Praha 2018 - ČHP v běhu na 60m překážek

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 11. 2018 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Hlavní město Praha
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Výčapy Svoboda Adam TR 13,76 13,76 NP
2.  Seč Šulc Martin PJ 13,97 14,47 13,97
3.  Uhlířské Janovice Bílek Pavel KH 13,98 14,57 13,98
4.  Hrabišín Jírů Jakub SU 14,42 15,92 14,42
5.  Hrabišín Březina Josef SU 14,46 NP 14,46
6.  Seč Konečný Matouš PJ 14,48 14,48 15,64
7.  Zibohlavy Vaněk Jaroslav KO 14,69 14,69 15,13
8.  Hrdlořezy Hofmann David MB 14,92 14,92 15,88
9.  Komárovice Benda Jan VS 15,00 15,00 18,47
10.  Dolní Životice Losert Matouš OP 15,01 15,25 15,01
11.  Zličín Christov Samuel AB 15,02 NP 15,02
12.  Svinov Žákovský Adam OV 15,04 15,72 15,04
13.  Letkov Voříšek Tadeáš PJ 15,06 15,06 15,71
14.  Vědomice Jindrák Michal LT 15,06 NP 15,06
15.  - Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín - 15,10 19,16 15,10
16.  Uhlířské Janovice Mašek Matěj KH 15,20 17,64 15,20
17.  Skryje Klekner Matyáš ZR 15,23 15,23 16,38
18.  Lužná Ullrich Radek RA 15,29 15,66 15,29
19.  Hlinsko Remeš Jiří PR 15,31 15,66 15,31
20.  Stará Říše Novák Matyáš JI 15,38 27,53 15,38
21.  Zádveřice Chromek Matěj ZL 15,40 15,75 15,40
22.  - Novák Ondřej Starý Lískovec-SPORT - 15,46 15,46 20,57
23.  Doloplazy Zbořil Martin PV 15,51 15,51 16,47
24.  Nalžovice Křesina Matěj PB 15,56 17,36 15,56
25.  Střezimíř Prucek Matěj BN 15,60 16,30 15,60
26.  Výčapy Gruszka Jan TR 15,63 17,50 15,63
27.  - Maléř Lukáš Hutisko-Solanec - 15,69 15,69 NP
28.  Seč Hofman Miroslav PJ 15,80 15,80 NP
29.  Štěpánkovice Pistorius Jan OP 15,85 15,85 16,00
30.  Letňany Salvet Michael AB 15,87 15,87 17,74
31.  Zádveřice Kratina Adam ZL 15,89 15,89 15,94
32.  Uhlířské Janovice Adámek Tomáš KH 15,97 16,53 15,97
33.  Písková Lhota Stýblo Radim NB 16,03 17,17 16,03
34.  Morkovice Navrátil Tomáš KM 16,05 16,05 16,50
35.  Prostřední Bečva Štůsek Marek VS 16,08 16,08 18,22
36.  Hrdlořezy Bělský Jan MB 16,09 16,23 16,09
37.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR 16,16 16,79 16,16
38.  Prostřední Bečva Vardžák Štěpán VS 16,16 NP 16,16
39.  Jarcová Červenka Nicolas VS 16,18 21,93 16,18
40.  Hlinsko Jandík Tomáš PR 16,19 16,64 16,19
41.  Nová Ves u Světlé Bogus Martin HB 16,23 16,52 16,23
42.  Skuteč Pešek Tomáš CR 16,23 16,23 18,46
43.  Zibohlavy Koruška Jan KO 16,25 17,34 16,25
44.  - Krempaský Andrej ZK IMA ZŠ Hutnícka Sp.N.Ves - 16,36 16,36 16,53
45.  - Kaňák Martin Hutisko-Solanec - 16,37 16,37 16,64
46.  Zličín Kačer Ondřej AB 16,39 16,39 17,96
47.  Býškovice Maluda Jan PR 16,39 16,39 16,48
48.  Nechvalice Štemberk Pavel TP 16,41 17,69 16,41
49.  Hlinsko Obolecký Ivan PR 16,50 16,50 16,97
50.  Zibohlavy Beneš Petr KO 16,54 16,54 18,27
51.  Dřísy Mališka Václav ME 16,59 16,59 44,83
52.  Nová Ves u Světlé Martuš Michal HB 16,65 16,65 17,00
53.  Uhlířské Janovice Vondráček Petr KH 16,72 20,96 16,72
54.  Zibohlavy Bendák Lukáš KO 16,74 16,74 19,31
55.  Střezimíř Šimek Jaroslav BN 16,79 16,79 18,95
56.  Bludov Fabiánek Matěj SU 16,80 17,75 16,80
57.  Skryje Šnobl Antonín ZR 16,86 18,02 16,86
58.  Trusovice Ambroz Jaroslav SY 16,95 17,44 16,95
59.  Seč Secký Daniel PJ 16,96 22,50 16,96
60.  Chlumec nad Cidlinou I Kočka Jindřich HK 16,98 17,67 16,98
61.  Střezimíř Kohout Ondřej BN 17,00 NP 17,00
62.  Střezimíř Opelka Filip BN 17,06 18,69 17,06
63.  Kvasejovice Žemlička Vojtěch BN 17,08 17,26 17,08
64.  Čeperka Doležal Šimon PA 17,12 17,12 20,84
65.  Zličín Zapletal Pavel AB 17,15 17,15 18,76
66.  Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan HK 17,19 17,19 17,90
67.  Tvarožná Bartoš Lukáš BO 17,20 17,20 19,55
68.  Nová Ves u Bakova Rozsíval Jan MB 17,26 17,26 17,70
69.  Dolní Měcholupy Pčolinský Juraj AB 17,27 45,98 17,27
70.  Zádveřice Rafaj Tomáš ZL 17,30 19,15 17,30
71.  Písková Lhota Crkal Ondřej NB 17,41 17,41 17,95
72.  Skuteč Vobejda Marek CR 17,42 17,42 17,56
73.  Bludov Matějček Lukáš SU 17,44 NP 17,44
74.  Výčapy Vašek Vojta TR 17,44 17,44 18,36
75.  Vědomice Marek Jan LT 17,48 22,26 17,48
76.  Dolní Životice Harazín Aleš OP 17,50 17,50 18,83
77.  Zličín Houžvička Štěpán AB 17,58 17,58 21,51
78.  Byšice Orvoš Eduard ME 17,66 17,66 19,84
79.  Trusovice Streck Radim SY 17,67 17,67 17,79
80.  Dolní Životice Polák Václav OP 17,67 17,90 17,67
81.  Staré Heřminovy Krpec Tomáš BR 17,70 17,70 33,45
82.  Lužná Němec Petr RA 17,70 17,70 17,85
83.  Stará Říše Novák Jakub JI 17,70 17,92 17,70
84.  Dobroslavice Tománek Matyáš OP 17,71 20,81 17,71
85.  Dolní Bečva Kretek Tomáš VS 17,73 22,24 17,73
86.  Nová Ves u Bakova Tobiáš Michal MB 17,75 17,75 NP
87.  Tuhaň Poborský Maxmilián ME 17,78 17,78 20,68
88.  Nová Ves u Bakova Vymazal Matěj MB 17,83 17,83 18,59
89.  Seč Shash Samuel PJ 17,92 19,45 17,92
90.  Jarcová Holčák Samuel VS 18,01 20,87 18,01
91.  Nová Ves u Světlé Gregořica Filip HB 18,09 19,69 18,09
92.  Cholupice Lebeda Robert AB 18,12 20,54 18,12
93.  Skryje Batal Lukáš ZR 18,13 20,42 18,13
94.  Starý Kolín Horyna Jindřich KO 18,15 18,15 19,52
95.  Štěpánkovice Tomíček Michal OP 18,22 21,04 18,22
96.  Chlumec nad Cidlinou I Volejník Ondřej HK 18,22 19,92 18,22
97.  Hovězí Pechal Jonáš VS 18,35 21,98 18,35
98.  Staré Heřminovy Monsport Josef BR 18,36 19,21 18,36
99.  Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan TU 18,38 NP 18,38
100.  Ovčáry Hofierka Jakub KO 18,43 18,43 18,66
101.  Čeperka Žaloudek Šimon PA 18,50 18,75 18,50
102.  Trusovice Siegel Filip SY 18,53 18,53 NP
103.  Byšice Hora Ondřej ME 18,58 18,58 NP
104.  Kostomlátky Král Daniel NB 18,59 22,37 18,59
105.  Uhlířské Janovice Lhotan Tomáš KH 18,62 18,62 NP
106.  Dolní Bečva Laža Vojtěch VS 18,68 18,68 24,32
107.  Dolní Bečva Solanský Vojtěch VS 18,69 25,15 18,69
108.  Bludov Vepřek Matěj SU 18,69 18,69 20,13
109.  Zibohlavy Veliký Jan KO 18,69 18,69 19,42
110.  Tuhaň Noske Štěpán ME 18,71 18,71 20,28
111.  Kvasejovice Skalický Matěj BN 18,79 NP 18,79
112.  Řepy Konopasek René AB 18,81 18,81 NP
113.  Střezimíř Šimek Roman BN 19,06 NP 19,06
114.  Hovězí Vojtek Patrik VS 19,09 NP 19,09
115.  Ovčáry Hofierka Matěj KO 19,11 19,11 21,37
116.  Zličín Lefnar Filip AB 19,13 19,13 NP
117.  Vědomice Krchňavý Vojtěch LT 19,15 19,67 19,15
118.  Nalžovice Švec Fillip PB 19,16 NP 19,16
119.  Řeporyje Ryba Šimon AB 19,32 23,15 19,32
120.  Řepy Macíček Jakub AB 19,39 19,42 19,39
121.  Zibohlavy Gondek Matěj KO 19,42 20,46 19,42
122.  Lužná Beneš Kryštof RA 19,46 19,46 24,81
123.  Tuhaň Mládek Lukáš ME 19,57 19,57 NP
124.  Lužná Kolbek Ondřej RA 19,64 19,98 19,64
125.  Satalice Petřina Mikuláš AB 19,65 19,65 20,02
126.  Uhlířské Janovice Kocourek Milan KH 19,66 19,66 21,96
127.  Trusovice Koutný Jan SY 19,72 24,12 19,72
128.  Zibohlavy Král Jonáš KO 19,85 NP 19,85
129.  Letňany Stabenow Martin AB 20,03 20,03 NP
130.  Zibohlavy Svoboda Matyáš KO 20,04 20,49 20,04
131.  Zaječov Růžička Vojtěch BE 20,07 24,70 20,07
132.  Cholupice Šťastný Matěj AB 20,07 NP 20,07
133.  Písková Lhota Rádl Josef NB 20,08 20,32 20,08
134.  Trusovice Kováč Dominik SY 20,18 20,18 22,31
135.  Lužná Nosál Matyáš RA 20,25 20,25 20,53
136.  Nová Ves u Světlé Janošťák František HB 20,32 NP 20,32
137.  Letňany Komáčka Filip AB 20,33 20,33 21,12
138.  Řeporyje Vavřinec Václav AB 20,35 24,06 20,35
139.  Chlumec nad Cidlinou I Holan Kryštof HK 20,36 24,03 20,36
140.  Dolní Měcholupy Vojta Štěpán AB 20,38 20,38 24,06
141.  Seč Beneš Jan PJ 20,46 24,43 20,46
142.  Hřebeč Jakub Novotný KL 20,46 20,91 20,46
143.  Řeporyje Stopka Jakub AB 20,63 21,29 20,63
144.  Třebonice Berezněv Jakub AB 20,66 21,34 20,66
145.  Hovězí Fila David VS 20,67 45,27 20,67
146.  Střezimíř Kohout Vojtěch BN 20,79 20,79 25,91
147.  - Kalferst Martin - 20,85 23,16 20,85
148.  Tuhaň Svoboda Marek ME 20,87 23,31 20,87
149.  Trusovice Götz Šimon SY 20,88 20,88 22,02
150.  Prostřední Bečva Žitník Rostislav VS 20,94 NP 20,94
151.  Veselá Mičola Tomáš SM 21,13 31,96 21,13
152.  Dolní Měcholupy Tláskal Patrik AB 21,20 NP 21,20
153.  Skuteč Sodomka Daniel CR 21,32 21,32 23,00
154.  Řepy Císařovský Jakub AB 21,37 25,89 21,37
155.  Hovězí Hromada Lukáš VS 21,39 31,95 21,39
156.  Skryje Bartoň Eduard ZR 21,46 21,46 29,25
157.  Choustníkovo Hradiště Kumpoch Martin TU 21,51 21,51 NP
158.  Dolní Měcholupy Jankovič Matěj AB 21,82 21,82 26,43
159.  Řepy Maceška Stanislav AB 21,84 21,84 35,48
160.  Skryje Frank Lumír ZR 22,05 22,49 22,05
161.  Miškovice Šedivý Šimon AB 22,18 22,18 NP
162.  Cholupice Janeček Pavel AB 22,32 36,80 22,32
163.  Chlumec nad Cidlinou I Nováček Albert HK 22,35 22,59 22,35
164.  Doloplazy Zbořil Adam PV 22,39 26,97 22,39
165.  Cholupice Nekovář Jakub AB 22,61 22,61 25,59
166.  Zličín Rott Ruben AB 22,71 28,55 22,71
167.  Kunratice Kubata Jáchym AB 22,72 22,72 27,02
168.  Tuhaň Hanžl Šimon ME 22,72 24,68 22,72
169.  Lužná Drlík Tomáš RA 22,94 22,94 24,39
170.  Řepy Bezděk David AB 23,00 23,76 23,00
171.  Letňany Slavata Karel AB 23,03 23,03 24,98
172.  Byšice Panchártek Václav ME 23,16 23,16 25,85
173.  Kunratice Bednář Tobiáš AB 23,38 NP 23,38
174.  Dolní Životice Jasoněk Antonín OP 23,39 23,39 24,16
175.  Všetaty Paul Tomáš ME 23,43 23,43 NP
176.  Kostomlátky Němeček Hynek NB 23,68 24,15 23,68
177.  Řeporyje Zloch Jiří AB 23,75 23,75 26,68
178.  Lužná Lužný Vít RA 23,76 NP 23,76
179.  Ovčáry Hovorka Radek KO 24,13 24,93 24,13
180.  Satalice Hlavnička Jan AB 24,15 24,15 28,79
181.  Písková Lhota Bucek Jan NB 24,29 25,35 24,29
182.  Dolní Bečva Vavřín Matěj VS 24,48 24,48 25,65
183.  Byšice Kern Jiří ME 24,54 38,08 24,54
184.  - Všianský Vít Starý Lískovec-SPORT - 25,03 25,03 NP
185.  Cholupice Bureš Jakub AB 25,24 25,24 26,13
186.  Radvanice Zaveský Jan PR 25,41 25,41 33,31
187.  Letňany Vlček Jakub AB 25,50 25,50 NP
188.  Zličín Kavka Jáchym AB 25,86 26,69 25,86
189.  Jemniště Fürbacher Martin BN 25,91 25,91 28,20
190.  Uhlířské Janovice Vojta Adam KH 25,94 30,80 25,94
191.  Písková Lhota Meišner Jakub NB 25,98 25,98 NP
192.  Lužná Závora Filip RA 26,30 28,48 26,30
193.  Písková Lhota Kovanda Ondřej NB 26,43 26,43 NP
194.  Morkovice Karásek Martin KM 26,51 27,14 26,51
195.  Ovčáry Suchý Marek KO 26,52 26,52 34,98
196.  Lužná Čech Matěj RA 26,54 26,54 30,43
197.  Jarcová Stummer Vít VS 26,64 26,64 30,83
198.  Třebonice Kalbáč Jan AB 26,65 27,81 26,65
199.  Suchdol nad Lužnicí Frk Adam JH 26,98 NP 26,98
200.  Lužná Beneš Martin RA 27,36 63,27 27,36
201.  Lipence Bajer Filip AB 27,62 NP 27,62
202.  Hovězí Machala Vítek VS 27,62 27,62 41,54
203.  Skryje Hlaváček Filip ZR 27,85 27,85 NP
204.  Lužná Rouč Jakub RA 27,98 27,98 29,17
205.  Cholupice Skřivánek Miroslav AB 28,10 NP 28,10
206.  Letňany Komáčka Tomáš AB 28,42 28,42 31,28
207.  Jarcová Fábry Daniel VS 29,34 NP 29,34
208.  Všetaty Černý Václav ME 29,43 30,24 29,43
209.  Satalice Podešva Viktor AB 29,43 29,43 32,64
210.  Letňany Nauš Jakub AB 29,61 31,75 29,61
211.  Letňany Okénko Martin AB 29,64 NP 29,64
212.  Kvasejovice Hulan František BN 29,78 NP 29,78
213.  Satalice Horský Martin AB 30,81 30,81 53,73
214.  Veselá Mičola Mikuláš SM 31,14 31,14 31,17
215.  Kunratice Chmelík Kryštof AB 32,58 NP 32,58
216.  Třebonice Bartoň František AB 34,15 34,15 NP
217.  Byšice Krejčí Václav ME 34,44 NP 34,44
218.  Suchdol nad Lužnicí Šícha Ondřej JH 35,30 NP 35,30
219.  Dobroslavice Šimíček David OP 35,76 NP 35,76
220.  Cholupice Šťastný Dominik AB 38,81 41,06 38,81
221.  Uhlířské Janovice Vojta Jakub KH 42,34 NP 42,34
222.  Cholupice Míšek Mattias AB 43,67 NP 43,67
223.  Hrdlořezy Fait Daniel MB 43,93 44,05 43,93
224.  Suchdol nad Lužnicí Šícha Petr JH 45,75 45,75 NP
225.  Písková Lhota Javůrek Jan NB 60,24 60,24 NP
226.  Veselá Mičola Rudolf SM NP NP NP
227.  Veselá Sýkora Dominik SM NP NP NP
228.  Štěpánkovice Němec Adam OP NP NP NP
229.  Suchdol nad Lužnicí Tichý Ondřej JH NP NP NP
230.  Veselá Mikula Tadeáš SM NP NP NP
231.  Kvasejovice Částka Jakub BN NP NP NP
232.  Lužná Němec Martin RA NP NP NP
233.  Veselá Mikeš Jakub SM NP NP NP
234.  Křižovatka Krásný Tomáš Vincent CH NP NP NP
235.  Křižovatka Holota Lukáš CH NP NP NP
236.  Cholupice Nekovář Filip AB NP NP NP
237.  Zličín Skokan Lukáš AB NP NP NP
238.  Vědomice Hodek Daniel LT NP NP NP
239.  Kunratice Lochman Matěj AB NP NP NP
240.  Čelákovice Tomeček Adam PH NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bludov Zaoralová Eliška SU 14,22 NP 14,22
2.  Tuhaň Kalfiřtová Kateřina ME 14,22 NP 14,22
3.  Čeperka Jarušková Tereza PA 14,52 15,44 14,52
4.  Křížkový Újezdec Karpielová Anna PH 14,56 14,59 14,56
5.  Hlinsko Kozelková Michaela PR 14,59 19,47 14,59
6.  Tuhaň Kučerová Beata ME 14,74 19,68 14,74
7.  Nová Ves u Světlé Nováková Martina HB 14,81 18,52 14,81
8.  Bludov Kulhajová Liliana SU 14,82 14,82 18,00
9.  Bludov Šustková Denisa SU 15,04 15,04 15,37
10.  Uhlířské Janovice Trnková Justýna KH 15,20 25,02 15,20
11.  - Mašková Marika - Ruda - 15,40 15,40 15,41
12.  Hovězí Polášková Barbora VS 15,42 15,42 NP
13.  Skuteč Zavoralová Aneta CR 15,49 15,64 15,49
14.  Březová nad Svitavou Štinčíková Magdaléna SY 15,64 17,91 15,64
15.  Kojetice Řehůřková Soňa TR 15,66 15,99 15,66
16.  Dolní Bečva Sláviková Marie VS 15,72 15,72 17,01
17.  Hlinsko Jůnová Kristýna PR 15,82 16,77 15,82
18.  Písková Lhota Bilá Adéla NB 15,90 15,90 16,49
19.  Vědomice Hodková Denisa LT 16,01 16,01 16,08
20.  Čeperka Chudomská Amálie PA 16,14 16,65 16,14
21.  Starý Kolín Horynová Kateřina KO 16,20 NP 16,20
22.  Stará Říše Svačinová Lucie JI 16,20 16,52 16,20
23.  Třebovice Fričová Nikol OV 16,23 16,23 NP
24.  Skuteč Šťastná Leontýna CR 16,26 16,26 45,13
25.  Štěpánovice Fikejzlová Andrea KT 16,38 16,72 16,38
26.  Hovězí Danielová Tereza VS 16,39 20,35 16,39
27.  Morkovice Balažiová Eliška KM 16,43 20,56 16,43
28.  Starý Kolín Mykytyuk Karina KO 16,50 18,29 16,50
29.  Ovčáry Havlíková Adéla KO 16,59 16,59 17,14
30.  Starý Kolín Tyšerová Sofie KO 16,66 17,29 16,66
31.  Písnice Černá Terezie AB 16,68 16,85 16,68
32.  Kojetice Pekárková Klára TR 16,69 18,25 16,69
33.  Dolní Životice Ulitzková Laura OP 16,69 18,20 16,69
34.  - Adamcová Barbora Hutisko-Solanec - 16,69 16,69 27,38
35.  Dolní Bečva Lažová Natálie VS 16,72 17,00 16,72
36.  Chlumec nad Cidlinou I Veselá Tereza HK 16,78 22,59 16,78
37.  Suchdol nad Lužnicí Veselá Veronika JH 16,78 21,40 16,78
38.  Svinov Mazzoliny Petra OV 16,86 17,19 16,86
39.  Jarcová Rostková Karolína VS 16,88 19,58 16,88
40.  Jarcová Mančařová Eliška VS 17,06 17,06 19,04
41.  Radvanice Ciroková Sabina PR 17,10 18,65 17,10
42.  Dřísy Tintěrová Anna ME 17,14 17,14 19,45
43.  Písková Lhota Nováková Marcela NB 17,15 17,57 17,15
44.  Zádveřice Hurtová Natálie ZL 17,24 17,24 17,25
45.  Hrobce Nováková Kateřina LT 17,27 17,27 17,42
46.  Písková Lhota Martinová Barbora NB 17,31 NP 17,31
47.  Prostřední Bečva Žitníková Radka VS 17,37 NP 17,37
48.  Heřmanice Žmolíková Johana OV 17,38 17,56 17,38
49.  Písková Lhota Folbrechtová Tereza NB 17,44 18,45 17,44
50.  Starý Kolín Martínková Barbora KO 17,46 19,42 17,46
51.  Zádveřice Žambochová Magdaléna ZL 17,46 18,01 17,46
52.  Dolní Bečva Mikudová Aneta VS 17,48 17,48 19,78
53.  Řeporyje Lexová Natálie AB 17,50 18,67 17,50
54.  Kosmonosy Dlouhá Adéla MB 17,51 17,51 19,00
55.  Zibohlavy Vejdělková Anna KO 17,55 18,49 17,55
56.  Skuteč Slezáková Nela CR 17,57 20,88 17,57
57.  Písková Lhota Pšeničková Marie NB 17,63 17,63 NP
58.  Nová Ves u Světlé Jarolímová Aneta HB 17,63 17,80 17,63
59.  Dolní Životice Grabiášová Nikola OP 17,64 17,64 18,58
60.  Lužná Roučová Karolína RA 17,65 17,85 17,65
61.  Třebovice Králová Valérie OV 17,68 18,08 17,68
62.  Dolní Bečva Krhutková Nela VS 17,73 23,69 17,73
63.  Jarcová Janovská Kristýna VS 17,84 19,60 17,84
64.  Střezimíř Šimková Kamila BN 17,90 NP 17,90
65.  Choustníkovo Hradiště Janečková Michaela TU 17,92 17,92 NP
66.  Dobroslavice Stavinohová Bára OP 17,92 21,65 17,92
67.  Třebovice Prokopová Barbora OV 17,95 21,24 17,95
68.  Kvasejovice Mašková Šárka BN 18,01 18,01 20,16
69.  Zádveřice Rožnovjáková Hana ZL 18,02 18,02 NP
70.  Nová Ves u Světlé Maturová Karolína HB 18,02 20,13 18,02
71.  Střezimíř Fürová Kristýna BN 18,03 18,03 18,03
72.  Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina HK 18,10 19,14 18,10
73.  Kostomlátky Krpatová Barbora NB 18,18 27,40 18,18
74.  Střezimíř Kofroňová Karolína BN 18,26 19,40 18,26
75.  Hovězí Filová Karolína VS 18,33 18,76 18,33
76.  Řídeč Žouželková Adéla OL 18,33 18,33 23,99
77.  Písková Lhota Urbanová Adina NB 18,45 18,51 18,45
78.  Radvanice Burdychová Kateřina PR 18,54 18,54 18,58
79.  Dolní Životice Volkmerová Justýna OP 18,58 19,89 18,58
80.  Hlinsko Soukupová Monika PR 18,63 18,97 18,63
81.  Jarcová Křupalová Natálie VS 18,81 18,81 19,93
82.  - Kocmanová Natálka Starý Lískovec - SPORT - 18,96 18,96 20,48
83.  Lipence Ambrožová Jana AB 19,00 NP 19,00
84.  Písková Lhota Pšeničková Anna NB 19,06 19,06 19,36
85.  Jarcová Kozáková Tereza VS 19,09 22,66 19,09
86.  Tuhaň Matějková Karolína ME 19,11 20,32 19,11
87.  Čeperka Kožená Aneta PA 19,12 19,12 19,20
88.  Dolní Bečva Chumchalová Tereza VS 19,35 19,35 NP
89.  Dolní Bečva Babincová Pavlína VS 19,39 19,39 19,63
90.  Lužná Veselá Anna RA 19,39 19,39 20,93
91.  Dřísy Krumphanzlová Adéla ME 19,43 19,43 20,35
92.  Miškovice Kafková Gabriela AB 19,48 19,48 NP
93.  Stará Říše Fejková Rozálie JI 19,51 20,46 19,51
94.  Dřísy Krejzarová Tereza ME 19,64 19,64 19,98
95.  Výčapy Růžičková Aneta TR 19,78 19,78 22,21
96.  Vědomice Javorčáková Melinda LT 19,80 NP 19,80
97.  Uhlířské Janovice Prchalová Lucie KH 19,82 19,82 20,80
98.  Kvasejovice Skalická Julie BN 19,90 19,90 24,65
99.  Zličín Sčobáková Tereza AB 19,93 20,25 19,93
100.  Štěpánovice Kunhartová Kristýna KT 19,97 20,51 19,97
101.  Morkovice Vlčková Gabriela KM 20,03 22,77 20,03
102.  Trusovice Juračková Vanessa SY 20,04 20,07 20,04
103.  Prostřední Bečva Jurajdová Justina VS 20,08 22,86 20,08
104.  Všetaty Tomanová Veronika ME 20,09 20,09 20,31
105.  Hrobce Nitschová Eliška LT 20,10 22,62 20,10
106.  Dolní Měcholupy Cardová Anna AB 20,11 21,53 20,11
107.  Nechvalice Peštová Amálie TP 20,12 22,21 20,12
108.  Písková Lhota Šteiglová Kristýna NB 20,14 21,17 20,14
109.  Dobroslavice Tománková Michaela OP 20,15 20,59 20,15
110.  Staré Heřminovy Molnárová Gita BR 20,22 20,92 20,22
111.  Řeporyje Šomková Veronika AB 20,22 20,22 24,88
112.  Satalice Saifertová Mariana AB 20,24 20,24 23,98
113.  Dolní Bečva Španihelová Vanesa VS 20,31 20,31 22,61
114.  Lužná Rácová Karolína RA 20,57 20,57 21,21
115.  Zličín Rottová Ráchel AB 20,66 22,26 20,66
116.  Radvanice Mihulková Amalie PR 20,68 22,05 20,68
117.  Tuhaň Krautschneiderová Karolína ME 20,69 20,85 20,69
118.  Nová Ves u Bakova Hašková Natalie MB 20,69 20,69 20,87
119.  Radvanice Paťavová Veronika PR 20,75 20,75 NP
120.  Svinov Šindelovská Bára OV 20,82 NP 20,82
121.  Nová Ves u Světlé Vydrželová Beata HB 20,83 20,89 20,83
122.  Byšice Matušová Alexandra ME 20,87 22,71 20,87
123.  Hovězí Pavlíková Nela VS 20,95 20,95 26,67
124.  Morkovice Dobiášová Tereza KM 20,98 22,24 20,98
125.  Dolní Bečva Valchářová Veronika VS 21,00 21,00 21,27
126.  Písková Lhota Šafránková Andrea NB 21,02 21,02 21,96
127.  Satalice Geislerová Eliška AB 21,20 21,20 NP
128.  Byšice Benešová Kateřina ME 21,20 NP 21,20
129.  Kšely Kučevová Veronika KO 21,21 21,21 24,32
130.  Řeporyje Zlochová Jana AB 21,22 21,22 23,33
131.  Řeporyje Vavřincová Vendula AB 21,26 26,46 21,26
132.  Radvanice Zachovalová Bára PR 21,31 21,31 NP
133.  Prostřední Bečva Petřeková Lucie VS 21,34 22,92 21,34
134.  Řídeč Žouželková Jitka OL 21,38 21,38 26,54
135.  Zličín Sčobáková Adéla AB 21,53 NP 21,53
136.  Řeporyje Chocholatá Aneta AB 21,78 23,87 21,78
137.  Byšice Kalivodová Anežka ME 21,97 NP 21,97
138.  Seč Spálenská Anna PJ 22,01 22,01 24,09
139.  Dolní Měcholupy Kašpárková Eliška AB 22,08 NP 22,08
140.  Choustníkovo Hradiště Kumpochová Rozálie TU 22,15 24,01 22,15
141.  Písková Lhota Šafránková Tereza NB 22,45 32,23 22,45
142.  Dolní Životice Rádková Viktorie OP 22,51 45,97 22,51
143.  Střezimíř Brázdová Sofie BN 22,56 NP 22,56
144.  Bludov Matějíčková Eliška SU 22,59 26,23 22,59
145.  Suchdol nad Lužnicí Hanáková Rozálie JH 23,06 24,30 23,06
146.  Letňany Čapková Adriana AB 23,44 23,44 NP
147.  Vědomice Křížková Barbora LT 23,46 23,46 NP
148.  Jarcová Zemánková Magdaléna VS 23,57 NP 23,57
149.  Cholupice Vinklerová Gábriela AB 23,61 28,23 23,61
150.  Hřebeč Bachroňová Eliška KL 23,77 23,77 24,59
151.  Starý Kolín Melenová Sára KO 23,96 23,96 26,22
152.  Ovčáry Jírovcová Andrea KO 24,00 28,18 24,00
153.  Bludov Švédová Veronika SU 24,05 24,05 26,85
154.  Výčapy Kuchařová Karolína TR 24,07 NP 24,07
155.  Kvasejovice Zavadilová Helena BN 24,26 NP 24,26
156.  Řeporyje Břízová Rozálie AB 24,47 24,47 50,18
157.  Chlumec nad Cidlinou I Pultrová Adéla HK 24,55 24,55 32,58
158.  Lužná Tothová Leontýna RA 24,69 24,69 26,80
159.  Býškovice Mikšánková Nikola PR 24,84 25,41 24,84
160.  Skryje Staňková Anna ZR 24,88 24,88 26,12
161.  Kvasejovice Zavadilová Žaneta BN 24,93 24,93 26,41
162.  Všetaty Černá Daniela ME 24,94 29,40 24,94
163.  Hovězí Filová Barbora VS 25,19 25,19 NP
164.  Jarcová Smětáková Zuzana VS 25,30 25,30 27,07
165.  Řeporyje Šebestová Vendula AB 25,46 25,46 26,87
166.  Skryje Šnoblová Tereza ZR 25,60 25,60 28,12
167.  Zličín Orgoníková Eliška AB 25,69 27,69 25,69
168.  Třebonice Jiříková Kristýna AB 25,75 27,64 25,75
169.  Uhlířské Janovice Čermáková Viktorie KH 26,00 26,00 28,25
170.  Štěpánovice Doležálková Tereza KT 26,00 51,39 26,00
171.  Řeporyje Špátová Veronika AB 26,16 28,32 26,16
172.  Tuhaň Jarošová Jana ME 27,45 27,45 NP
173.  Kosmonosy Dlouhá Natálie MB 28,35 29,54 28,35
174.  Chlumec nad Cidlinou I Hedvičáková Eliška HK 28,38 NP 28,38
175.  Dolní Měcholupy Snížková Adéla AB 28,88 28,88 29,53
176.  Chlumec nad Cidlinou I Veselá Nikola HK 29,03 29,24 29,03
177.  Kvasejovice Žemličková Eliška BN 29,10 NP 29,10
178.  Dolní Bečva Kubjáková Barbora VS 30,30 30,30 NP
179.  Heřmanice Žmolíková Ema OV 31,45 36,47 31,45
180.  Miškovice Prášilová Adéla AB 31,46 NP 31,46
181.  Střezimíř Zemanová Veronika BN 32,67 35,01 32,67
182.  Jarcová Hrabovská Barbora VS 33,12 33,12 41,25
183.  Cholupice Vinklerová Kristýna AB 33,43 NP 33,43
184.  Třebonice Mužíková Laura AB 33,92 33,92 34,56
185.  Cholupice Bartáková Kateřina AB 34,17 34,17 41,32
186.  Cholupice Brunnerová Eliška AB 35,87 35,87 42,94
187.  Byšice Macháčková Leontýna ME 38,25 38,25 NP
188.  Prostřední Bečva Vajglová Aneta VS NP NP NP
189.  Radvanice Záveská Anna PR NP NP NP
190.  Miškovice Vancová Elen AB NP NP NP
191.  Staré Heřminovy Žišková Kristýna BR NP NP NP
192.  Řeporyje Kremeníková Tereza AB NP NP NP
193.  - Furdzová Adéla Krásná-Mohelnice - NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/25 Praha, Olymp, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2017/08/26 Praha, Olymp, štafeta, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2017/08/27 Praha, Olymp, požární útok, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2018/11/03 Praha, ČHP v běhu na 60m překážek
-
2018/11/04 Praha, ČHP v běhu na 60m překážek
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře