Olešnice 2018 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/
Kdy: 08. 09. 2018 20:30
Kontakt:   delegát ONL: Tomáš Hlavinka
Telefon:  776 129 856
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X OL 14,87 14,87 14,55
2.  Čelechovice na Hané PV 14,97 14,57 14,97
3.  Domamyslice Dvojka PV 15,16 14,53 15,16
4.  Měrotín OL 15,22 15,22 14,61
5.  Nemile SU 15,58 15,58 15,51
6.  Císařov PR 16,09 15,67 16,09
7.  Pavlov-výběr SU 16,23 15,77 16,23
8.  Cholina OL 16,38 16,28 16,38
9.  Dolany OL 16,46 16,28 16,46
10.  Bílovice PV 16,64 16,64 14,51
11.  Střelice OL 16,72 16,24 16,72
12.  Chválkovice OL 16,97 16,06 16,97
13.  Čechy pod Kosířem PV 19,34 19,34 19,21
14.  Náměšť na Hané OL 19,51 17,44 19,51
15.  Břidličná BR 19,63 19,09 19,63
16.  Olšany u Prostějova PV 20,24 20,24 19,68
17.  Chořelice OL 21,32 21,32 21,00
18.  Vojnice OL 22,70 22,56 22,70
19.  Radíkov OL 23,76 23,68 23,76
20.  Grygov OL 24,51 18,98 24,51
21.  Otinoves PV 24,57 21,20 24,57
22.  Nenakonice OL 25,38 25,06 25,38
23.  Těšetice OL 35,00 35,00 20,06
24.  Kosov SU NP NP NP
24.  Mladeč OL NP 45,47 46,05
24.  Kožušany OL NP NP NP
24.  Bílý Potok JE NP 16,93 NP
24.  Ludéřov OL NP NP NP
24.  Štíty SU NP 16,38 17,25
24.  Niva PV NP NP NP
24.  Velký Týnec OL NP 17,52 NP
24.  Třeština SU NP 17,03 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,15 18,13 18,15
2.  Loučany OL 18,29 18,29 18,03
3.  Haňovice OL 18,69 18,69 17,72
4.  Nenakonice OL 19,00 19,00 18,94
5.  Cholina OL 19,16 18,52 19,16
6.  Nemile SU 19,53 19,53 18,21
7.  Krasice PV 19,85 19,85 17,72
8.  Maršíkov SU 20,56 19,31 20,56
9.  Soběsuky A PV 20,99 20,92 20,99
10.  Bílovice B PV 21,05 21,05 17,95
11.  Nové Dvory OL 21,17 19,05 21,17
12.  Pavlov SU 21,78 21,78 18,50
13.  Mladeč OL 23,27 23,19 23,27
14.  Kožušany OL 23,43 23,01 23,43
15.  Vojnice OL 24,32 24,32 23,58
16.  Olešnice OL 26,68 26,68 17,66
17.  Velký Týnec OL 28,92 28,92 20,47
18.  Čechy pod Kosířem PV 42,15 42,15 39,86
19.  Soběsuky B PV NP 24,14 23,66
19.  Blatec OL NP 19,31 NP
19.  Kosov SU NP NP NP
19.  Chválkovice OL NP 20,63 21,68

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,8714,5514,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV14,5714,9714,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Domamyslice DvojkaPV14,5315,1615,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Měrotín OL15,2214,6115,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nemile SU15,5815,5115,582018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL16,0715,3116,072017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Císařov PR15,6716,0916,092018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlov výběr z hroznůSU--16,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice PV--16,212013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pavlov-výběr SU15,7716,2316,232018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL16,2816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice 2PV16,3914,8616,392017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolany OL16,2816,4616,462018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice PV16,6414,5116,642018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Šumvald OL--16,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Střelice OL16,2416,7216,722018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Svésedlice OL16,7716,4716,772017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chválkovice OL16,0616,9716,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Janovice BR--17,552013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Slavětín OL17,6816,6417,682017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Niva PV--18,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Cholina OL--18,792013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Palonín SU--18,832013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy pod Kosířem PV19,3419,2119,342018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pěnčín PV18,1318,1518,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Loučany OL18,2918,0318,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV18,5817,8218,582017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dětkovice PV18,6218,4218,622017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Soběsuky B PV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Haňovice OL18,6917,7218,692018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Náměšť na Hané OL17,8418,8518,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Svésedlice OL18,8718,3918,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pěnčín PV18,8917,7518,892017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nenakonice OL19,0018,9419,002018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Droždín Chvadrož OL18,5219,0219,022018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL18,2719,0519,052017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Haňovice OL--19,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Cholina OL18,5219,1619,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Olešnice OL18,9819,3319,332015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Svésedlice OL18,7119,4319,432017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bílovice A PV19,4719,2219,472016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nemile SU19,5318,2119,532018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Loučany OL19,5718,9519,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hlubočky OL18,7119,6019,602018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bílovice A PV19,4619,7819,782018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře