Stará Říše 2012 - Soutěž v požárním útoku

Liga: Jihlavská open liga v pú
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 09. 2012 13:00
Kontakt:   Martin Šebesta
Telefon:  776842774
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Zadal: Martin Šebesta

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sedlatice JI 16,78 16,78 16,35
2.  Krasonice JI 17,60 17,60 17,14
3.  Mladoňovice TR 17,92 17,92 17,88
4.  Olešná HB 17,96 17,69 17,96
5.  Dolní Němčice JH 17,99 17,99 17,21
6.  Radotice TR 18,38 18,38 18,21
7.  Kalenice ST 18,41 17,55 18,41
8.  Horky TR 18,43 17,64 18,43
9.  Dolní Němčice B JH 18,45 18,41 18,45
10.  Stará Říše JI 18,49 17,50 18,49
11.  Budeč JH 18,69 18,09 18,69
12.  Jestřebí JI 18,74 18,74 18,31
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 18,79 18,79 18,33
14.  Předín TR 18,82 16,73 18,82
15.  Pavlov JI 19,00 18,90 19,00
16.  Hornice TR 21,79 18,47 21,79
17.  Boršov JI 22,16 16,93 22,16
18.  Radkov JI 22,45 22,45 18,90
19.  Knínice JI 22,79 22,79 20,76
20.  Vranín TR 22,89 22,06 22,89
21.  Panská Lhota JI 26,76 26,76 23,19
22.  Stará Říše C JI NP NP NP
22.  Želetava TR NP NP NP
22.  Kněžice TR NP NP NP
22.  Krahulčí JI NP NP 19,11
22.  Radonín TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Petrůvky TR 17,25 17,25 17,25
2.  Nevcehle JI 18,07 18,07 17,99
3.  Mladoňovice TR 18,16 18,03 18,16
4.  Boršov JI 20,61 19,63 20,61
5.  Sedlejov JI 22,86 22,86 20,86
6.  Trnava TR 23,94 23,94 19,58
7.  Markvartice JI 23,96 21,92 23,96
8.  Předín TR 24,09 24,09 18,28
9.  Šašovice TR 24,71 24,71 18,61
10.  Trnava BUSTR TR 24,89 24,89 22,94
11.  Radonín TR 30,85 29,60 30,85
12.  Jindřichovice JI 31,10 29,11 31,10

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0216,1616,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BV16,0316,2816,282019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,3216,1616,322016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice JI16,1616,3316,332014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI16,3716,3516,372015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,3716,4016,402017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,4216,3716,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plumlov PV16,4416,2516,442019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR16,4716,1216,472017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,4316,4716,472014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov NJ16,4916,5216,522019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladoňovice TR16,5316,3416,532018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stará Říše JI16,2816,5416,542017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnava TR16,5415,7116,542019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jinolice RenmotorJC16,5616,3316,562018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC16,4716,5616,562017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,5916,5116,592016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešná HB16,6616,4916,662016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3716,7016,702018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Loučany OL16,7216,3516,722019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dvorce Krotějov sportTA16,7016,7416,742016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pasohlávky BV16,7416,2116,742017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešná HB15,8216,7516,752019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Velké Hoštice OP16,4316,7616,762017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad JeleniUO16,3916,7716,772017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Olešná HB16,4516,7816,782015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Sedlatice JI16,7816,3516,782012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lavičky ZR16,6516,8016,802018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Čikov TR16,8216,6016,822018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bohdalín PE16,3516,8216,822017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,3516,0216,352019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dětkovice VY16,5616,2716,562019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Nevcehle JI16,6317,1417,142019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1716,6317,172019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Nepomuky UO17,2716,9617,272019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Petrůvky TR16,5217,3517,352019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Benetice TR17,4116,6617,412019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Jinolice Renmotor JC17,4116,7417,412019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Olešná HB16,5817,5317,532019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Sloup PZ17,9417,4117,942019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Pravčice KM18,2817,0818,282019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Dlouhá Ves RK19,5216,8319,522019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Stará Říše JI17,8819,9619,962019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Hrobice Explosia PA20,6118,2220,612019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Budišov TRNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Malé Hoštice OPNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jakub Picmaus  16 ** 22 04.08.2012 22:40
 Tomáš Krajíček  16 ** 20 14.07.2012 12:02
 Jan Pech  16 ** 11 02.09.2012 21:56
 Radek Möller  16 ** 9 27.08.2012 12:15
 milada mácová  16 ** 0 11.09.2012 17:31
 Michal Matějíček  16 ** 0 14.09.2012 16:49
 Milan Pařil  16 ** 0 11.09.2012 15:37
 Milan Šafránek  16 ** 0 03.09.2012 17:47
 Pavel Štěpán www.OKNASTEPAN.cz  16 ** 0 04.06.2012 11:14
 Martin Běhounek  16 ** 0 15.09.2012 08:21
 Luboš Bartoň  16 ** 0 09.09.2012 12:21
 Dominik Veleba  16 ** 0 11.09.2012 21:36


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Möller  17 ** 20 27.08.2012 12:15
 Michal Matějíček  17 ** 10 14.09.2012 17:01
 Martin Běhounek  17 ** 5 15.09.2012 08:21
 Dominik Veleba  17 ** 1 11.09.2012 21:36
 milada mácová  16 ** 0 11.09.2012 17:32
 Milan Pařil  16 ** 0 11.09.2012 15:36
 Tomáš Krajíček  17 ** 0 22.07.2012 23:10
 Luboš Bartoň  17 ** 0 27.08.2012 11:09

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mladoňovice - Muži

17,92https://youtu.be/eSfbU51z6a4 Aleš Daňhel

Mladoňovice - Muži

17,92https://youtu.be/PmjDGraTgpg Aleš Daňhel

Pavlov - Muži

19,00https://youtu.be/XqzREqpX2zs Petra Nečadová

Boršov - Ženy

20,61https://youtu.be/srU0iGUwVaU Petra Nečadová

Boršov - Muži

22,16https://youtu.be/BNog6IPCqJc Petra Nečadová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/s3tGoP99rGg

Kód: s3tGoP99rGg


Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/Kj0ZdpFVifw

Kód: Kj0ZdpFVifw



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře