Třeština (SU) 2019 - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/
Kdy: 21. 09. 2019 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabůvka PR 14,26 14,24 14,26
2.  Čechy pod Kosířem PV 14,84 14,84 14,84
3.  Bílovice PV 15,30 15,30 14,84
4.  Měrotín OL 15,34 15,34 15,06
5.  Ráječek SU 15,63 14,77 15,63
6.  Cholina OL 16,05 16,05 16,05
7.  Olšany u Prostějova PV 16,07 15,84 16,07
8.  Olešnice X OL 16,09 16,06 16,09
9.  Kosov SU 16,79 15,89 16,79
10.  Kožušany OL 16,80 16,80 15,91
11.  Leskovec nad Moravicí BR 16,89 16,89 15,73
12.  Dolany OL 16,93 16,93 15,84
13.  Dolní Libina SU 17,00 16,31 17,00
14.  Dolní Studénky SU 17,14 17,14 16,73
15.  Ratiboř VS 17,28 17,28 14,63
16.  Lukov ZL 17,32 16,60 17,32
17.  Sobotín SU 17,50 17,28 17,50
18.  Ludéřov OL 17,71 17,71 14,49
19.  Studnice CR 17,74 17,55 17,74
20.  Myslechovice OL 17,83 17,83 17,14
21.  Bludov II SU 18,30 18,30 17,11
22.  Třeština SU 18,44 17,50 18,44
23.  Otinoves PV 18,49 17,53 18,49
24.  Lešná VS 18,57 18,34 18,57
25.  Radíkov OL 20,33 16,29 20,33
26.  Bludov I SU 21,47 21,47 19,68
27.  Vojnice OL 23,17 22,49 23,17
28.  Chořelice OL 24,05 23,56 24,05
29.  Velká Bystřice OL 27,25 15,93 27,25
30.  Grygov OL 30,91 19,99 30,91
31.  Zábřeh SU NP NP NP
31.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP NP
31.  Niva PV NP NP NP
31.  Kokory PR NP NP NP
31.  Janovice BR NP NP NP
31.  Štíty SU NP NP NP
31.  Bílý Potok JE NP NP NP
31.  Nemile SU NP NP NP
31.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP
31.  Pavlov-výběr SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,49 17,49 17,15
2.  Pavlov SU 17,50 17,50 17,31
3.  Lesnice SU 18,74 18,74 18,59
4.  Velký Týnec OL 19,19 19,19 18,80
5.  Krasice PV 19,99 19,99 17,75
6.  Maršíkov SU 20,16 19,64 20,16
7.  Olešnice OL 20,36 19,06 20,36
8.  Dub nad Moravou OL 20,37 20,35 20,37
9.  Bezděčí u Trnávky SY 22,10 22,10 20,22
10.  Mladeč OL 22,48 23,14 22,48
11.  Blatec OL 23,74 20,24 23,74
12.  Kosov SU 26,61 26,61 24,37
13.  Bílovice B PV 39,52 37,64 39,52
14.  Haňovice OL NP NP NP
14.  Cholina OL NP NP NP
14.  Vojnice OL NP NP NP
14.  Kožušany OL NP NP NP
14.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře