Písek 2024 - MČR družstev dorostu SH ČMS v PS

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 06. 2024 15:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bludov Vendula Jílková SU 16,93 16,93 37,58
2.  Lišov Kateřina Hlaváčová CB 17,70 17,70 19,08
3.  Hájov Natálie Sokolová NJ 17,71 18,96 17,71
4.  Lišov Zuzana Bužková CB 17,79 17,79 NP
5.  Dolní Měcholupy Adéla Váňová AB 17,98 32,39 17,98
6.  Dolní Bečva Radka Žitníková VS 18,13 18,13 18,46
7.  Hájov Tereza Šimečková NJ 18,21 18,21 18,39
8.  Vědomice Eliška Nováková LT 18,54 18,76 18,54
9.  Lužná Nela Matušková RA 18,56 18,56 19,80
10.  Dolní Měcholupy Amálie Kronovetrová AB 18,66 18,66 18,93
11.  Písková Lhota Tereza Mládenková NB 18,68 20,02 18,68
12.  Lišov Veronika Bužková CB 18,76 19,01 18,76
13.  Želčany Nicol Polívková PJ 18,80 18,80 19,03
14.  Dolní Měcholupy Adéla Kovrzková AB 18,82 19,20 18,82
15.  Roprachtice Barbora Šimůnková SM 18,84 19,01 18,84
16.  Markvartice Soňa Nováčková TR 18,84 18,84 19,01
17.  Bludov Marie Štoplová SU 18,91 19,78 18,91
18.  Lišov Lenka Vondrášková CB 18,92 18,92 19,11
19.  Vědomice Ema Nejedlá LT 18,94 19,96 18,94
20.  Bludov Denisa Šustková SU 18,95 20,42 18,95
21.  Stéblová Natálie Maňáková PA 18,97 18,97 NP
22.  Jáchymov Eliška Čerepešová KV 19,01 25,06 19,01
23.  Lužná Karolína Roučová RA 19,04 19,16 19,04
24.  Hájov Kateřina Mošťková NJ 19,05 19,05 19,42
25.  Lužná Elena Lužná RA 19,09 20,62 19,09
26.  Želčany Jana Klášterková PJ 19,10 19,30 19,10
27.  Bludov Markéta Hrabkovská SU 19,15 19,36 19,15
28.  Bukovice Natálie Pfeiferová NA 19,17 21,59 19,17
29.  Markvartice Nikola Musilová TR 19,21 19,21 NP
30.  Markvartice Soňa Řehůřková TR 19,24 19,24 NP
31.  Dolní Měcholupy Kristýna Procházková AB 19,31 23,70 19,31
32.  Dolní Bečva Hana Pavelková VS 19,31 19,31 19,68
33.  Roprachtice Nikola Skrbková SM 19,36 19,62 19,36
34.  Velké Opatovice Barbora Lukešová BK 19,36 19,65 19,36
35.  Bukovice Hedvika Straubeová NA 19,44 19,98 19,44
36.  Roprachtice Anita Čumová SM 19,46 20,03 19,46
37.  Bukovice Edita Straubeová NA 19,47 19,47 21,53
38.  Stéblová Denisa Ella Němcová PA 19,48 19,48 19,70
39.  Dolní Měcholupy Klára Vojtová AB 19,49 21,16 19,49
40.  Písková Lhota Barbora Krpatová NB 19,51 19,51 23,55
41.  Markvartice Petra Svobodová TR 19,52 19,52 31,56
42.  Dolní Bečva Aneta Němcová VS 19,54 19,86 19,54
43.  Lužná Amálie Peštová RA 19,55 NP 19,55
44.  Želčany Eliška Anna Merglová PJ 19,60 19,60 20,23
45.  Bukovice Štěpánka Čápová NA 19,63 19,63 19,65
46.  Dolní Bečva Natálie Lážová VS 19,64 19,64 20,26
47.  Hájov Anna Kabátová NJ 19,70 NP 19,70
48.  Bludov Vanessa Juračková SU 19,71 19,71 22,07
49.  Hájov Martina Kavková NJ 19,77 NP 19,77
50.  Písková Lhota Marcela Nováková NB 19,77 20,74 19,77
51.  Markvartice Adéla Křížová TR 19,83 19,83 25,92
52.  Stéblová Simona Bandžuchová PA 19,84 19,84 19,99
53.  Písková Lhota Veronika Kučevová NB 19,90 19,90 NP
54.  Dolní Bečva Julie Kuběnová VS 19,91 29,67 19,91
55.  Hájov Veronika Plandorová NJ 19,93 20,13 19,93
56.  Dolní Bečva Adéla Ondrušková VS 19,94 20,20 19,94
57.  Želčany Nikol Pašková PJ 19,96 19,96 22,09
58.  Stéblová Michaela Janáčková PA 20,07 20,07 24,98
59.  Lužná Eliška Roučová RA 20,08 20,08 NP
60.  Lišov Kristýna Zemanová CB 20,09 20,09 NP
61.  Písková Lhota Tereza Folbrechtová NB 20,12 20,52 20,12
62.  Bludov Tereza Holinková SU 20,15 20,48 20,15
63.  Želčany Nikola Lacinová PJ 20,16 20,16 20,36
64.  Stéblová Zuzana Bandžuchová PA 20,20 20,33 20,20
65.  Markvartice Veronika Dokulilová TR 20,24 20,28 20,24
66.  Markvartice Amálie Kleppová TR 20,27 24,49 20,27
67.  Dolní Bečva Pavlína Babincová VS 20,29 20,29 20,48
68.  Velké Opatovice Lucie Zemánková BK 20,36 20,36 21,42
69.  Velké Opatovice Andrea Peterková BK 20,36 20,36 22,63
70.  Velké Opatovice Alžběta Koutná BK 20,56 20,56 21,02
71.  Lužná Berenika Tothová RA 20,60 20,60 28,85
72.  Lužná Anna Veselá RA 20,80 20,99 20,80
73.  Lišov Hana Nohavová CB 20,82 20,82 26,65
74.  Velké Opatovice Eliška Přichystalová BK 20,86 20,86 31,96
75.  Lišov Nikoleta Lubinská CB 20,94 36,41 20,94
76.  Velké Opatovice Nela Hunčová BK 20,96 20,96 21,70
77.  Jáchymov Simona Vosecká KV 20,97 21,14 20,97
78.  Jáchymov Nikola Pelcnerová KV 21,02 21,02 24,63
79.  Velké Opatovice Julie Pařízková BK 21,06 21,06 21,22
80.  Písková Lhota Adéla Bilá NB 21,15 21,15 NP
81.  Bukovice Šárka Stillerová NA 21,16 21,22 21,16
82.  Písková Lhota Barbora Martinová NB 21,19 25,02 21,19
83.  Dolní Měcholupy Anna Cardová AB 21,29 22,05 21,29
84.  Vědomice Antonie Mauleová LT 21,29 21,29 21,68
85.  Vědomice Denisa Hodková LT 21,31 21,57 21,31
86.  Roprachtice Natálie Nosálová SM 21,40 31,73 21,40
87.  Dolní Měcholupy Daniela Kopečná AB 21,45 21,45 27,01
88.  Stéblová Adéla Baťová PA 21,50 21,50 21,72
89.  Bukovice Vendula Lučanová NA 21,54 24,20 21,54
90.  Želčany Barbora Loritzová PJ 21,54 21,54 NP
91.  Stéblová Aneta Zelingerová PA 21,63 22,42 21,63
92.  Vědomice Pavla Hauptvoglová LT 21,72 22,50 21,72
93.  Roprachtice Tereza Nováková SM 21,85 21,85 23,84
94.  Roprachtice Tereza Petřinová SM 21,85 NP 21,85
95.  Jáchymov Dominika Slavíčková KV 21,86 21,86 25,61
96.  Bukovice Soňa Notková NA 22,06 NP 22,06
97.  Roprachtice Karolína Francová SM 22,07 22,07 24,34
98.  Jáchymov Jitka Kneiflová KV 22,32 25,18 22,32
99.  Vědomice Adéla Živcová LT 22,59 22,59 25,41
100.  Želčany Klaudie Skalová PJ 23,46 23,46 NP
101.  Hájov Markéta Maléřová NJ 23,62 NP 23,62
102.  Vědomice Nikola Kubizňáková LT 23,81 26,63 23,81
103.  Jáchymov Thanh Mai Nguyen KV 28,64 33,56 28,64
104.  Jáchymov Magdalena Peteříková KV NP NP NP
105.  Bludov Veronika Švédová SU NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost Běh na 100m s překážkami - Pořadí družstev

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lišov CB 93,26 - -
2.  Bludov SU 93,65 - -
3.  Dolní Měcholupy AB 94,26 - -
4.  Hájov NJ 94,44 - -
5.  Lužná RA 96,32 - -
6.  Dolní Bečva VS 96,53 - -
7.  Markvartice TR 96,64 - -
8.  Želčany PJ 97,62 - -
9.  Písková Lhota NB 97,98 - -
10.  Stéblová PA 98,56 - -
11.  Bukovice NA 98,87 - -
12.  Roprachtice SM 100,91 - -
13.  Velké Opatovice BK 101,50 - -
14.  Vědomice LT 101,80 - -
15.  Jáchymov KV 105,18 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2024/06/29 Písek, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS
MČR
2024/06/29 Písek, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS
MČR
2024/06/30 Písek, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS
MČR
2024/06/30 Písek, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS
MČR
2024/07/01 Písek, MČR dorostu v PS
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře