Mladoňovice 2015 - Memoriál Ladislava Daňhela

Liga: Jihlavská open liga v pú
Stránky pořadatele:  http://sdhmladonovice.webnode.cz
Kdy: 05. 07. 2015 13:00
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721279169
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Aleš Daňhel

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krasonice JI 16,41 16,41 16,35
2.  Olešná HB 16,45 16,12 16,45
3.  Dolní Němčice B JH 17,11 17,11 16,95
4.  Dolní Němčice JH 17,13 17,13 17,07
5.  Mladoňovice TR 17,23 16,15 17,23
6.  Radotice TR 17,44 16,94 17,44
7.  Sedlatice B JI 17,60 17,60 17,51
8.  Čikov TR 17,63 17,17 17,63
9.  Police TR 18,01 18,01 17,44
10.  Sedlejov JI 18,14 17,77 18,14
11.  Horky TR 18,40 18,24 18,40
12.  Hornice TR 18,65 18,65 18,58
13.  Radkov JI 18,67 18,36 18,67
14.  Petrovice B TR 19,47 18,76 19,47
15.  Sedlatice JI NP NP NP
15.  Lhotice TR NP NP NP
16.  Oponešice TR DSQ - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,24 16,81 17,24
2.  Radonín TR 17,94 17,52 17,94
3.  Trnava TR 18,58 17,69 18,58
4.  Sedlejov JI 19,30 19,30 19,27
5.  Boršov JI 19,79 18,75 19,79
6.  Hrotovice TR 20,27 20,27 18,44
7.  Nová Říše JI 20,61 20,61 19,89
8.  Mladoňovice TR 22,03 18,01 22,03
9.  Budišov TR 23,45 17,81 23,45
10.  Jindřichovice JI NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  16 ** 24 02.07.2015 17:58
 František Ondrák  16 ** 16 01.07.2015 22:49
 Zdeněk Juřík  16 ** 9 05.07.2015 05:01
 Jakub Picmaus  16 ** 9 03.07.2015 20:25
 Petr Jezek  16 ** 7 24.06.2015 23:35
 Michal Matějíček  16 ** 7 04.07.2015 21:28
 Petr Kropáč  16 ** 0 04.07.2015 05:47


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 20 04.07.2015 21:30
 František Ondrák  17 ** 15 01.07.2015 22:49
 Honza Adamec  17 ** 1 02.07.2015 17:58
 Zdeněk Juřík  16 ** 0 05.07.2015 05:01
 Jakub Picmaus  16 ** 0 03.07.2015 20:25
 Petr Kropáč  16 ** 0 04.07.2015 05:48
 Petr Jezek  16 ** 0 24.06.2015 23:36

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/bneEhFAcrnc

Kód: bneEhFAcrnc


Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/PrY8OrqFgmA

Kód: PrY8OrqFgmA



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře