Olbramovice 2020 - BNL Tomice

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 07. 2020 12:30
Kontakt:   Martin Šípek
Telefon:  728 901 386
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Benešovská Liga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 17,14 17,14 16,77
2.  Tomice BN 17,87 17,87 16,93
3.  Jaronice CB 17,99 17,96 17,99
4.  - Křížkový Újezdec - 18,00 17,64 18,00
5.  Daměnice BN 18,02 17,56 18,02
6.  Malovice BN 18,14 18,14 18,04
7.  Zdislavice BN 18,28 17,14 18,28
8.  Skrýchov u Malšic TA 18,35 18,35 17,48
9.  Ctiboř BN 18,42 18,19 18,42
10.  Nalžovice PB 18,55 18,55 18,41
11.  Svaté Pole PB 19,00 18,55 19,00
12.  Dobronice u Chýnova TA 19,12 18,00 19,12
13.  Makov TA 19,26 18,45 19,26
14.  Žďár JH 19,27 17,15 19,27
15.  Radošovice BN 19,46 19,46 17,94
16.  Chářovice B BN 19,73 19,73 19,45
17.  Božejovice TA 21,37 21,37 18,59
18.  Křivsoudov BN 22,97 19,92 22,97
19.  Čechtice BN 23,31 23,24 23,31
20.  Načeradec BN 23,63 20,60 23,63
21.  Odlochovice BN NP DSQ 20,36
21.  Šebířov TA NP 20,98 DSQ
21.  Chářovice Špona BN NP DSQ DSQ
21.  Nová Ves u Chýnova TA NP DSQ 20,86
21.  Moraveč TA NP 28,55 27,79
26.  Choustník TA MS 29,79 29,08
26.  Drahňovice BN MS 16,55 16,60
26.  Rybova Lhota TA MS 21,26 DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dalovy BN 17,84 17,84 17,40
2.  - Matromice - 18,00 16,93 18,00
3.  Střezimíř BN 18,24 18,24 17,78
4.  Radošovice BN 19,01 18,32 19,01
5.  Šebířov TA 20,55 20,55 19,86
6.  Daměnice BN 21,01 21,01 20,32
7.  Čechtice BN 22,70 22,70 21,09
8.  Malovice BN 23,48 17,92 23,48
9.  Slapy PZ 23,61 22,77 23,61
10.  Chlum BN NP 18,21 17,60
10.  Choustník TA NP NP 21,22

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA17,1416,7717,142020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Tomice BN17,8716,9317,872020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jaronice CB17,9617,9917,992020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  - Křížkový Újezdec-17,6418,0018,002020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Daměnice BN17,5618,0218,022020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Malovice BN18,1418,0418,142020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice BN17,1418,2818,282020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Skrýchov u Malšic TA18,3517,4818,352020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ctiboř BN18,1918,4218,422020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nalžovice PB18,5518,4118,552020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Svaté Pole PB18,5519,0019,002020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dobronice u Chýnova TA18,0019,1219,122020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Makov TA18,4519,2619,262020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár JH17,1519,2719,272020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radošovice BN19,4617,9419,462020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chářovice BBN19,7319,4519,732020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Božejovice TA21,3718,5921,372020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Křivsoudov BN19,9222,9722,972020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čechtice BN23,2423,3123,312020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Načeradec BN20,6023,6323,632020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Odlochovice BNDSQ20,36NP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Šebířov TA20,98DSQNP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chářovice ŠponaBNDSQDSQNP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Moraveč TA28,5527,79NP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nová Ves u Chýnova TADSQ20,86NP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rybova Lhota TA21,26DSQMS2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Drahňovice BN16,5516,60MS2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Choustník TA29,7929,08MS2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/07/18 Olbramovice, BNL Tomice
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře