Úněšov, Dílny statek Úněšov 2018 - Ledové útoky

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 27. 01. 2018 11:00
Kontakt:   Sak Josef
Telefon:  604575141
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Zadal: Josef

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahorčice ST 15,75 15,75 15,48
2.  Mělník ME 16,53 16,53 16,29
3.  Štítary A DO 16,61 14,97 16,61
4.  Brodeslavy PS 17,53 17,53 16,89
5.  Mirošov RO 17,68 17,68 17,00
6.  Zahorčice KT 17,95 17,88 17,95
7.  Chotíkov PS 18,47 18,47 17,32
8.  Čelákovy PJ 18,78 18,78 17,55
9.  Chlum PJ 18,90 18,41 18,90
10.  Nebílovy PJ 20,90 20,07 20,90
11.  Štítary B DO 20,92 20,92 19,52
12.  Vidice DO 21,38 17,34 21,38
13.  Kamenný Újezd RO 26,50 25,39 26,50
14.  Radětice PB 31,59 31,59 31,44
15.  Nová Ves ( Domažlice) DO 42,82 42,82 28,01
16.  Křelovice PS 43,83 40,80 43,83
17.  Úněšov PS NP NP NP
18.  Horní Metelsko DO NP NP NP
19.  Příšov PS NP NP NP
20.  Neznašovy KT NP NP NP
21.  Mochtín KT NP NP NP
22.  Kdyně DO NP NP NP
23.  Nevřeň PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Úněšov PS 20,57 20,04 20,57
2.  Štítary DO 21,38 20,32 21,38
3.  Chlum PJ 21,65 21,45 21,65
4.  Rožmitál pod Třemšínem PB 22,82 22,82 22,77
5.  Mělník ME 37,84 37,84 37,71

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,7515,4815,752018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hartmanice SY15,4415,7915,792020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mochtín KT16,0515,5916,052020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevřeň PS14,9016,4216,422020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mělník ME16,5316,2916,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Novosedly ST15,7016,5416,542019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlčany PB16,3216,6016,602020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO14,9716,6116,612018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Metelsko PanteřiDO16,9016,3116,902020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křištín KT17,0216,7717,022020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vranovice PEKLOPB17,0916,8317,092019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary ADO17,2117,0517,212017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mělník BLATAME17,2916,9917,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vranovice PekloPB16,6917,3517,352020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Brodeslavy PS17,5316,8917,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chotíkov PS17,6017,6017,602017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vranovice PekloPB17,6117,6617,662017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mirošov RO17,6817,0017,682018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křížkový Újezdec PH17,9015,7517,902019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zahorčice KT17,8817,9517,952018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křelovice PS17,9617,8517,962020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Metelsko PANTEŘIDO17,4618,0118,012019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čelákovy PJ18,0416,2618,042020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Předměstí SY18,2017,6318,202020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mirošov BRO17,5218,3418,342020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotíkov PS18,4717,3218,472018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Úněšov PS18,4918,1418,492020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vidice DO17,9418,7018,702020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čelákovy PJ18,7817,5518,782018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chlum PJ18,4118,9018,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Úněšov PS19,5020,1820,182020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Úněšov PS20,0420,5720,572018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Štítary DO20,3221,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chlum PJ21,4521,6521,652018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Rožmitál pod Třemšínem PB22,8222,7722,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Úněšov PS22,9320,6122,932019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Úněšov Pepařky PS24,0924,7824,782017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nové Dvory LT21,7725,4825,482017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bolevec PM26,2425,0926,242017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Mělník Blata ME28,9825,2028,982017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Horšovský Týn DO29,2029,2029,202017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Štítary DO29,2621,0029,262017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Únětice 1911 PJ32,2131,1732,212020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Mělník Blata ME34,2818,6234,282020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Mirošov RO30,4434,4634,462019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vidice DO34,5034,3334,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vidice DO34,7233,8234,722020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Mirošov RO37,1236,5837,122020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Mělník ME37,8437,7137,842018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Horšovský Týn DO39,0427,8739,042019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Štítary DO39,2539,2939,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Doubravka PM27,4969,1669,162019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zahorčice - Muži

15,75https://youtu.be/G9Plh9QfoxQ Josef

Mělník - Muži

16,53https://youtu.be/SsX-cbcj6-8 Josef

Štítary - Muži

16,61https://youtu.be/W7LDqG3cXSE Josef

Brodeslavy - Muži

17,53https://youtu.be/P9UZ9DuRC7c Josef

Mirošov - Muži

17,68https://youtu.be/DsUy8ApNtug Josef

Zahorčice - Muži

17,95https://youtu.be/Quqbx8ly7PI Josef

Chotíkov - Muži

18,47https://youtu.be/tMvsFq7YCx8 Josef

Čelákovy - Muži

18,78https://youtu.be/yGzUXr1V11A Josef

Chlum - Muži

18,90https://youtu.be/aZNAt71Tibc Josef

Úněšov - Ženy

20,57https://youtu.be/-UtKNYREsXo Josef

Nebílovy - Muži

20,90https://youtu.be/dU2X84A-0YM Josef

Štítary - Muži

20,92https://youtu.be/ledumpDerMs Josef

Vidice - Muži

21,38https://youtu.be/iv-gfbNfhbw Josef

Štítary - Ženy

21,38https://youtu.be/F_0PlZUwdtg Josef

Chlum - Ženy

21,65https://youtu.be/o_TEWLi6QeI Josef

Rožmitál pod Třemšínem - Ženy

22,82https://youtu.be/6ERUMiI3Zhw Josef

Kamenný Újezd - Muži

26,50https://youtu.be/e_ZFK89Cb5Q Josef

Radětice - Muži

31,59https://youtu.be/RgIOJWh_TJM Josef

Mělník - Ženy

37,84https://youtu.be/VmH42NtYgXI Josef

Nová Ves ( Domažlice) - Muži

42,82https://youtu.be/1E0DozEpOqo Josef

Křelovice - Muži

43,83https://youtu.be/6kDnHNrSGH8 Josef

Nevřeň - Muži

NPhttps://youtu.be/4vu1NE25V-E Josef

Horní Metelsko - Muži

NPhttps://youtu.be/JRXGkzDixwE Josef

Kdyně - Muži

NPhttps://youtu.be/EVFJHJ_h2Xc Josef

Úněšov - Muži

NPhttps://youtu.be/rh_Sp3d_eNc Josef

Mochtín - Muži

NPhttps://youtu.be/sHWlwAFBNMw Josef

Příšov - Muži

NPhttps://youtu.be/M0iscyr_tfI Josef
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře