Žákava 2019 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 09. 2019 12:00
Kontakt:   Valeš Libor
Telefon:  +420 722 784 456
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Únětice 1911 A PJ 16,72 16,72 16,69
2.  Horní Kamenice DO 17,32 17,32 17,19
3.  Horní Lukavice PJ 17,38 17,14 17,38
4.  Nevřeň PS 17,89 17,89 17,29
5.  Chrást PB 18,37 18,37 17,11
6.  Štítary DO 18,49 18,05 18,49
7.  Robčice PJ 18,61 18,61 18,40
8.  Únětice 1911 B PJ 18,67 18,37 18,67
9.  Mokrouše PJ 18,78 18,78 18,26
10.  Mochtín KT 18,89 18,89 17,96
11.  Želčany PJ 19,07 18,76 19,07
12.  Vranovice PB 19,12 19,12 17,46
12.  Starosedlský Hrádek PB 19,12 19,12 18,28
14.  Hrabice PT 19,32 18,79 19,32
15.  Chotíkov PS 19,57 19,57 19,51
16.  Bolkov PJ 19,66 19,66 18,10
17.  Útušice PJ 19,73 19,73 19,73
18.  Dehtín KT 21,48 21,48 18,72
19.  Štěnovický Borek PJ 21,49 21,49 21,48
20.  Zahorčice KT 25,66 21,69 25,66
21.  Štichovice PS 29,46 29,46 29,30
22.  Stýskaly PS NP 18,98 NP
22.  Žebnice PS NP 18,13 18,39
22.  Zahorčice ST NP 17,41 16,96
22.  Žákava PJ NP 21,37 21,64
22.  Drahkov PJ NP NP NP
22.  Novosedly ST NP NP NP
22.  Úněšov PS NP 21,33 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Úněšov PS 17,78 17,73 17,78
2.  Hradec PJ 18,48 17,92 18,48
3.  Želčany PJ 18,68 18,57 18,68
4.  Únětice 1911 PJ 19,15 19,15 17,36
5.  Štítary DO 19,35 19,35 17,97
6.  Horní Lukavice PJ 19,96 19,96 19,70
7.  Poděvousy DO 20,30 19,35 20,30
8.  Žákava PJ 28,12 28,12 22,06
9.  Štichovice PS 35,74 18,53 35,74
10.  Chotíkov PS NP 18,63 18,23

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,7216,6916,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,3217,1917,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ17,1417,3817,382019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevřeň PS17,8917,2917,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Poděvousy DO17,9417,5517,942018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štichovice PS17,4218,0718,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Kamenice DO18,1217,8018,122018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Útušice PJ18,0618,2518,252018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrást PB18,3717,1118,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Štítary DO18,0518,4918,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Robčice PJ18,6118,4018,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice 1911 BPJ18,3718,6718,672019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mokrouše PJ18,7818,2618,782019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mokrouše PJ18,7218,8418,842018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mochtín KT18,8917,9618,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mochtín KT19,0018,4019,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Želčany PJ18,7619,0719,072019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Starosedlský Hrádek PB19,1218,2819,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vranovice PB19,1217,4619,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Únětice 1911 - Muži

16,72https://youtu.be/DHLPDjvfU4Q Matty

Horní Kamenice - Muži

17,32https://youtu.be/3hunoxk9YxA Vlastimil Žák

Nevřeň - Muži

17,89https://youtu.be/u_-kDLwd-gE Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře