Oldřiš areál za Orlovnou 2018 - OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 08. 2018 20:00
Kontakt:   Jakub Radiměřský
Telefon:  702204580
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Jakub Střítežský

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrastavec SY 16,97 16,97 16,48
2.  Perálec CR 17,14 17,14 17,11
3.  Široký Důl A SY 17,30 16,54 17,30
4.  Pomezí A SY 17,59 17,59 16,87
5.  Široký Důl B SY 17,91 17,91 17,74
6.  Oldřišov OP 17,97 16,81 17,97
7.  Nedvězí SY 18,13 17,16 18,13
8.  Stradouň UO 18,21 17,09 18,21
9.  Zderaz C CR 18,38 16,78 18,38
10.  Sádek B OP 18,78 18,78 18,25
11.  Desná A SY 18,85 18,85 18,30
12.  Prosetín ČHJ CR 19,84 19,84 19,22
13.  Osík SY 20,02 19,90 20,02
14.  Dolní Újezd SY 20,07 19,89 20,07
15.  Telecí SY 20,22 18,96 20,22
16.  Předměstí SY 20,26 20,11 20,26
17.  Květná SY 20,63 20,63 17,90
18.  Záboří PI 20,68 18,89 20,68
19.  Pomezí B SY 20,99 20,19 20,99
20.  Dolní Dobrouč B UO 20,99 19,91 20,99
21.  Velké Opatovice BK 21,32 21,08 21,32
22.  Lubná SY 21,86 21,86 21,42
23.  Hartmanice SY 22,20 18,05 22,20
24.  Udánky SY 23,30 23,30 22,60
25.  Bystré Janovice FM 26,05 26,05 26,02
26.  Sádek A OP 26,07 17,97 26,07
27.  Jevíčko SY 27,16 18,84 27,16
28.  Zderaz B CR NP NP NP
29.  Zderaz A CR NP NP NP
30.  Polička SY NP NP NP
31.  Pohodlí SY NP NP NP
32.  Míchov BK NP NP NP
33.  Černovice B BK NP NP NP
34.  Vysoké Studnice JI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oldřišov OP 17,87 17,87 17,13
2.  Bohuňov SY 18,30 18,30 17,88
3.  Nedvězí SY 18,51 16,20 18,51
4.  Desná A SY 18,62 18,62 17,41
5.  Černovice B BK 18,64 17,75 18,64
6.  Lezník SY 19,11 19,01 19,11
7.  Hartmanice SY 19,98 19,98 19,59
8.  Kamenec u Poličky B SY 20,43 19,56 20,43
9.  Sebranice BK 20,45 20,45 20,23
10.  Sádek OP 20,88 20,88 20,33
11.  Velké Opatovice BK 22,27 20,73 22,27
12.  Borová OP 25,25 22,50 25,25
13.  Polička B SY 28,53 19,05 28,53
14.  Kamenec u Poličky A SY 28,89 28,46 28,89
15.  Bystré Janovice FM NP NP NP
15.  Pomezí SY NP NP NP
15.  Desná B SY NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrastavec SY16,9716,4816,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Perálec CR17,1417,1117,142018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Široký Důl ASY16,5417,3017,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pomezí ASY17,5916,8717,592018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Široký Důl BSY17,9117,7417,912018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oldřišov OP16,8117,9717,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedvězí SY17,1618,1318,132018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stradouň UO17,0918,2118,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zderaz CCR16,7818,3818,382018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek BOP18,7818,2518,782018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Desná ASY18,8518,3018,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Prosetín ČHJCR19,8419,2219,842018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Osík SY19,9020,0220,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Újezd SY19,8920,0720,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Telecí SY18,9620,2220,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Předměstí SY20,1120,2620,262018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Květná SY20,6317,9020,632018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záboří PI18,8920,6820,682018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Dobrouč BUO19,9120,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pomezí BSY20,1920,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Opatovice BK21,0821,3221,322018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lubná SY21,8621,4221,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice SY18,0522,2022,202018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Udánky SY23,3022,6023,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bystré Janovice FM26,0526,0226,052018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sádek AOP17,9726,0726,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jevíčko SY18,8427,1627,162018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vysoké Studnice JINPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Černovice BBKNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pohodlí SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Oldřišov OP17,8717,1317,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Bohuňov SY18,3017,8818,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nedvězí SY16,2018,5118,512018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Desná A SY18,6217,4118,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Černovice B BK17,7518,6418,642018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Lezník SY19,0119,1119,112018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hartmanice SY19,9819,5919,982018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kamenec u Poličky B SY19,5620,4320,432018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Sebranice BK20,4520,2320,452018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Sádek OP20,8820,3320,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velké Opatovice BK20,7322,2722,272018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Borová OP22,5025,2525,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Polička B SY19,0528,5328,532018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kamenec u Poličky A SY28,4628,8928,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bystré Janovice FMNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Desná B SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pomezí SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Oldřiš areál Za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga


Komentáře