BIO-HE Olešnice 2021 - BIO-HE Olešnice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/
Kdy: 17. 07. 2021 11:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabůvka PR 16,74 16,22 16,74
2.  Plumlov PV 16,78 16,02 16,78
3.  Zahnašovice KM 16,80 16,80 16,44
4.  Janovice BR 16,86 16,86 16,53
5.  Olešnice X team OL 18,39 18,39 17,91
6.  Čechy pod Kosířem PV 18,53 18,53 17,91
7.  Radíkov OL 18,61 18,56 18,61
8.  Plinkout OL 18,63 18,44 18,63
9.  Dolany OL 18,90 18,05 18,90
10.  Velká Bystřice OL 19,28 19,28 18,05
11.  Dětkovice PV 19,49 19,49 17,74
12.  Mladeč OL 19,69 18,78 19,69
13.  Chválkovice OL 20,30 20,30 19,47
14.  Přáslavice OL 26,44 26,44 20,08
15.  Kokory PR NP NP NP
16.  Ratiboř VS NP NP NP
17.  Velká (Hranice III) PR NP 18,80 18,05

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolany OL 18,00 17,97 18,00
2.  Dolní Libina SU 18,08 18,08 17,83
3.  Pěnčín PV 18,73 18,73 18,35
4.  Dub nad Moravou OL 19,85 19,85 18,64
5.  Pěnčín B PV 20,26 20,26 19,09
6.  Šumvald OL 20,38 18,03 20,38
7.  Droždín Chvádrož OL 20,50 20,50 19,88
8.  Olešnice OL 23,00 23,00 17,22
9.  Haňovice OL 25,75 25,75 20,24
10.  Hlubočky OL 26,91 26,91 19,90
11.  Dětkovice PV 27,50 27,50 26,38
12.  Přáslavice OL 42,78 41,65 42,78
13.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
14.  Zahnašovice KM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,2216,7416,742021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,0216,7816,782021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,8016,4416,802021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Janovice BR16,8616,5316,862021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL17,0016,3717,002018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nemile SU17,0116,7317,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV17,1516,8017,152016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Polkovice PR17,0917,1817,182017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plinkout OL17,1916,6617,192018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešnice OL17,4117,2417,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL17,4517,4517,452016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Loučany OL17,4916,7117,492019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Míchov BK17,5317,2817,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ráječek SU17,0017,5717,572017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Domamyslice PV17,4417,5817,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nová Dědina OL17,3317,5917,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice PV17,6217,1517,622016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL17,6617,2617,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílovice PV17,3217,6717,672017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL17,1717,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL17,4817,7317,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice PV17,5517,7617,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice OL17,5017,7617,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV17,5717,7717,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hrabišín SU17,8016,8517,802019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plinkout OL17,8017,5117,802014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Niva PV17,8317,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plinkout OL17,8717,1517,872015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešnice OL17,4017,8717,872016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Břevenec OL17,9017,7017,902019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolany OL17,9718,0018,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dolní Libina SU18,0817,8318,082021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Pěnčín PV18,7318,3518,732021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Dub nad Moravou OL19,8518,6419,852021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Pěnčín B PV20,2619,0920,262021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Šumvald OL18,0320,3820,382021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Droždín Chvádrož OL20,5019,8820,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Olešnice OL23,0017,2223,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Haňovice OL25,7520,2425,752021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Hlubočky OL26,9119,9026,912021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Dětkovice PV27,5026,3827,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Přáslavice OL41,6542,7842,782021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Krasice - Prostějov PVNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Zahnašovice KMNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice
HE
2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře