Tanvald 2021 - Tanvald

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 09. 2021 09:00
Kontakt:   Karel Bukvic
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tatobity SM 16,75 16,72 16,75
2.  Dubenec TU 16,99 16,99 16,89
3.  Březová LI 17,24 17,24 17,15
4.  Kamenice Dobšín MB 17,59 17,59 17,33
4.  Brada - Rybníček JC 17,59 17,37 17,59
6.  Pěnčín JN 17,86 17,61 17,86
7.  Košťálov SM 18,06 17,60 18,06
8.  Sychrov MB 18,12 18,12 17,34
9.  Horní Měcholupy AB 18,26 18,26 17,58
10.  Bechov MB 18,47 18,27 18,47
11.  Olešnice SM 18,56 16,91 18,56
12.  Jirkov B JN 19,20 18,40 19,20
13.  Desná III JN 20,06 20,06 18,50
14.  Jirkov A JN 25,46 17,21 25,46
15.  Jílové u Držkova JN 25,69 19,20 25,69
16.  Karlinky LI 25,74 25,74 20,82
17.  Břehy MB 25,99 25,59 25,99
18.  Tanvald Horní Tanvald JN 45,11 44,23 45,11
19.  Dneboh MB NP NP NP
19.  Žehrov MB NP NP 19,50
19.  Tanvald Tanvald Šumburk JN NP NP NP
19.  Frýdštejn JN NP 17,28 NP
19.  Krásná Ves MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,62 16,24 16,62
2.  Ploukonice SM 17,30 17,30 16,53
3.  Bratříkov JN 18,04 17,84 18,04
4.  Pěnčín JN 18,13 17,87 18,13
5.  Sychrov MB 18,26 18,26 18,22
6.  Zlatá Olešnice JN 18,32 18,32 18,30
7.  Kosmonosy MB 18,37 17,50 18,37
8.  Katusice MB 18,68 18,56 18,68
9.  Olešnice SM 18,73 18,01 18,73
10.  Břehy MB 18,83 18,04 18,83
11.  Jeřmanice LI 19,05 18,26 19,05
12.  Bechov MB 19,53 19,51 19,53
13.  Krásná Ves MB 19,72 19,53 19,72
14.  Malá Skála Béčko JN 19,87 19,44 19,87
15.  Tanvald Tanvald Šumburk JN 21,71 21,71 20,89

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM16,7216,7516,752021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dubenec TU16,9916,8916,992021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Březová LI17,2417,1517,242021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice Dobšín MB17,5917,3317,592021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Brada - Rybníček JC17,3717,5917,592021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pěnčín JN17,6117,8617,862021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Košťálov SM17,6018,0618,062021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sychrov MB18,1217,3418,122021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Měcholupy AB18,2617,5818,262021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bechov MB18,2718,4718,472021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešnice SM16,9118,5618,562021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jirkov BJN18,4019,2019,202021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Desná III JN20,0618,5020,062021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jirkov AJN17,2125,4625,462021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jílové u Držkova JN19,2025,6925,692021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Karlinky LI25,7420,8225,742021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Břehy MB25,5925,9925,992021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Tanvald Horní TanvaldJN44,2345,1145,112021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dneboh MBNPNPNP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Krásná Ves MBNPNPNP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Tanvald Tanvald ŠumburkJNNPNPNP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Frýdštejn JN17,28NPNP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žehrov MBNP19,50NP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

19,20https://youtu.be/mJM19aAqYHM Míra Berka

Jirkov - Muži

25,46https://youtu.be/sg4MzzS7WxY Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Tanvald, ul. Horská, 18. Ročník
-
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře