Mladoňovice 2017 - Noční soutěž Mladoňovice, 2B

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDHMladonovice/
Kdy: 04. 07. 2017 20:30
Kontakt:   Ing. Aleš Daňhel
Telefon:  721279169
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Aleš Daňhel

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 14,63 14,63 14,59
2.  Stará Říše JI 14,64 14,64 14,54
3.  Mladoňovice TR 14,68 14,68 14,33
4.  Nevcehle JI 14,76 14,76 14,72
5.  Kamenná TR 14,93 14,93 14,86
6.  Hornice TR 15,12 14,75 15,12
7.  Krasonice JI 15,30 15,06 15,30
8.  Čikov TR 15,38 15,38 14,79
9.  Police TR 15,49 15,49 14,81
10.  Petrovice B TR 15,74 15,32 15,74
11.  Kostníky TR 15,84 15,62 15,84
12.  Střížov B JI 15,92 15,92 15,42
13.  Černín ZN 16,04 14,89 16,04
14.  Radotice TR 16,07 15,10 16,07
15.  Mysletice JI 16,18 16,18 15,83
16.  Jasenice TR 16,23 16,23 15,95
17.  Čechtín TR 16,25 15,99 16,25
18.  Lhotice TR 16,88 16,88 16,80
19.  Příložany TR 18,32 16,74 18,32
20.  Kojatice TR 18,49 17,37 18,49
21.  Rácovice TR 18,82 16,36 18,82
22.  Cizkrajov JH 19,38 19,23 19,38
23.  Lesná ZN 24,36 16,82 24,36
24.  Martínkov TR NP - -
24.  Telč JI NP - -
24.  Třebelovice TR NP - -
24.  Dešná B JH NP - -
24.  Moravské Budějovice TR NP - 16,86
24.  Střížov JI NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stará Říše JI 17,35 17,35 16,18
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,66 16,91 17,66
3.  Myslibořice TR 18,31 18,31 17,82
4.  Stařeč TR 18,79 18,48 18,79
5.  Budišov TR 20,60 20,52 20,60
6.  Střížov JI 24,18 22,60 24,18
7.  Domamil TR NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/xf5CDOtHk14

Kód: xf5CDOtHk14



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře