmilov JH 21,38 21,38 18,85
18.  Lom TA 21,70 20,48 21,70
19.  Malšice TA 33,78 33,78 32,07
20.  Dobronice u Chýnova TA NP NP NP
20.  Šipoun PT NP NP NP
20.  Slapy TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Šebířov TA 18,42 18,16 18,42
2.  Zdešov JH 19,10 19,10 18,85
3.  Zhoř u Tábora TA 19,22 19,22 17,89
4.  Slapy B TA 20,88 19,59 20,88
5.  Oltyně TA 21,28 20,61 21,28
6.  Slapy TA 25,73 25,73 25,67
7.  Chrbonín TA 30,67 30,67 30,47
8.  Malšice TA NP NP NP
8.  Sloup PZ NP NP NP
8.  Choustník TA NP NP NP
8.  Nová Včelnice JH NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tučapy TA 17,23 17,19 17,23
2.  Obora TA 19,40 19,40 18,45
3.  Svaté Pole PB NP NP NP
3.  Chotěmice TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,2516,0416,252019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE16,5116,5116,512017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár JH16,3916,6516,652018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chotěmice TA16,3116,7216,722018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chářovice ABN16,6916,7516,752016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jaronice CB16,5516,8216,822021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žďár AJH16,9016,8116,902016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou PE17,0116,5917,012016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dvorce TA17,0216,9617,022015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zdislavice BN17,0316,3617,032016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stoklasná Lhota TA16,9917,0717,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kalenice ST16,3617,0817,082017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sedlčany PB16,7717,0917,092021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár AJH16,7417,0917,092015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žernovice PT17,1116,6117,112017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Drahňovice BN16,8717,1217,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bohdalín PE17,1316,9117,132019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Český Rudolec JH17,0817,1517,152018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Markvarec JH16,9517,3117,312021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Šipoun PT17,3116,8217,312018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotěmice TA17,3316,5117,332017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA16,9717,3417,342015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bohdalín PE17,3516,8817,352016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Skrýchov u Malšic TA16,9317,4017,402019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Drunče JH17,2817,4317,432019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdislavice BN16,6617,4317,432021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chýnov TA17,4616,6417,462016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Drahňovice BN17,1417,4617,462019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Český Rudolec JH17,5217,2617,522016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stoklasná Lhota TA17,3717,5417,542016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2021/09/04 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře