Nedašov 2018 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 09. 2018 10:30
Kontakt:   Václav Vaňek
Telefon:  606 727 074
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov B ZL 14,82 14,70 14,82
2.  Nevšová ZL 15,22 14,98 15,22
3.  Štítná nad Vláří ZL 15,25 14,91 15,25
4.  Poteč ZL 15,78 15,66 15,78
5.  Lukov ZL 15,83 15,83 15,30
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Hradčovice UH 16,02 16,02 15,73
7.  Tichov ZL 16,68 16,57 16,68
8.  Nevšová B ZL 17,54 16,81 17,54
9.  Mysločovice ZL 17,56 16,06 17,56
10.  Lhota ZL 17,84 17,84 17,48
11.  Brumov B ZL 18,89 14,84 18,89
12.  Vrbětice ZL 19,74 18,82 19,74
13.  Újezd ZL 20,32 20,32 18,12
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 20,83 20,82 20,83
15.  Racková ZL 21,71 21,71 17,20
16.  Vésky B UH 23,08 23,08 16,96
17.  Mirošov ZL 23,23 22,35 23,23
18.  Velký Ořechov C ZL 24,55 24,55 24,53
19.  Lipová ZL 27,72 23,32 27,72
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Zbora PU NP NP NP
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Ihrište PU NP NP 15,51
20.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Lidečko VS NP NP NP
20.  Mladcová ZL NP NP NP
20.  Nedašov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov ZL 18,02 17,83 18,02
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Dulov IL 18,13 17,97 18,13
3.  Nedašova Lhota ZL 18,18 17,39 18,18
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 18,48 18,48 17,93
5.  Popov ZL 19,52 18,11 19,52
6.  Vlachovice ZL 20,35 20,35 17,67
7.  Sazovice ZL 20,61 19,90 20,61
8.  Lhota ZL 20,97 20,97 20,45
9.  Pohořelice ZL 22,48 22,48 22,24
10.  Holešov KM 23,13 22,56 23,13
11.  Bílovice UH 26,23 26,23 26,00
12.  Vysoké Pole ZL 31,73 30,97 31,73
13.  Racková ZL 99,99 99,99 99,99

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 21,15 21,12 21,15
2.  Míkovice UH 21,59 21,46 21,59
3.  Nedašova Lhota ZL 22,05 18,79 22,05
4.  Malenovice ZL 22,60 20,95 22,60
5.  Sazovice ZL 25,50 25,50 24,41
6.  Bílovice UH NP 22,88 NP
7.  Dulov IL NP 12,00 NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 16,79 16,79 16,47
2.  Lukov ZL 17,02 17,02 16,16
3.  Valašské Příkazy VS 17,72 16,88 17,72
4.  Lipová ZL 18,44 18,07 18,44
5.  Štípa ZL 19,32 19,32 17,89
6.  Býškovice PR 19,39 19,39 18,29
7.  Nevšová ZL 19,90 18,99 19,90
8.  - Napamal - 20,71 20,71 20,22
9.  Lechotice KM 41,91 19,81 41,91

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dubková PU 17,90 17,49 17,90
2.  Křekov ZL 18,22 18,22 17,94
3.  Nedašova Lhota ZL 20,33 20,33 19,96
4.  Kvašov PU 22,07 20,92 22,07
5.  Bylnice ZL 24,55 24,55 22,11
6.  Velký Ořechov ZL NP 17,30 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,3114,1714,312016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhorie ZA14,0914,3814,382013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zbora APU14,4313,7414,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladcová ZL14,3614,5314,532016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladcová ZL14,2614,6014,602017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov ZL14,6214,4414,622016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vésky BUH14,6614,3514,662016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ďurďové PB14,7014,3314,702014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brumov BZL14,1214,7214,722015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Podhorie ZA14,6914,7514,752014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vrbětice ZL14,7814,2314,782014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Ořechov BZL14,7014,8214,822018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dohňany PU14,6814,8514,852013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lidečko VS14,9014,4714,902013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ďurďové PB14,9214,5014,922013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Ořechov CZL14,7114,9614,962016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zbora PU14,8615,0115,012017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zbora BPU14,7315,0215,022015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vysoké Pole ZL14,7115,0415,042016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladcová ZL14,4715,0915,092014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vrbětice ZL14,5815,1215,122017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Poriadie MY15,0015,1215,122014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vysoké Pole ZL15,1414,9115,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nevšová ZL15,1514,5215,152017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vrbětice ZL14,7315,2015,202013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krásno PE15,1515,2215,222014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevšová ZL14,9815,2215,222018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lukov ZL14,5815,2415,242016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Štítná nad Vláří ZL14,9115,2515,252018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nosice PU15,0815,3015,302014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,2517,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,3716,8817,372016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. TAG Zahnašovice KM17,2217,4217,422015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dežerice BN17,3417,4717,472014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Slušovice ZL17,7517,1717,752016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Ladce IL17,8117,8917,892013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vlachovice ZL17,8617,9017,902017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Velký Ořechov ZL17,8318,0218,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Malá Bytča BY17,2918,0518,052014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dulov IL17,9718,1318,132018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nedašova Lhota ZL17,3918,1818,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Ořechov ZL17,8018,2718,272016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bratřejov ZL17,7318,2818,282017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Mikušovce pri Pruskom IL18,4317,3518,432014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dežerice BN18,0818,4318,432016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Prštné ZL18,4317,7718,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kvašov PU18,4817,9318,482018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kaňovice ZL18,4818,5118,512016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5918,5218,592014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malenovice ZL18,6118,2518,612015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nosice PU18,6717,6518,672013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nevšová - Vlachovice ZL18,8518,0918,852016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bojkovice UH18,9318,6818,932017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Slušovice ZL18,9418,8618,942017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dulov IL18,3019,0019,002017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hôrka PU19,0618,4919,062013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Racková ZL18,9719,0919,092016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Popov ZL18,4519,1119,112017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Ladce IL19,1118,0619,112014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. TAG Zahnašovice KM16,9719,1219,122014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/09/03 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2007/09/02 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2010/09/05 Nedašov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/09/02 Nedašov, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/09/01 Nedašov, O putovní pohár SDH Nedašov
ZLPS
2014/09/07 Nedašov, futbalové ihrisko, 16.kolo SMHL
SMHL
2014/09/07 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/09/06 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/09/04 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/09/03 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/09/02 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře