Zderaz 2019 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 06. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 16,01 16,01 15,99
2.  Velké Hoštice OP 16,05 16,03 16,05
3.  Nevcehle JI 16,10 16,10 15,76
4.  Jinolice Renmotor JC 16,35 16,35 16,13
5.  Prchalov NJ 16,37 16,37 16,27
6.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,48 16,48 16,17
7.  Hrabůvka PR 16,49 16,49 16,02
8.  Olešná HB 16,65 16,02 16,65
9.  Pasohlávky BV 16,75 16,75 16,40
10.  Letohrad - Kunčice B UO 16,76 16,76 16,53
11.  Obrubce MB 16,80 16,80 16,66
12.  Chotěmice TA 16,83 16,20 16,83
13.  Tatobity SM 16,89 16,83 16,89
14.  Lavičky ZR 16,93 16,92 16,93
15.  Široký Důl SY 16,94 16,94 16,81
16.  Loučany OL 17,02 16,23 17,02
17.  Čikov TR 17,04 17,04 16,76
18.  Dubenec TU 17,18 17,04 17,18
19.  Bašnice JC 17,23 16,40 17,23
20.  Sádek SY 17,46 17,46 17,11
21.  Zderaz C CR 17,47 16,34 17,47
22.  Čeperka PA 17,50 17,50 17,39
23.  Letohrad UO 17,56 17,56 16,40
23.  Kynice HB 17,56 17,56 17,25
25.  Petrovice TR 17,60 17,60 17,16
26.  Plumlov PV 17,78 16,71 17,78
27.  Pomezí SY 17,82 16,95 17,82
28.  Košťálov SM 17,84 17,84 16,97
29.  Stradouň UO 18,12 17,68 18,12
30.  Zahorčice ST 18,23 17,84 18,23
31.  Slepotice PA 18,70 18,70 18,01
32.  Morašice CR 18,77 17,45 18,77
33.  Krotějov Sport TA 19,15 19,15 18,95
34.  Sychotín BK 19,43 19,43 16,38
35.  Seč CR 20,24 19,98 20,24
35.  Široký Důl B SY 20,24 19,98 20,24
37.  Letohrad - Kunčice D UO 20,38 20,38 20,25
38.  Oldřiš SY 20,76 18,36 20,76
39.  Pšánky HK 21,79 21,79 21,53
40.  Vřesovice HO 25,90 25,90 18,40
41.  Míchov BK NP NP NP
41.  Zderaz B CR NP NP NP
41.  Zderaz CR NP NP NP
41.  Trnava TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 16,21 16,01 16,21
2.  Letohrad - Orlice UO 16,45 16,45 16,36
3.  Sloup PZ 16,79 16,76 16,79
4.  Jinolice JC 16,83 16,83 15,81
5.  Dětkovice VY 17,06 17,06 16,65
6.  Nepomuky UO 17,14 17,14 17,02
7.  Dlouhá Ves RK 17,62 16,14 17,62
8.  Nedvězí SY 17,67 17,11 17,67
9.  Nevcehle JI 17,77 17,77 16,25
10.  Košťálov SM 18,15 18,15 17,34
11.  Malé Hoštice OP 18,18 16,93 18,18
12.  Stará Říše JI 18,32 17,50 18,32
13.  Hrobice PA 18,35 18,35 17,90
14.  Stradouň UO 19,50 19,50 18,79
15.  Pravčice KM 20,36 20,36 18,32
16.  Olešná HB NP NP NP
16.  Letohrad - Červená UO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Široký Důl ASY15,6415,3115,642016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Perálec CR--16,042017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Široký Důl BSY--16,272017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Hartmanice SY--16,352017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Prosetín CR--16,412017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Široký Důl ASY--16,412017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Oldřiš ASY--16,582017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Perálec CR16,8616,3416,862016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Lanšperk UO--16,862017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Zderaz ACR17,0115,6217,012016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Pomezí BSY17,0716,9617,072016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Předměstí SY--17,312017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Bošín UO--17,332017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
14.  Hartmanice SY17,2717,3317,332016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Telecí SY--17,542017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Nedvězí SY16,7717,5717,572016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Zderaz BCR--17,822017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Květná SY--17,892017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
19.  Zbožnov CR17,9217,7417,922016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
20.  Široký Důl BSY17,9217,8717,922016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
21.  Seč CR16,4517,9317,932016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
22.  Horní Holetín CR--18,282017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
23.  Lanšperk UO16,9418,3918,392016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
24.  Oldřiš ASY18,5018,2918,502016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
25.  Seč CR--18,552017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
26.  Doubravice CR--18,792017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
27.  Předměstí SY18,9218,2118,922016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
28.  Dolní Libchavy UO--18,992017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
29.  Vinary UO--19,062017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
30.  Kamenec u Poličky SY19,1118,3119,112016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Lezník SY--20,022017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
2. Holice PA--20,042017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
3. Kamenec u Poličky SY--21,052017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
4. Stradouň UO--21,502017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
5. Hartmanice SY21,7321,1021,732016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
6. Hlinsko CR--22,692017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
7. Lezník SY23,6423,3023,642016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
8. Rychnov CR--24,492017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
9. Lanšperk UO25,4824,2225,482016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
10. Rychnov CR25,5625,2425,562016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
11. Nedvězí SY26,2525,3526,252016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
12. Doly CR--26,262017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
13. Zderaz CR27,9126,1627,912016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
14. Zderaz CR--28,632017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
15. Bučina UO32,6031,8532,602016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
16. Stéblová PA32,7824,3332,782016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
17. Kamenec u Poličky SY33,9934,0134,012016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
18. Leština UL25,1835,9935,992016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
19. Polička SY--44,432017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
20. Bučina UO--71,852017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
21. Pomezí SYNPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  16 ** 23 13.06.2019 18:27
 Radek Staněk  16 ** 19 14.06.2019 12:47
 Lukáš Vaculík  16 ** 19 15.06.2019 10:38
 Krleša  16 ** 13 13.06.2019 11:22
 Michal Matějíček  16 ** 1 13.06.2019 20:01


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  16 ** 24 13.06.2019 18:27
 Lukáš Vaculík  16 ** 22 15.06.2019 10:39
 Krleša  16 ** 14 13.06.2019 11:23
 Michal Matějíček  16 ** 0 13.06.2019 20:02
 Radek Staněk  16 ** 0 14.06.2019 12:47

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře