Písek 2024 - MČR družstev dorostu SH ČMS v PS

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 06. 2024 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Seč Vít Vymazal CR 16,55 16,55 NP
2.  Bludov Erik Černohorský SU 16,61 17,90 16,61
3.  Seč Adam Bělský CR 16,78 17,36 16,78
4.  Úvaly Jiří Fous PH 16,80 16,80 NP
5.  Bludov Jan Matoušek SU 16,83 17,39 16,83
6.  Dobřany Adam Krs PJ 16,93 16,93 NP
7.  Bozkov Vojtěch Marek SM 17,03 17,43 17,03
8.  Seč Matyáš Novák CR 17,11 17,55 17,11
9.  Seč Dominik Samek CR 17,11 17,11 25,57
10.  Dobřany Vojtěch Kasl PJ 17,17 18,36 17,17
11.  Seč Miroslav Hofman CR 17,45 18,41 17,45
12.  Bukovice Martin Rydlo NA 17,58 18,45 17,58
13.  Bludov Jakub Malý SU 17,59 17,59 17,96
14.  Bukovice Jan Ther NA 17,60 17,60 NP
15.  Bukovice Jáchym Binar NA 17,74 17,74 18,11
16.  Bozkov Jakub Nosek SM 17,77 18,18 17,77
17.  Seč Kysela Matěj CR 17,83 17,83 20,00
18.  Borovany Jan Zoch CB 17,84 17,84 17,89
19.  Borovany Vít Neužil CB 17,85 18,40 17,85
20.  Dobřany David Talián PJ 17,93 17,93 18,35
21.  Výčapy Tomáš Svoboda TR 18,01 18,01 21,61
22.  Bukovice Štěpán Rydlo NA 18,14 18,14 27,69
23.  Senetářov Oliver Nippert BK 18,15 18,67 18,15
24.  Bukovice Vítek Čáp NA 18,18 18,18 19,63
25.  Senetářov Martin Kunc BK 18,20 18,20 18,33
26.  Bludov Jakub Herynk SU 18,20 18,20 NP
27.  Malenovice Pavel Gába ZL 18,25 18,25 18,61
28.  Bludov Tobiáš Teichmann SU 18,29 20,81 18,29
29.  Zličín Lukáš Bezděk AB 18,40 18,81 18,40
30.  Úvaly Tomáš Geisler PH 18,55 18,69 18,55
31.  Bukovice Patrik Kaufman NA 18,62 NP 18,62
32.  Bozkov Jiří Marek SM 18,71 18,71 18,78
33.  Hájov Šimon Holub NJ 18,79 18,82 18,79
34.  Zličín Maksym Orlenko AB 18,82 18,85 18,82
35.  Dobřany Ondřej Šiška PJ 18,89 NP 18,89
36.  Bludov Jakub Jírů SU 18,92 23,16 18,92
37.  Bludov Josef Březina SU 19,01 19,31 19,01
38.  Ratenice Tomáš Kučera KO 19,18 19,18 NP
39.  Senetářov Matěj Španiel BK 19,19 19,19 22,99
40.  Borovany Antonín Hanzal CB 19,20 19,20 20,48
41.  Borovany Vilém Herda CB 19,30 22,60 19,30
42.  Bozkov David Soukup SM 19,33 19,33 19,40
43.  Malenovice Jan Fajgar ZL 19,44 21,29 19,44
44.  Výčapy Adam Svoboda TR 19,46 19,46 NP
45.  Hájov Jan Matula NJ 19,47 19,47 28,11
46.  Senetářov Dominik Baláč BK 19,49 19,49 21,32
47.  Jáchymov Michal Husár KV 19,50 NP 19,50
48.  Dobřany Kristián Taitl PJ 19,54 19,54 NP
49.  Dobřany Dušan Hubert PJ 19,54 19,54 20,40
50.  Úvaly Jan Procházka PH 19,56 NP 19,56
51.  Úvaly Ondřej Černý PH 19,60 20,10 19,60
52.  Bozkov Pavel Švanda SM 19,61 20,42 19,61
53.  Hájov Dominik Kahánek NJ 19,72 20,46 19,72
54.  Ratenice Jan Veliký KO 19,82 19,82 NP
55.  Zličín Štěpán Houžvička AB 19,83 19,83 30,62
56.  Zličín René Konopasek AB 19,83 22,02 19,83
57.  Ratenice Kryštof Holeček KO 19,84 19,84 NP
58.  Hájov Jakub Kabát NJ 19,89 NP 19,89
59.  Jáchymov Jan Kozák KV 19,89 19,89 21,38
60.  Hájov Bartoloměj Filip NJ 20,11 21,52 20,11
61.  Úvaly Václav Kostlivý PH 20,26 NP 20,26
62.  Jirkov Pavel Demeter JN 20,33 NP 20,33
63.  Senetářov Jiří Sázavský BK 20,35 20,35 NP
64.  Jirkov Petr Fork JN 20,38 20,39 20,38
65.  Dobřany Daniel Běl PJ 20,41 22,61 20,41
66.  Seč Martin Šulc CR 20,42 20,42 NP
67.  Malenovice Ondřej Trčala ZL 20,66 20,66 21,38
68.  Výčapy Tadeáš Hobza TR 20,79 20,92 20,79
69.  Výčapy Mikuláš Svoboda TR 20,85 24,21 20,85
70.  Výčapy Mikuláš Vlčan TR 20,97 20,97 NP
71.  Jáchymov Petr Pechar KV 20,99 20,99 21,20
72.  Zličín Ondřej Milota AB 21,10 21,10 21,51
73.  Ratenice Matěj Vodička KO 21,16 21,16 NP
74.  Borovany Martin Velek CB 21,17 21,17 24,02
75.  Bozkov Jiří Stehlík SM 21,37 21,37 21,96
76.  Jáchymov Erich Krýsl KV 21,44 24,46 21,44
77.  Senetářov Jakub Šenk BK 21,50 21,50 30,81
78.  Ratenice Jakub Hofierka KO 21,59 21,59 NP
79.  Úvaly Jakub Maloveczki PH 21,63 21,63 22,30
80.  Úvaly Filip Linhart PH 21,64 23,08 21,64
81.  Bozkov Tomáš Veselý SM 21,76 45,49 21,76
82.  Hájov Matěj Maléř NJ 21,83 NP 21,83
83.  Borovany Matyáš Čermák CB 22,06 NP 22,06
84.  Zličín Jakub Císařovský AB 22,54 25,15 22,54
85.  Jáchymov Petr Bouz KV 22,69 25,77 22,69
86.  Výčapy Vilém Nováček TR 22,76 22,76 25,74
87.  Hájov Marek Svatoš NJ 22,92 NP 22,92
88.  Bukovice Adam Leppelt NA 23,04 23,04 NP
89.  Jirkov Michal Bábíček JN 23,16 NP 23,16
90.  Malenovice Lukáš Doležalík ZL 23,32 24,00 23,32
91.  Malenovice Tomáš Ondrašík ZL 23,56 NP 23,56
92.  Malenovice Lukáš Zahradník ZL 23,60 23,60 24,70
93.  Jirkov Radek Kuric JN 23,83 23,83 24,09
94.  Zličín Jakub Šrédl AB 24,03 28,19 24,03
95.  Jirkov Filip Moravec JN 24,31 24,31 24,86
96.  Malenovice Mikoláš Michálek ZL 24,35 25,71 24,35
97.  Borovany Mikuláš Petr CB 25,35 25,35 NP
98.  Jáchymov Jan Máček KV 25,70 28,70 25,70
99.  Senetářov Alexandr Hořava BK 30,88 30,88 NP
100.  Jirkov Alexandr Vidím JN 31,10 34,37 31,10
101.  Jirkov Matěj Rejzek JN NP NP NP
102.  Ratenice Matěj Šmejkal KO NP NP NP
103.  Výčapy xxx TR NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost Běh na 100m s překážkami - Pořadí družstev

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Seč CR 85,00 - -
2.  Bludov SU 87,52 - -
3.  Bukovice NA 89,24 - -
4.  Dobřany PJ 90,46 - -
5.  Bozkov SM 92,45 - -
6.  Úvaly PH 94,77 - -
7.  Borovany CB 95,36 - -
8.  Senetářov BK 95,38 - -
9.  Hájov NJ 97,98 - -
10.  Zličín AB 97,98 - -
11.  Výčapy TR 100,08 - -
12.  Ratenice KO 101,59 - -
13.  Jáchymov KV 104,51 - -
14.  Malenovice ZL 105,23 - -
15.  Jirkov JN 112,01 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2024/06/29 Písek, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS
MČR
2024/06/29 Písek, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS
MČR
2024/06/30 Písek, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS
MČR
2024/06/30 Písek, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS
MČR
2024/07/01 Písek, MČR dorostu v PS
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře